Hamile Kadının Çocuğunu Düşürmesi İçin Maji Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Yadesu ve Hernandes karşılıklı konuşmalarınızı sildim.
Yadesu Türkçe konuşulan bir ortamda büyümediği ve yaşamadığı için Türkçe öğrenmeye çalışıyor ve sözlük yardımıyla çok uzun sürede mesaj yazıyor. Dolayısı ile ilk mesajında konuyu tam anlayamadan yazmış ve Hernandes de onun bu durumunu bilmediği için yazılana cevap vermiş karşılıklı konuşmalar uzamış gitmiştir.

Diğer üyelerimiz, yorumlar sadece konuya yapılmalıdır, kişiye değil. Üye böyle bir uygulamayı bilip bilmediğinizi soruyor, bilen varsa sansürleyerek yazar. Kişileri yargılamak burada yapılacak iş değil.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Sen hani elhamdulillah müslümanin diyordun ne oldu müslümanliğina ?

Zalimler için yaşasin cehennem !

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Ben Seni Başından Beri Biliyordum Karşı Durmam Bu Yüzdendi Sana ve Gerçektende Haklı Olduqumu Yüzde Yüz Olarak Görüyorum Yinede Bir Yanlış Yapıyorsun Moderatörler İsterse Karışamazsın Karışırım çünkü burda bir bebeğin hayatı söz konusu

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Durum çok farklı kısasa kısas durumu olacak.Zulum etmese ben ona zulum etmezdim birinin bebeğini düşürmesine sebep oldu ve aynı şekilde cevabını almasını canının yanmasını istiyorum.Hani ben ölüm büyüsüde yaparım .. o kolayı ama ben acı çeksin onun yaşadıklarını yaşasın istiyorum .;)

Kardeş Tamam Belliki acın var ama çok yanlış birşey yapıyorsun lütfen bak yapma inancım var dedin bana inancın varsa sabır bekle hesap gününü ...

Hernandes

Banlı Kullanıcı
İş
Doktor
Ben Seni Başından Beri Biliyordum Karşı Durmam Bu Yüzdendi Sana ve Gerçektende Haklı Olduqumu Yüzde Yüz Olarak Görüyorum Yinede Bir Yanlış Yapıyorsun Moderatörler İsterse Karışamazsın Karışırım çünkü burda bir bebeğin hayatı söz konusu

Bana akıl veren senmisin bir delinin peşinde murit olmuş gelmiş bana Allah Kuran Kabe diyor .. Arkadaşım anlama kıtlığınızmı var ! Konuya yorum yapın kişiye değil bilgin yoksa fikrinde olmasın..

origanum

Yönetici
Karşılıklı konuşmayın ve başkalarına hakaret etmeyin, davranışlarını sorgulamayın ve fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmayın.
Bu konu çok uzadı. Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...