Uzun Zamandır Rüya Göremiyorum

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Uzun zaman oldu rüya görmüyorum belki görüyorumdur ama hiç hatırlamıyorum. Nedeni nedir ? Çokmu günah işlemekten :)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Günah işleyenler daha fazla görür çünkü akılları doludur hep.Kafayı birşeye takanlar daha fazla rüya görürler.Belkide hatırlamıyorsunuzdur.

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Kafam şu sıralar biraz rahat . Bilinç altı değilde yol gösterici rüyalar işaret veren rüyaları kastetmiştim hoş normal rüyalarıda görmüyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Hayır sayın Hernandes,
Günahla hiç ilgisi yok. Günah veya sevap, her iki durum da, yüksek ruhsal titreşim oluştuğundan rüya görmeniz artar. Burada güncel yaşam ritminizde değişiklikler, stres, uyku düzeninizin bozulması gibi şeyler etken olmalı.

Aşağıdaki linkte, bu konuda daha detaylı bir bilgi mevcut. Rüya hafızanızı güçlendirmek için belli mantra ve esmalar da çalışabilirsiniz.

İyi forumlar.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - rüyalarımı hatırlayamıyorum artık ???

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Hayır sayın Hernandes,
Günahla hiç ilgisi yok. Günah veya sevap, her iki durum da, yüksek ruhsal titreşim oluştuğundan rüya görmeniz artar. Burada güncel yaşam ritminizde değişiklikler, stres, uyku düzeninizin bozulması gibi şeyler etken olmalı.

Aşağıdaki linkte, bu konuda daha detaylı bir bilgi mevcut. Rüya hafızanızı güçlendirmek için belli mantra ve esmalar da çalışabilirsiniz.

İyi forumlar.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - rüyalarımı hatırlayamıyorum artık ???

Teşekkürler inceliyorum :)

darkangels

Banlı Kullanıcı
Herkes rüya görür.Eğer rüya görmezsen uyuduğun uykuyu alamazsın zaten.Ama dönem dönem bunu hatırlayamayız.Bunun günah işlemekle alakası yok sevgili Hernandes, rüyalarımızın çoğunu hatırlayamayız zaten. :) Sitede yanlış hatırlamıyorsam rüyaları hatırlama teknikleri vardı, işine yararsa :)

Yadesu

Kayıtlı Üye
Ben de eminim rüya gördüğüme, hatırlamasam da. Bazen Kabus görüyorum. Ama ne gördüğümü hatırlayamıyorum. Bazen ıse gözümün önünden resım flash gıbı geçıyor, ama tutamıyorum. Eskıden daha fazla ve hatta çok güzel ve habercı rüya görüyordum. Epey yıldır görmüyorum. Daha doğrusu hatırlamıyorum.
Bazen ben de düşümdüm belkı günahdan dolayı olabılır. Eskıden dınıme bağlıydım.
:) Ama eskıden kalma, bana umut vermış olan rüyalarımı, bu gece görmüş gıbı hatırlıyorum.

ReviL

Kayıtlı Üye
Her insan rüya görür.
Ama kalktıgınızda hatırlamayabilirsiniz.
Benim gibi :)