Anlamiyorum niye bu israr ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba,

Benim sorunum üyelerin gereksiz istekleriyle alakalı.Sitede de birkaç defa bazı konularda özellikle "lütfen tarifi istemeyin,sansürlü bir şekilde yayinliyorum,şöyle şöyle problemlere yol açiyor ondan veremem." gibi sebeplerle bazi arkadaşlarimiz paylaşimlarini yari açik bir biçimde yapiyorlar.
Tahmin edersinizki genelde büyü konularinda bu oluyor.Bu gereksiz istek ve istediğini elde etme arzusu üyelerin birbirine karşı olan saygılarını yok ediyor.Bu benim kişisel görüşüm.Dikkat ettim bi çok konu bundan dolayı allak pullak oldu,kilitlendi ...vs Konu hakkındaki ricama gelicek olursak üyelerin biraz daha anlayişli olması, bazi şeyler hakkında bilgi sahibi olmaları, birazda inanç(karşidakine güvenmek)...
Vaktinizi ayirdiğiniz için teşekkürler...

İyi Forumlar, LikeADewiL

elansu

Banlı Kullanıcı
bu arkadaş dalga geçiyor. ben sadece mühürlü konu nedir dedim ki bunu herkes sorar oraya yani sayfaya yazılmışta. bu bana sebep nedir dedi . ikinci msjda tamam size yardımcı olucam detayları vericem ama biraz zaman verin dedi. ki yalan zaten arkadaşın biride anlamış eminim ki kendide bilmiyordur. bu arkadaş pek inandırıcı değil bilgilerinize msjlarıda duruyor bende. hoşça kalın

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın elensu imla kurallarına uygun olarak yazınız ve başkalarına "bu" diye hitap etmeyiniz.

Malesef forumda bu tür tutumlar sıkça sergilenmeye başladı. Ben de bu durumdan rahatsızım.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Sayın elensu imla kurallarına uygun olarak yazınız ve başkalarına "bu" diye hitap etmeyiniz.

Malesef forumda bu tür tutumlar sıkça sergilenmeye başladı. Ben de bu durumdan rahatsızım.

Gerçekten çok garip. Bazen yorumlara bakiyorum "vay be" diyorum. Altı üstü bir yazi veya bir parça kelime için insanlar neler neler diyebiliyorlar. Benim garibime gitti. Anlamam neden elde edilmeye çalişilan elde edilemeyince kişi kendini kaybederek saygisizlaşir ve çirkinleşmeye başlar ?

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
bir de abi dil edebiyatı eğitim kurumu kültür ve yayın bakanlığına bağlı, Edebiyatçılar Derneği platformu gibi sürekli dil düzeltmeleri yapılıyor. ilginç doğrusu. hepimizin türkçe yazdığından eminim.

Bu konu hakkinda eğer biraz düşünürsen gerekli olduğunu sende göreceksin. Bugün kisalttiğin veya bozduğun kelimeler öbür gün yok olurlar.Sen korumazsan ben korumazsam o korumazsa Türkçe yok olur,ölür...Dilini kaybeden bir milette Ne kadar Vatan Millet Sakarya yapsada boştur arkadaşim ;)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@elensu
Aranızda herhangibir anlaşmazlığı özel mesaj sistemiyle
çözme yoluna gidebilirsiniz.
Çözemiyorsanız yöneticilere gene özel mesajla bildirebilirsiniz.
Onlar ne yapacaklarını ikiniz içinde bilirler.

Biz burada '' sen bana bunu dedin, sen bana bunu yaptın.''
muhabbetine bir girersek daha da bu işin içinden çıkamayız.
Hepimizin az biraz kavgası olmuştur birileriyle.

elansu

Banlı Kullanıcı
Haklısın amaKonu açan söylesin arkadaşım, adımı atan ben miyim hayır daha da polemiğe girmenin anlamı yok uzatmakta istemiorum bu konuda benim daha fazla adımı geçirmeyin mümkünse sevgiyle kalın...

origanum

Yönetici
Sayın üyeler,
Aranızda karşılıklı konuşma tarzı yazılar yazılması sitemizce uygun değildir. Kimseden özel mesajla bilgi istemeyin, biz bunu onaylamıyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu site edebiyat sitesi değildir ancak eminim ki oradan bile daha çok kurallara uyulmasını istediğimiz bir sitedir. Hem Türk diline sahip çıkmak hem de parapsikolojinin gerektirdiği ciddiyeti yansıtacak kişilerin burada paylaşım yapmasını sağlamak amacıyla, dile gereken ciddiyeti gösterenin bu işlerin gerektirdiği sabır ve ciddiyet karakterine sahip olmasının bir ölüçüsü olarak kabul edildiğinden ve sitemizde bu işi beceremeyeceklerin kendilerini toparlaması ya da bu diyara uygun olmadıklarını kavrayabilmelerini istediğimizden bu kadar hasssasiyet göstermekteyiz.
Anlayana ...

elansu

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ısrarın anlamı yok ki ne olyor ben bir kere istedim yapılışı ayıp mıdı ?
hadi ayıp ve suç diyelim ben bi suç işledim 2. msjda bana arkadaş sorun ne diyor cvp vermesin veya ;

peki size yardimci olacağim ama bana biraz zaman verin. sizin için forumda bir dua paylaşacağim. eğer haksizsaniz sizi maaf edecektir. lakin dediğiniz üzere doğruyu söylüyorsaniz ve kişisel çikarlariniz için bu duayi istemiyorsaniz o kişi yerin dibine girecek ve başina gelmeyen kalmayacaktir.

bana bu msjı atmasın.. sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur....
Hem öyle bi msj yazıyor hemde şikayet bayağı genişlik...
Arkadaşın nasıl bir uslupta olduğuda belli.
Dua diye şikayet bu dalga geçmektir çok afedersiniz ama saygısızlık ve terbiyesizliktir buda benim bu konuda son msjım... bu msjıda okuyan anlar tekrar sevgiyle kalın....

origanum

Yönetici
Arkadaşlar ısrarın anlamı yok ki ne olyor ben bir kere istedim yapılışı ayıp mıdı ?
hadi ayıp ve suç diyelim ben bi suç işledim 2. msjda bana arkadaş sorun ne diyor cvp vermesin veya ;

peki size yardimci olacağim ama bana biraz zaman verin. sizin için forumda bir dua paylaşacağim. eğer haksizsaniz sizi maaf edecektir. lakin dediğiniz üzere doğruyu söylüyorsaniz ve kişisel çikarlariniz için bu duayi istemiyorsaniz o kişi yerin dibine girecek ve başina gelmeyen kalmayacaktir.

bana bu msjı atmasın.. sanırım yeterince açıklayıcı olmuştur....
Hem öyle bi msj yazıyor hemde şikayet bayağı genişlik...
Arkadaşın nasıl bir uslupta olduğuda belli.
Dua diye şikayet bu dalga geçmektir çok afedersiniz ama saygısızlık ve terbiyesizliktir buda benim bu konuda son msjım... bu msjıda okuyan anlar tekrar sevgiyle kalın....

Sayın elensu,
Bir önceki mesajımda ne yazdım ben. Karşılıklı atışmayın.
Özel mesaj ile bir üyeden, hiç tanımadığınız birisinden bir şey istenmesine hoş bakmıyoruz. Sonucuna da katlanırsınız.

elansu

Banlı Kullanıcı
Ben atımıyorum fikrimi söylüyorum görünen ortada sonuç neyse görelim o zaman onun yaptıkları ortada her iki taraflı bakalım özellikde benden taraf adam o msjı atıyor bide buraya şikayet ben uzatmıyorum siz msjlarınızla bana cvp hakkı doğuuyorsunuz farkındaysanız sevgiyle kalın diyorum hep

origanum

Yönetici
Ben atımıyorum fikrimi söylüyorum görünen ortada sonuç neyse görelim o zaman onun yaptıkları ortada her iki taraflı bakalım özellikde benden taraf adam o msjı atıyor bide buraya şikayet ben uzatmıyorum siz msjlarınızla bana cvp hakkı doğuuyorsunuz farkındaysanız sevgiyle kalın diyorum hep

Üyeden derdinize derman istediğiniz için sitemize uygun olmayan davranışı sergileyen sizsiniz. Üye verir veya vermez kendisinin bileceği bir iş. Vermedi diye bu tarz davranıyorsunuz sonra da. Her önünüze gelenden bir yol isteyip vermeyince de kavga etmek kendinizi haklı çıkarmaya çalışmak bizim prensiplerimize uygun değildir. Bir daha sitemizdeki birisinden bir şey istemeyin bu kadar basit. Eğer verselerdi onlar da kural çiğnemiş olacaklardı. Bu tip olaylar istemiyoruz sitemizde.

elansu

Banlı Kullanıcı
yani siz birde koordinatörsünüz burda kavga nerde ?
Olsa olsa tartışma olur oda bende olmaz hele bu tür yerde kendimi düşürmem...
Beni tanımadığınız için anlamamanız normal ama önyargılıda davranmayın...
ben sadece benimle bu şekilde dialoğu geçtiği için banada fazla yüklenildiği için ve cvp hakkı doğduğundan bunu buraya döktüm.
Yoksa susmuştum...
ve tartışmada çok farklıdır.. bu benim tartışmam değil...
ve anlamanız gerek ki;
benim buraya bunları dökmem '''''bana cvp vermediği için deil''''' yani o tertibi vermediği için değil bana karşı kullandığı ''''uslub''''...
Beni tanımadığınız içinde tertibi vermediği için bunları yapmayın die cümle kullanmayın...
Siz burda örneksiniz...
Halada anlaşılmadıysa sözün bittiği yer.....

elansu

Banlı Kullanıcı
Ayrıca bu tür yerler derken sanal ortamı kasteddim buda yalnış anlaşılmasın ii geceler

origanum

Yönetici
yani siz birde koordinatörsünüz burda kavga nerde ?
Olsa olsa tartışma olur oda bende olmaz hele bu tür yerde kendimi düşürmem...
Beni tanımadığınız için anlamamanız normal ama önyargılıda davranmayın...
ben sadece benimle bu şekilde dialoğu geçtiği için banada fazla yüklenildiği için ve cvp hakkı doğduğundan bunu buraya döktüm.
Yoksa susmuştum...
ve tartışmada çok farklıdır.. bu benim tartışmam değil...
ve anlamanız gerek ki;
benim buraya bunları dökmem '''''bana cvp vermediği için deil''''' yani o tertibi vermediği için değil bana karşı kullandığı ''''uslub''''...
Beni tanımadığınız içinde tertibi vermediği için bunları yapmayın die cümle kullanmayın...
Siz burda örneksiniz...
Halada anlaşılmadıysa sözün bittiği yer.....

Özel mesajla cevap verdim. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...