Enokyanın nasıl okunur

lunatic

Kayıtlı Üye
bunları dinlemiştim gerçekten çok yararı oldu anlamamda teşekkürler urum eline sağlık...

Satarius

Kayıtlı Üye
İş
student
1.bana biri lütfen: "her cümleden sonra tessekkür edin" (enochian anahtarlarinda) cümlesindeki olayı anlatsin, nasil tesekkür edicem, ne diyecegim?
2.niyet nasil edilir; örnek veriniz.
3.bir kisi icin okudugum anahtarlarda onu nasil hedef gösterecegim?
4.kendim icin okudugum enokyanlarda duamin süresi temmelli midir? yoksa tekrarlamam gerekiyor mu?
5. içimden okuyabilirmiyim?
tesekkürler.

Satarius

Kayıtlı Üye
İş
student
extra bir sey daha, verdiginiz dosyada tesekkür edilmesi gereken yerlerde (her cümlede) okuyucu en azindan kendi dilinde tesekkür etmiyor. bunu neye bagliyorsunuz ve diger 2-3-4-5. sorularıma bir cevap getirebilirmisiniz?yalnis anlamayin bu zor bulunan bir dua sekli ve de astronomik özel hesaplarla yapilmis diye duydum. ona göre herseyin bir yolu yordami vardir diyerekten kallavili soruyorum =)
Satarius

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
DİĞER SORULAR sonradan eklendiği için doğal olark görmedim şimdi görüyorum

şu iş şu kelide olsun bir niyettir. bana majikal güç verin bir niyettir.

kullanılan bir çok dil majikal anlamlarda bildiğiniz dile göre değişir bu durum .

en güzeli anladığınız bir dildir. anlamını ii bildiğiniz bir dildir. o yüzden önerim türkçedir.

niyet ile hedef gösterceksiniz. şu kişiye şu olsun diye

ve budurumu imgeleyeceksiniz

tekrarlanması gerekir. tekrarlama sıklığı size bağlıdır. tekrarlar aynı saate olmalıdır

hayır sesli olarak okuyacaksınız mümkünse bağırarak

Satarius

Kayıtlı Üye
İş
student
tesekkür ederim =) son bir sey olarak yukarida dediginiz "bu durumu imgeleyeceksin"i "nasil imgelerim" örnek veriniz lütfen.tesekkürler tekrar =)
Satarius

heduba

Kayıtlı Üye
beyninde canlandır.hayal et.bir anlamda yaşa...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
imgeleme bir tür hayaldir. hiç bir düşüncenin sizi on bölmesi engelemeden yaşar gibi hayal etmek daha ilerisi gözünüz açıkken bile onu görebilmek

Satarius

Kayıtlı Üye
İş
student
sanirim enochian okuma hakkinda artik bilmem gerekeni biliyorum. tesekkürler urum =)

silwer

Kayıtlı Üye
Enokyan dualarını okumak için hehangi bir ritüeli varmıdır? dikkat edilmesi gereken gezegen saati mum rengi vs.

gülden

Kayıtlı Üye
yükledim ama çok boğuk ses anlamadım bir şey

gothness

Kayıtlı Üye
2. dosyada sorunmu var bende hata veriyor :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir sorun yok dosyalarda. Çalışıyor hepsi. Bu sadece o dilin okunmasının örneği çalışmaların içeriği ritüelleri falan diğer açıklamalarda bulabilirsiniz. Bu sadece bir örnektir.

gothness

Kayıtlı Üye
2. bende ısrarla hata veriyor ama evet dinledim örneklendirme için iyi olmuş(gerçi kulağıma yabancı olmadığından pek yardımı dokunmadı ama..) yinede güzel paylaşım ;)

Doganay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar c leri k olarak ve ch leri ç olarak okuyacaksınız gerisi aynen Türkçe gibi.. Rahat olun okurken içinizden tereddüt geçmesin

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Bu okumaları sanırım amacına uygun olan ritüellerde okunuyor. Lütfen yanlışsan düzeltin.

Saygılarımla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
amacına uygun olmayan ritüellerde neden okunsunki. başka bir şey mi söylemeye çalıştınız ben mi anlamadım

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
Yok hayır yani demek istediğim, oturup da öylesine boş boş oturup okumuş olmak için okunmuyor değil mi? Daha açık ifade edersem düz bir yazı okur gibi, bir gazete okur gibi oturulup okunmuyor değil mi? Bunun sormamın nedeni konuya vakıf olmayanların bilmesi açısında. Yoksa kimseyi bir şey demek istemem değil.

Saygılarımla