Darlıktan kurtulmak rızık elde etmek için tılsım

labrador

Kayıtlı Üye
bahsedilen tılsım aşağıdaki linkte bolluk bereket vefki olarak verilmiş ve uygulama zamanı ve okuma sayıları farklı hangisini uygulamalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü öğle vaktinde yazmaktansa diğer tarifteki gibi sabah yazmak biraz daha uygun gibi. Bir de müvekkilleri hesaplayıp yemin hazırlamam gerekiyormu? http://www.gizlimabet.com/showpost.php?p=39006&postcount=1

akroniom

Kayıtlı Üye
peki arkadaşım biz bu vefklerin hizmetlilerini nasıl çağıracazğız isimleri bellimi yada matlubun ismini kaçıncı haneye yazacağız matlubun gezegeninde yazmamız gerekiyormu? bir hafta yaptıktan sonra etkisi haşir ve neşir gününe kadar sürermi cevabınızı bekliyorum acil ben yapmayı düşünüyorum bu vefki...

elfkonza

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar:allah rızası için ey moderatör,bana yardım edin.o kadar çaresiz ve o kadar muzdarip bir durumdayım ki.etmediğim dua kalmadı başvurmadığım yöntem kalmadı EY MODERATÖR ey site YÖNETİCİLERİ arapçası olmayan vefk konularında hiç iyi olmayan biriyim eşimden ayrıyım onu çok seviyorum bana dönmesini istiyorum ama o inat biri nuh der peygamber demez..maddi açıdan eşimde bende içinden çıkılması zor dönemler yaşıyoruz zaten maddiyet böyle olmamızın sebebi.ALLAH RIZASI İÇİN eğer elinizden ge3len bişey varsa vefk dua bana yardımcı olun.size değiil 7 sülalenize dua edeceğim.o kadar çaresiz ve müşkül durumdayım ki..
Bunun için sizlere, naçizane, bir tavsiyem olacak!!!
Bu duayı okuyunuz.Çok iyi.
Parasız Kalmamak için Dua...
Ve lekad mekkennakum fil ardi ve cealna leküm fiha
meayişe kalilen ma teşkurun.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
safranlı kalem bulursan banada haber ver :D

sarfan mürekkebi
Selam arkadaslar.safran tozu ve misk yagi karistirilarak elde edilir.ben böyle yapiyorum.BASARILAR:driving:

Sayın Urum,

Bu tılsımı denemek istiyorum. Arapçayı hiç bilmiyorum ve tılsımın hazırlanması esansında kelimelerde bir yanlışlık yaparsam veya deneme yanılma yöntemiyle doğru olan harfleri yazmaya çalışırsam yan etkileri olur mu acaba? Lütfen bu konuda bilgilendirirmisiniz?

Arkadasim,yazmak istedigin vefkin üzerine kopya kagidi koyarak yazmani tavsiye ederim.benimde arapcam yok.ben bu yolla birisinin cenesini baglamak icin yaptim ve basarili oldum,sizede basarilar dilerim:driving:

angelselize

Kayıtlı Üye
bu vefk yapılıp üzerimizde mi taşınacak aceba güne güneş tam tepedeyken demek öğle saatimidir daha açık yazarmısınız...

çoban

Kayıtlı Üye
bu gibi uygulamaları işin ehline bırakın derim bence bir bilenin yazması daha doğru olur..
evi boşaltacaksın işlemi yapacaksın yeterli bilgin yoksa ne kadar doğru yapacaksın ??evden yolladıklarını tekrar geri çagıracaksın sadece yazıp üstüne duayı okumakla bitmez bu işler. acizane fikrim bu ..duayla kalın arkadaşlar..

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
çok sağolun efendim bu uygulama maddi manevi tüm sıkıntılardan kurtulmak içinmi yoksa sadece maddimi öğrenmek istedim manevi sıkıntım çok büyük o sıkıntıdan kurtulmak isterim saygılarımla sevgili urum

D

DAİMON

Herkesin yazdıgı vefk tutsaydı o hoo o dünya tam seyranlık olurdu. İslami uygulamaların tutması için;
1) ledünni ilim + Salih amel +tarik ehli
2) el almış olmak
3) Salih bir kul

İlk madde havas ehlidir herkesin üstesinden gelemeyecegi belaları insnaalrdan def ederler. Cinleri ancak bunlar bertaraf edebilir
İkinci basamaktakiler en fazla şifa için yardımcı olabilirler bu kimseler de cinleri hepsi bertaraf edemez, vefk yazamaz hepsi işimi dahilindeyse ve günahkar olmaması lazım
Üçüncü sadece

D

DAİMON

Ücüncü kademe ise denese bile sonuç belli degildir allah u alem.
Günahkar kimseler ibadet etmeyenler bulaşmasınlar