Sevdiğinizin geri dönmesi için süryani majisi

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
  • Bu konuda bana gelen özel mesajların sıklaşması üzerine bu uygulamayı paylaşmakta yarar gördüm.
  • Esasında bir kara büyü uygulamasıdır.
  • Giden sevgiliyi , eşi döndürmek için yapılır.
  • Uygulaması kolaydır

Gelelim hangi malzemeler kullanılacak ve nasıl yapılır

Malzemeler ;

1 metre uzunluğunda Kırmızı iplik

3 adet kırmızı mum

4 adet salvia tütsüsü

Yorgan iğnesi

Maji uygulanacak kişinin bir resimi a4 kağıdı büyüklüğü idealdir.

Siyah bir tülbent

Yapılışı ;

Çarşambayı perşembeye bağlayan gece 12:00 uygundur. Bir beton zemin üzerine oturulur.

Uygulamaya başlanmadan önce Salvia tütsüleri yakılır.

Ardından kırmızı mumlar uygulama yapılacak yerin ortasına bir üçgen çizecek şekilde koyularak yakılır.

Dönmesi istenilen kişinin resimi alınarak beton zemin üzerine oturulur.

Ve şu semboller resimin üzerinde bir üçgen oluşturacak şekilde çizilir.

Çizimi yorgan iğnesi ve kırmızı iplik ile yapmanız gerekiyor.

Siyah tülbentin üzerine resimin yüzü size bakacak şekilde koyulur ve semboller verdiğim sıraya göre dikilmeye başlanır.

Resimin en üst ortasına ;

111p9ig.jpg

Sol en alta ;

2nla6vk.jpg

Sağ en alta ;

dq4xhv.jpg

Semboller çizildikten sonra.

Tülbente dikili olan resim ele alınır ve siyah tülbent ile üzeri kapatılır .

Ve şu sözler 7 defa tekrar edilir .

Mim saraleth injarrah uratul menhe lenne felan1 yarrasiy menfij len serale felan2

Burada felan 1 yerine dönülmesi istenen kişi felan2 yerine uygulamayı yapan kişi söylenir.

Son olarak tülbent ile beraber yaktığımız mumlar ile tutuşturulur külleri bize lazım olacak bir tepsi gibi birşeye koyun .

Sonrasında külleri alıp o kişinin bir zamanlar bulunduğu yere serpilir . Kapı eşiği geçtiği yollar uygundur.

royal

Kayıtlı Üye
iğne iplikle bu şekilleri fotografa işlemekten mi bahsediyorsunuz tam anlayamadım sanırım.. nakış gibi mi yani ??

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kendi paylaşımınız mı alıntı mı ?

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
iğne iplikle bu şekilleri fotografa işlemekten mi bahsediyorsunuz tam anlayamadım sanırım.. nakış gibi mi yani ??

Evet nakış gibi işleyeceksiniz sembolleri

denenmiş bir uygulamamı acaba.

Evet başarılı sonuçlar alınmış bir uygulama .

Kendi paylaşımınız mı alıntı mı ?

Alıntı olsa belirtirdim değilmi ? arama moturunu kullanarak arayın benzer bir uygulama görebilecekmisiniz ?

t-beyaz

Kayıtlı Üye
Semboller çok küçük büyük hallerini nasıl görebiliriz?

Furkan53

Kayıtlı Üye
Sağ en alttaki sembol yok nasıl bişey söylermisiniz kendim çizmeyi deniyeceğim

origanum

Yönetici
Gördüğünüz gibi büyüyü paylaşan üye yasaklanmış, size birşey söyleyemez. Ayrıca buradaki paylaşımlar normal insanlar yapsın diye değil, büyücülük öğrencileri geçmişte yapılmış uygulamaları görsünler ve kendi büyülerini oluşturmada, geliştirmede fikir edinsinler diyedir. Nedir bu yeni üyelerin kendi göbeklerini kendi kesebileceklerine inanması? Bir insan nasıl bu kadar saf olabilir ve kendisi için hayati değer taşıyan şeyleri sonsuza dek kaybetmeyi göze alabilir? Gerçekten bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız varsa profesyonel olarak bu işi yapan birine yani gerçek bir büyücüye gidin. Eğer kimseyi bilmiyor ve güvenmiyorsanız site sahibi Urumhamatahayil bu işi yapıyor, ona özelden mesaj atar görüşürsünüz detayları. Eğer mali sebeplerden dolayı bir profesyonele gitmiyorsanız mutlaka bunun sebebi vardır ve bu işi yapmanız uygun değildir anlamına gelir, kendiniz yapmaya kalkın da hayatınızı batırın değil. Sonra o veremediğiniz miktarın kat kat fazlasını verirsiniz düzelmek için.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
origanum haklı. Hemen hemen görülen büyüleri, muskaları vs. bu işin eri değilseniz ve yaparsanız; başınıza ne gibi büyük dertler açacağınız da aşikar olur. En iyisi yaparken ve yaptırırken 2 kere düşünmek! Yaptırmaya karar verirseniz de mutkala origanum'un da dediği gibi "Bu işin erine yani profesyonellerine" gidin ve yaptırın.

Bu okulda okunup, stajyer de öğrenilecek bir kavram değil. Cadılık tabiri gibi nesilden nesle aktarılan bir şeydir. Herkes yapamaz! Denemeye kalkışmayın. Başarısız olmaktan çok kendinize ve çevrenize de zarar verebilirsiniz.

Sizden ricam bu sözlere kulan vermeniz ve gerekiyorsa da origanum'un dediği gibi site sahibi: "Urumhamatahayil" ile görüşün...