Enokyanın nasıl okunur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tabiki doğru söylüyorsunuz. bu tür okumalarda eğer o okumayı kullanmayacaksanız bile burada yazılı olan bilgiyi sonuna kadar okumamak gerekir . yada sadece göz gezdirip açıklamayı okuyup ondan sonra kullancağınız zaman okumak doğru olur

Doganay

Kayıtlı Üye
Tabiki belirli bir amaca yönelik şekilde okumak gerekli, ama ayinsel bir hazırlık gerektirmiyor. Evde yalnız olmanız gerekebilir, amacınıza odaklanıp yüksek sesle okuyun.

yasemin

Kayıtlı Üye
Merhaba, Bir kaç soru sormak istiyorum mümkünse öncelikle büyük harflerle yazılanlar harf harf mi yoksa kelime olarak mı okunacak. C ler k olacak sanırım diğerleri aynı.
Diyelim birden fazlasını bir kere de okumak istiyoruz mümkün mü? Bu cevapları aldıktan sonra okumaya başlayacağım teşekkür ederim.

Ben onları açamadım da sorun sitelerde değil ama bende zip dosyası açamıyorum oğlum yardım ediyor o da evde yok ... Teşekkür ederim...

Doganay

Kayıtlı Üye
Merhaba, Bir kaç soru sormak istiyorum mümkünse öncelikle büyük harflerle yazılanlar harf harf mi yoksa kelime olarak mı okunacak. C ler k olacak sanırım diğerleri aynı.
Diyelim birden fazlasını bir kere de okumak istiyoruz mümkün mü? Bu cevapları aldıktan sonra okumaya başlayacağım teşekkür ederim.

Büyük harflerle yazılanları yüksek vurgu ile (daha yüksek ses, daha güçlü vurgu) okuyorsunuz. Harfleri kodlamanıza gerek yok. Birden fazlasını bir kerede okumayın. Tek tek yoğunlaşarak okuyun

eccentiric

Kayıtlı Üye
bu allfabe sadece maji için mi kullanılır yoksa huzur şifa gibi anahtar olanları normal dua olarak okumak islami olarak ne kadar doğru veya yanlıştır acaba merak ettim?

origanum

Yönetici
Bu islami bir uygulama değildir. Maji için kullanılır. Kullanmak için bu dile inisiye olmak gereklidir, herkes okuyamaz yani.

logii

Kayıtlı Üye
Okusa bile yan etkisini görür

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bu sanırım şirin ve sempatik görünmek için okunan bir dua .

ADHA

Banlı Kullanıcı
Hocam bildiğim kadarıyla her maji uygulamasında var Enochian.Ama Aleister Corowley geliştirmiş, Üstelik ilk bulunuşu 1600ler.Peki ondan önce Batı Majisi nasıl uygulanıyordu?

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Enochian, Dr. John Dee ve Edward Kelley'in 16. yüzyılda yazdıkları özel günlüklerde ilk olarak karşımıza çıkar. Ayrıca her uygulamada Enochian kullanılmaz, aksine Enochian ritüelleri çok karmaşıktır ve ustalık gerektirir. Hatta Dr. Dee bu dile Enochian dememiştir, Göksel Dil, Melek Dili gibi isimler kullanmıştır fakat kişisel günlüğü incelendiğinde, bu dili kendilerinden önce bilen son kişinin Enoch adındaki bir kişi olduğunu söylerler. Bu nedenle Enochian'ı Aleister Crowley'e adamak biraz yanlış olur diye düşünüyorum.

Saygılar.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Urum ckey2eno dosyasında CRC Hatası Dosya Bozuk yazıyor.

Sydonay

Kayıtlı Üye
İş
EÄŸitimci
Enoch'un 'göksel atalar'dan bu dili öğrendiği söylenir. Daha sonra Enoch göklere çekilir. Enoch'un babası der ki; ''Benim oğlum ölümsüzlerden kılındı ve göklere çekildi rehberleri tarafından. Onun bir gün geri döneceği bana ve insanlığa müjdelendi.'' Erich Von Daniken Enoch'tan bu şekilde bahsediyor ve onun dinler tarihinde adı geçen peygamberlerden birisi olduğunu söylüyordu izlediğim bir programda.

Enochian bugün bir çok maji çalışmasında ve spiritualist deneyde kullanılan güçlü ve özel bir dildir.

Bir çok kardeşlik ve ezoterik grup tarafından çeşitli amaçlarla kullanılan dilin ruhani frekansı çok yüksektir. Bu yüzden bilinçsiz kullanımının hoş olmayan etkiler doğuracağını öngörmek yanlış olmaz. Belirli kaynaklar ve varlıklar tarafından korunmayan kimselerin kullanımı için uygun değildir.

Günümüzde özellikle 'sol el yolu' öğreti ve inanışları kara ve kızıl maji uygulamalarında bu dili yoğunlukla kullanır. Ve neredeyse her köklü 'sol el yolu' grubunun kendine has ve yüksek işlerlikli anahtarları vardır.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Enokyan dilini nasıl kullanıcaz? Çoğu sitede alfabe ve latin alfabesinden karşılıkları verilmiş ama heralde bi kelimeyi yazmak için kelimedeki harflerin enokyan dilindeki karşılıklarını yan yana yazmayacağız. Peki enokyan dili nasıl öğrenilir?

Ve evet 2.si açılmıyo :/

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba arkadaşlar sanırım bu anahtarlar 2-3 tane değil yanlış hatırlamıyorsam 20ye kadar çıkıyordu sormak istediğim soru ; her anahtarın ayrı ayrı anlamları konularımı var ? bütün anahtarları tamamlayınca ne oluyor veya anahtarları eksik okursak yani sadece 1. 2. anahtarı okursak ne olur ?

ayrıca sizinle paylaşmak istediğim çekici görünme duasını bile okurken sesim çok tuhaf oldu sanki bu işi yıllardır yapıyormuş gibiydim sesim kalınlaştı ve hafif titrekti yazıları hiç takılmadan okudum bağırarak biraz otoriter bir ses uslubu ile faydasını gördüm sizce bu durum olumlumudur olumsuzmudur ?

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben merak etmistim ve indirdim.Lakin dosyalar bozuk.
Ama yinede zaman ayirip paylastiginiz icin tesekkurler.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Urum'un paylaştığı ses dosyalarından bahsediyorsanız 2'side gayet çalışır durumda ve iniyor.

Hmmm! Cok ilginc. Evet Urum'un paylastigi 2 dosyayida indirdim (rar seklindeydi) Sonra o rarlari acmak istedim ama "dosya bozuk"uyarisi geldi.
Tesekkurler...

logii

Kayıtlı Üye
Yorumunuz üzerine bir daha baktım. 1. enochian keys çalışıyor, 2.'si ise bozulmuş durumda. Bu yüzden 2 keys de yeniden upload ettim. Buradan indirebilirsiniz. Eğer bunlarda açılmazsa sizde bir sorun olabilir..

İNDİR