Lucid Rüya Telkinleri

Associazione

Kayıtlı Üye
Daha Öncede konu açtım yardımcı olan olmadı.Lütfen lücid rüya yapmak istiyorum tam olarak neler yapıcam telkinler rüya günlükleri tam olarak anlatılmıyor ne yapmam gerekiyor ?

volkanc

Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta kendini sürekli kontrol et rüyadamıyım değilmiyim diye elini falan cimcikle bunu düzenli olarak yapınca rüydayken beyin aynı komudu gönderiyo ve rüyadada birden kendini kontrol ediyosun ve rüyada oldugunu anlıyosun rüyanı eline geçirdiğin gibi kaybedebilirsinde sadece rüyada oldugunu anladıgında panik yapma veya heycanlanma devamı zaten gelir veya rüyadayken ışıkları kontrol edebilirsin açıp kapayabilirsin bunlar genelde rüyalarda abuk zubuk çalışır anlatabildimmi?Ayrıca çok fazla lucid rüya görmeyi çabalama bi süre sonra bağımlılık yapıyor ve sosyal hayattan kopuyorsun bu kadar bilgi yeterli sanırım merak ettiğin başka birşey varsa sorabilirisin.

alin

Kayıtlı Üye
Tam anlamıyla bugün ilk deneyimi mi yaşadım bilinçli değildi isteyerek yapmadım ancak farkettiğim an ilginç bir kontrole girdi önce heyecanlandım rüyadan ayrılacaktım ama içimden bir ses kal dedi ve devamı geldi.Sanırım niyetiniz olduktan sonra bilnçaltınız buna yönlenince neden olmuyor stresine girmezseniz yaşarsınız.Volkanc arkadaşa katılıyorum şimdiden bir daha olur mu diye merak ediyorum kaptırılmaması gerek gibi...

Associazione

Kayıtlı Üye
sadece o anı yaşamak istiyorum zaten bir kere yapsam kontrolü elime alsam zamanlı ve planlı şekilde yaparım

ReviL

Kayıtlı Üye
Sana benim de cok kullanmış olduğum ve başarılı olduğum tekniği söyleyeyim.
Gün içinde her 10 dakikada bir veya her aklına geldiginde "ben n'apıyorum?" de, bunu alışkanlık haline getir.
10 dakikada bir söylemen daha iyi olur.
En geç 2-3 gün içerisinde lucid rüya yaparsın.
Bende tüm teknikleri denedim başarısız oldum fakat bunu deneyip iyi sonuçlar aldım.

aRaSTıRMaCı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci+internet cafe işleticisi
Sana benimde cok kullanmış oldugum ve başarılı oldugum teknigi söyleyeyim.
Gün içinde her 10dakikada bir veya her aklına geldiginde ben napıyorum de bunu alıskanlık haline getir.
10Dakikada bir söylemen daha iyi olur.
En geç 2-3 gün içerisinde lucid rüya yaparsın.
Bende tüm teknikleri denedim başarısız oldum fakat bunu deneyip iyi sonuçlar aldım.

Güzel bir yönteme benziyor, denemekten zarar çıkmaz. Paylaştığın için sağol.