Wicca Parayı ve Bereketi Çağırma Majisi

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Parayı ve Bereketi Çağırma Büyüsü

Burada ki çağırım milyonlar kazanıp zengin olmaktan çok, parasal döngünün sağlanması ve bereket enerjisinin dengelenmesi içindir. Aynı zamanda paranın ve bereketin arttırılması / desteklenmesi içindir. Bu yaptığınız ritüele karşılık bir çiçek ekin veya bir ağaç dikin, hiç olmadı bir tohum ekin. Böylelikle bize sonsuz bereketini sunan toprağa ve toprak anaya şükranlarımızı sunmuş oluruz.

İhtiyacınız olanlar;

-Bir adet bozuk para
-Saç telinizden bir tutam
-3 adet beyaz, 1 adet koyu yeşil veya kahverengi mum,
-Bir tutam toprak
-Bereket için Tütsü karışımı

Öncelikle çemberi açıp elementleri çağırın. Önünüze üç adet beyaz mumu üçgen olacak şekilde koyun ve tam ortasına kahverengi-koyu yeşil mumu koyun.

Athamenizle yeşil mumu kutsayıp yakın, kutsarken şunu okuyun;

Toprağın enerjisi
çağırıyorum seni
Duy cadının sesini
Bu mum ile getir bereketi
Yakıyorum bereketin ateşini
(Burada mumu yakın)

Ardından beyaz mumları yakın ve şunu okuyun;

Üç kere üçün gücüyle
Çağırıyorum tüm yardımcı ruhsal güçleri
Toprak ananın bereketi ve üretkenliğiyle
Çağırıyorum bolluğu ve bereketi

Öncelikle önünüze kahverengi-yeşil renkte bez parçasını serin. Bez parçasının üstüne size bereketi ve parayı simgeleyen semboller çizin.

Avucunuza bozuk parayı, saç telinizi ve bir tutam toprağı alın. Şimdi yavaşça soluk alıp verin ve bel kemiğinizden toprağa doğru kökler salgıladığını imgeleyin. Topraktan izin isteyerek toprağın enerjisini çekin ve yavaşça ellerinizden bozuk paraya, saça ve toprağa enerjiyi odaklayın. O enerjiyi odaklarken aynı zamanda hayatınıza nasıl bereketin geldiğini imgeleyin.

Yeterli miktarda enerji akışı hissettiğinizde yavaşça eşyaları kesenin içerisine bırakın. Athamenizi alın ve eşyaları kutsarken şu spelli söyleyin;

Ağaçların, hayvanların, kuşların diliyle,
Ruhumda akan doğa ananın enerjisiyle,
Çağırıyorum toprağın ruhlarını,
Diliyorum getirmelerini hayatıma refahı.

Doğa ananın bizi beslediği sütü
Toprağın ağaçlara verdiği yaşam gücü
Binlerce yıllık bilge ağaçların öğüdü
ve yaşamda ki özün bütünlüğü
Hepsi yol gösteriyor bana
Hepsi getiriyor refahı hayatıma.

Toprağın bereket enerjisiyle
kutsuyorum bu nesneleri
Evrenin adaletiyle
Bundan böyle getiriyorlar hayatıma bereketi.

Son bir bitiriş cümlesiyle ritüelinizi bitirin. (Bu cümle şimdi ki zamanda ve keskin bir enerjiyle olmalı. "PARA BENDE!" "BEREKET GELDİ!" gibi cümleler olabilir)

Saç telinizi yeşil mumun eriğiyle paraya tutturun. ve Keseyi kapatmadan bereket ve parayı çekmek için yaktığınız tütsü karışımından biraz keseye koyun. Sonra hepsinin üzerine biraz daha mum eriyiği dökün Keseyi kapatın ve sarı bir iple sıkıca bağlayın. Ardından bunu sürekli yanınızda taşıyın.

Ayrıca yaktığınız yeşil ve beyaz mumları söndürmeyin. Kesenizi yeşil mumun önüne koyup, çalışmayı bitirseniz bile, bütün mumlar bitene kadar orada tutun.

Alıntıdır.

gökay1

Kayıtlı Üye
Normal mum petrol katkılı olduğu için doğal değildir. Uygulamalarda kullanılmaz.
Normal mum. Her yerde renk renk satılıyor. İstersen parafin alıp kendin renklendirerek ve kokulandırarak da kullanabilirsin. Bu şekilde yapılınca daha etkili oluyor bence.