Altin üçgen şifa enerjisi

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi

origanum

Yönetici
Sayın Yule yazdığınız yorumun üstünden 2 ay geçmiş ve pek fazla kişi istekte bulunmamış.Böyle bir çalışma için yeterli çoğunluk olmadan yardımcı olabilcek arkadaşlarımız bize bu enerjiyi aktarabilirler mi ?

O enerjiye uyumlama zaten topluca olmaz ki birebir yapılır ya da birkaç kişiye toplu olarak da yapılabilir. Ama öncesinde reiki birinci seviye olunması tercih edilen bir durumdur, hatta gereklidir.

azra-

Kayıtlı Üye
Bu çalışma çok ilgimi çekti, devam ediyor mu? Faydalanmak isterim.

origanum

Yönetici
bu çalışma çok ilgimi çekti devam ediyormu faydalanmak isterim

Bu devamlı bir çalışma değilki zaten. Sadece o zamanda eski modlarımızdan angeldream bir çalışma yapmıştı o kadar.

Bu enerji ile şifa verebilmek istiyor ve şifacı olmaya ilgi duyuyorsanız zaman zaman duyurularımız oluyor. Neden istediğinizi ve ne aşamada olduğunuzu özel mesajla yazarsanız sizi de aklımın bir köşesine not ederim ayrıca.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Bu çalışmayı yapıcak başka arkadaş yokmu?

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Guzel bilgiler,toplu olarak bulabilmek iyi olmus,bende egzersizlere devam ediyorum...

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bu konuyu daha açmamla olumlu enerjiyi aldım. Bence çok etkili bir çalışma bilgi için saol. Güç içimizde arkadaşlar. Sevgi ve enerji ile...

AJA

Elit Üye
2008 den inciler demeden geçemeyeceğim. :) Sevgili Urum siz altın üçgen uyumlamasını çalışma şeklinde sanırım burada yapmadınız henüz ?

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba. yazıda anlamadığım bir yer var. İsis’i davet etmek

1 – Şifa çalışmalarınıza İsis’in gelip yardımcı olmasını ve yol göstermesini isterseniz, önce Altın Üçgeni gözünüzde canlandırın.

2 – Sonra İsis’i şifa çalışmanızda rehber olması için yanınıza davet edin.

3 – Üçgene bakın, edinebileceğiniz en kuvvetli etki ve izlenimleri dinleyin. Bazen rehberler kuvvetli bir hissedişle, bazen de üçgenin içinden gelirler. Üçgen renk değiştirebilir, başka şekilde dönebilir, içinde kullanabileceğiniz herhangi bir şifa sembolü veya kelimesi barındırabilir. Burada önemli olan İsis’in, size şifa verdiğiniz kişiye gönderdiği mesajı anlayabilmektir.

Burada amaç isis in gelip şifayı güçlendirmesi mi? yoksa ondan şifayı göndereceğimiz kişi hakkında mesaj almak mı? ona şifa göndereceğim kişinin hastalığı hakkında ve bunu nasıl tedavi edeceğim hakkında sorular sorabilir miyim? bunu kendimi şifalandırırken de yapabilir miyim?

4

43887

Merhaba. yazıda anlamadığım bir yer var. İsis’i davet etmek

1 – Şifa çalışmalarınıza İsis’in gelip yardımcı olmasını ve yol göstermesini isterseniz, önce Altın Üçgeni gözünüzde canlandırın.

2 – Sonra İsis’i şifa çalışmanızda rehber olması için yanınıza davet edin.

3 – Üçgene bakın, edinebileceğiniz en kuvvetli etki ve izlenimleri dinleyin. Bazen rehberler kuvvetli bir hissedişle, bazen de üçgenin içinden gelirler. Üçgen renk değiştirebilir, başka şekilde dönebilir, içinde kullanabileceğiniz herhangi bir şifa sembolü veya kelimesi barındırabilir. Burada önemli olan İsis’in, size şifa verdiğiniz kişiye gönderdiği mesajı anlayabilmektir.

Burada amaç isis in gelip şifayı güçlendirmesi mi? yoksa ondan şifayı göndereceğimiz kişi hakkında mesaj almak mı? ona şifa göndereceğim kişinin hastalığı hakkında ve bunu nasıl tedavi edeceğim hakkında sorular sorabilir miyim? bunu kendimi şifalandırırken de yapabilir miyim?

aslında sitede altın üçgenle ilgili yazılar mevcut oradan cevaplarını alabilirsin yada yarın ben altın üçgen eğitimini alacağım o zaman benden önce bilgilendiren olmassa ben yazarım :D,bu arada uyumlama sırasında birkaç kere gözümün önüne direk yansıyan ve çevrelerine ay şeklinde beliren ve meditasyon sırasında da gördüğüm pramit şeklini görüyorum aklıma yeni geldi niye görüyorum diye ben biraz sembol takıntılıyımdır da büyük ihtimal altın üçgene uyumlanacağım için olabilir ben öyle düşündüm açıkcası ...sevgiler...

biard

Kayıtlı Üye
ben aslında bayağı oluyor uyumlanalı ama pek kullanmıyordum. masterim bana 21 gün yukarıda yazan egzersizlerin benzerlerini söylemişti bunları yap demişti arınma için. o zaman da isis ten rehberlik isteme konusu vardı. ama o zaman buna takılmamıştım istediğim gibi soru soruyordum isis e. ben uyumlanırken şekiller filan görmemiştim ama ses duymuştum. uzaktan almıştım uyumlanmamı.

4

43887

ben aslında bayağı oluyor uyumlanalı ama pek kullanmıyordum. masterim bana 21 gün yukarıda yazan egzersizlerin benzerlerini söylemişti bunları yap demişti arınma için. o zaman da isis ten rehberlik isteme konusu vardı. ama o zaman buna takılmamıştım istediğim gibi soru soruyordum isis e. ben uyumlanırken şekiller filan görmemiştim ama ses duymuştum. uzaktan almıştım uyumlanmamı.
bilmiyorum herkesin eğitim yöntemi farklı ama uygulamalarda değişiklik olacağını sanmıyorum,alacağımız psişik çağrışımda kişiden kişiye değişir algılamayanda olabilir ama şu bir gerçek algılarımın fazlasıyla açılacağını düşünüyorum :) sevgiler...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
çok iyi bi şey katılmak da isterim ama bu konularda oldukça yeniyim yani enerji konularında.Üstelik hiç gevşeyemiyorum.Buna sebep olan da kötü koşullanmalarım.. ne yapmalıyım :(

biard

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapabilirsiniz gevşemenize yardımcı olur ayrıca enerjiler gevşetiyor siz merak etmeyin. Bu enerji ya da diğer farklı şifa enerjileri için kendinize güvenilir bir master bulup uyumlama almalısınız. Buna el almak deniyor anadoluda. İçindeki şifa gücü uyandırılıyor. Şimdilerde uzaktan uyumlama veren master lar da var ama güvenilir birini bulmanız gerekiyor.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
eğer konuyu açan arkadaşımız yapıyorsa, ondan alabilirim ama şartlar arasında derin gevşeme gerekli yazıyordu ????

biard

Kayıtlı Üye
O arkadaş yok artyık sanırım. gevşeme olayını takmayın masterinizi bulunca o size gerekli bilgiyi verir. bir de şey var: tek bu konuya bağımlı kalmayın enerjiler bölümünde diğer enerjileri de araştırın kendinize en uygun olanını seçin. sonra google dan bu seçtiğiniz enerji hakkında daha detaylı bilgi alın, şehrinizdeki o enerjinin masterlarını araştırın. etrafınızda tanıdıklarınıza sorun. reiki daha yaygın buyüzden reiki master bulmanız daha kolay, ondan sonra reiki master ınıza söylersiniz sizi diğer enerjilere yönlendirir. Zaten enerji uygulayıcıları genellikle tek bir enerjiye bağımlı kalmıyor.

biard

Kayıtlı Üye
Bilemem masterine göre değişiyor ama bu enerji için uzaktan uyumlamaysa bir de 100 lirayı geçeceğini sanmam. Bazen de enerjiler bizim karşımıza çıkabiliyor. uyumlanmamız gwerekiyorsa. siz araştırın kalbinizin ısındığı master e yazın zaten güvenilir biriyse makul bir ücret isteyecektir. ben bu enerji için 25 ile 100 arası diye biliyorum. gümüş mor alev enerjisi de aynı şekilde. onu da araştırın. yalnız kundalini reiki gibi seviyeler halinde ilerleyen sistemler bundan biraz daha pahalı oluyor. Ama master a da hak vermelisiniz emek harcıyorlar. Yalnız bazı masterlar bazı zamanlarda ücretsiz uyumlama verebiliyor.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Bilemem masterine göre değişiyor ama bu enerji için uzaktan uyumlamaysa bir de 100 lirayı geçeceğini sanmam. Bazen de enerjiler bizim karşımıza çıkabiliyor. uyumlanmamız gwerekiyorsa. siz araştırın kalbinizin ısındığı master e yazın zaten güvenilir biriyse makul bir ücret isteyecektir. ben bu enerji için 25 ile 100 arası diye biliyorum. gümüş mor alev enerjisi de aynı şekilde. onu da araştırın. yalnız kundalini reiki gibi seviyeler halinde ilerleyen sistemler bundan biraz daha pahalı oluyor. Ama master a da hak vermelisiniz emek harcıyorlar. Yalnız bazı masterlar bazı zamanlarda ücretsiz uyumlama verebiliyor.
peki yardım ettiğiniz çok teşekkürler :) yormadıysam sizi iki sorum daha olucak :

* Ben alanında uzman ve işinin ehl-i bir masteri nerden ve nasıl bulurum ??
* İyi bir master olduğundan nasıl emin olabilirim ?

Teşekkürler :)

biard

Kayıtlı Üye
Sorularınızın cevapları biraz karışık ama şöyle söyleyebilirim: 1. Eğer reiki ya da diğer enerjiler konusunda bu konuyla ilgilenen tanıdıklarınız varsa onların masterlarına gidin. Onlar tabi masterlarına güveniyorlarsa. eğer masterin internet sitesi varsa yani internetten bulduysanız ordaki yazılarını okuyun fiyatlara göz gezdirin bir de öğrencileri çok mu az mı ona bakın. 2. bazı masterlar sitelerinde ücretsiz şifa çalışmaları yapıyor. o çalışmalara katılarak gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz. not: eğer altın üçgen değil de başka bir enerjinin masteriyle karşılaşırsanız kaçırmayın yani eğer şifacı olmak istiyorsanız. Altın üçgene sonra da uyumlanabilirsiniz bir yerden başlamak önemli bana göre. Her enerji kendi içinde çok güzeldir.