Altin üçgen şifa enerjisi

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

öncelikle aldığınız enerji çok güçlü idi çoğunuz ilk defa yeni enerjiye uyumlandığı için aslında çok güç vermedim .Yorgun olmanızda enerji size alışmaya çalışıyor ve bu 2 gün başağrısı bulantı gibi etkilerde gösterebilir....

ruhum

Kayıtlı Üye
ben uyumlamaya niyetlendikten yaklaşık 15 dakika sonra oğlum çişini altına yaptığı için maalesef kalktlm ve 5-10 dakika ayakta kaldım sonra tekrar yattım gözlerimi kapatım sürenin dolmasını bekledim herhalde uyumlanmışımdır
hissetlerime gelince ilk dakikadan itibaren 5-10 dakika kadar 3.göz bölgemde soldan sağa dönen altın piramit ya da üçgen gördüm bu esnadan ayaklarımda hafif hafif ısınma karıncalanma hissettim
daha sonraki son 5-10 dakikalık bölümde ise 3.göz bölgemde alnımda yani sağdan sola dönen üçgen piramit şekli gördüm ve bu esnada solar pleksus bölgemde karnım ve sol tarafımda kuvveli bir çekilme ve baskı hissettim ne kadar doğru enerji aldım bilmem ama sabahtan bu yana şiddetli bir başağrısı var migren tarzında
arkadaşlarla paylaşayım dedim yaşadıklarımı teşekkür ederim

lunatic

Kayıtlı Üye
çok ciddi bir başağrısı çekiyorum ve sağ elime kramp giriyor.Çalışma esnasında önce hissedemedim bir şey sonra karıncalanma ve uyuşma hissettim nabzımda çok büyük artış oldu sonra yorgun bir şekilde kalktım anında da uyudum...sanırım fazla geldi bana ya da bilmiyorum sorun neydi...:confused:

Pantea

Kayıtlı Üye
Kesinlikle dogru uyumlandigimiza nasil emin olacagiz ? Mesela ben niyet ederken ....... kanalligiyla gonderileni kabul ediyor ve sevgiyle aliyorum gibi bir sey soyledim 3 kez bu dogrunu ?yanlis soylemis olsak uyumlanamamis mi oluruz?

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
ben hiç bişey hissedmedim............:confused:

A

angeldream

illa birşey hissetteceğiniz diye bir şey yok tepe çakraları açık olanlar daha ii hissediyor tabii ama herkes sonuçta uyumlanmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
Simdi bize kalan her gun altin ucgen enerjisi diyerek calismaya baslamak sanirim ,once enerjinin farkinda oldugumuzu kendimize soyleyip ardindan cakralarimizi tepeden koke kadar acmak bu sekilde enerjiyi her gecen gun daha fazla hissedecegimizi umuyorum.

iklim_su

Kayıtlı Üye
inanmıyoruum:confused:..bu uyumlamayı kaçırdığım için çok üzgünümm..bi daha böle bi şey ne zaman uygulanır acaba...:(

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
angel, alnımda bir şeyler hissediyorum ama altın üçgen midir? psikolojik midir anlamadım. Farkına varmak ve/veya var ise arttırmak için ne gibi çalışma yapmalıyız. Var ise hayatımızda zamanla ne değişir? ne zaman biz de var olduğundan emin olabiliriz? Herhangi biri kendi kendine bu enerjiyi oluşturabilir mi? Mesela sen nasıl kazandın ve hayatına etkisi nedir? Vereceğin cevapları merak eden çok olacaktır?

jazzminn

Kayıtlı Üye
slm angeldream, ben yasemin. yeni üyeyim. altın üçgen enejisini uyumlama apmışsın ve ben kaçırdım. :( bi daha nezaman acaba? veya olurmu? sevgiler.....

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Angel, hala sorularımınlarını merak ediyorum. Umarım sıraya koymuşsundur. Bir ekleme daha yapmak isterim. Bu üçgeni nerde hissediyorsun? alnında mı? kafanın için de mi, gözünün önünde mi? Gözlerini kapattığında bu üçgen nerde duruyor? :) ben kendi kafamın içine/üstüne nereye koydumsa olmadı :)

origanum

Yönetici
Egzersizleri yaptım. Piramit dönüyordu fakat hangi tarafa olduğunu anlamakta zorlandım ilk başta, her 2 yöne de dönüyor gibi geldi, daha dikkatli bakınca sol tarafa doğru döndüğünü gördüm. Hemen yanıbaşında da dönen bir Mevlevi göründü, etekle piramit özdeşleşti, piramitin üstü etekle kaplanmış tepesinde de Mevlevinin gövdesi varmış gibi hissettim sonra gene ayrıldı 2si de yan yana döndü birbirini desteklercesine aynı hızda. Piramidin 4 mü yoksa 3 mü kenarı olduğu sorusu aklıma geldi, dikkat ettim 3 idi, tek yüzünün üzerinde Ra nın gözü vardı hafif kabartma olarak. Herhalde İsis in mesajı bu idi. Daha sonra da tonlama olarak piramitin bir yüzünde Aum yazısını gördüm.

peril

Kayıtlı Üye
birdaha ne zmaan olacak bu uygulama:D

weeshne

Kayıtlı Üye
AngelDream duy sesimizi!... Bayramdan sonra bu çalışmayı bir daha tekrarlasana lütfen :eek:

A

angeldream

duydum sesinizi bir tarih belirleyeyim yapalım tekrar çalışma ok
:D

dilem

Kayıtlı Üye
Ben de katılmak istiyorum! Çok yeniyim ama sanirim iyi bir baslangic olacak... kendimi çok güçsüz hissediyorum ve üniversite için hiç bir şey yapamıyorum sanki bir şeyler beni engelliyor:(...Sizce bunun için de bir faydasi olur mu?

cherry_rock

Kayıtlı Üye
Angeldream forumda yok sanırım. Verecek kişi yoksa ben yardımcı olabilirim yönetimden izin alıp.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Angeldream bazı özel sebeplerden dolayı sitemizde faaliyetlerde bulunmamaktadır. Şu an için bu enerji çalışmasını yapabilecek olan ve gerekli yeterliliğe sahip arkadaşlarımız mecvut. Değerlendirilip tekrardan bilgisi verilecektir.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Sayın Yule yazdığınız yorumun üstünden 2 ay geçmiş ve pek fazla kişi istekte bulunmamış.Böyle bir çalışma için yeterli çoğunluk olmadan yardımcı olabilcek arkadaşlarımız bize bu enerjiyi aktarabilirler mi ?