Ruhlari Ve Cinleri Görebilmek İçin Sürme Tarifi

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayvanlara yazık yahu katillikten başka şey değil can alıyorsunuz. Ölmüş hayvandan alınmıyor bunlar sonuçta öldürülmüşten alınıyor bu da katil olmaktır can almaktır.

VECİHA

Kayıtlı Üye
İki senedir bu siteye üyeyim ve hergün aksatmadan tüm yorumları ve konuları takip ediyorum.Bu mesajıda yazıp yazmamakta çekimser kaldım. Hatta yazarken dahi neredeyse varlıkların verdiği sıkıntıdan boğuluyordum.Sitede bu işin ehli bir çok arkadaş var ve onların affına sığınarak bende bişeyler karalamanın faydalı olacağını düşündüm. Bakın arkadaşlar böyle kuş gözü hayvanların ödü ve onların bilumum organlarını kullanarak hiç bir şey olmaz bir yerede varamazsınız.(O hayvanın Günahına girmekten başka bişey olmaz) Ben 35 yaşındayım ve varlıklarla ilk temasım 20 sene önce 1993 senesinde oldu. Ve tamamen istem dışı. O tarihten sonra da yaşadıklarımı meraktan dolayı araştırma içersine girdim ve bir çok tecrübe edindim. O varlıkları görmek ,o varlıklarla konuşmak , onlarla irtibatta olmak sanıldığı kadar zor bişey değil. Hatta inanın bisiklet binmeyi öğrenmek daha zor. Sizden çok çok özür diliyorum. Size karşı saygısızlık ve küçümseme olarak algılamayın. Sadece bu işle uğraşmak isteyenlere bir kardeş tavsiyesi öyle kulaktan duyma şeylere , kitaplarda yazana ve bazı çok bilmişlerin tariflerine kanmayın. İnanın asıl güç sizin kendi içinizde ; sadece bunun farkına varın yeter. Ha şunuda eklemekte yarar görüyorum o kitaplarda yazanları yanlış veya kötü demiyorum. Tabiki hepsi doğru , hepsi gerçek ama tüm uygulamalara baktığınızda hiçbiri birbirine tutmaz, neden? çünkü hepsi o uygulamayı yapan şahsa özeldir ve sadece o kişide çalışır. örnek olarak birinizin başı ağrıdığında başkasına iyi gelen bir ağrı kesici size iyi gelmeyebilir. Onun gibi bişey farzedelim. gerçi saçma bir örnek kanımca ama şu an sadece onu yazabildim. Neyse asıl konuya gelelim bu tür şeylerde tek ve asıl kural sadece ve ama sadece NİYET . Unutmayın arkadaşlar NİYET.
Bir de güçlü bir irade. Yani korkularınızı yenebilme. Şunuda söylemekte yarar görüyorum bu o kadar da kolay bişey değil.
Dediğim gibi 20 sene oldu ve bir çok kitaplar okudum bir çok tecrübeler edindim. Hala daha korkuyorum. Çünkü her seferindeki zuhr etme biçimleri farklı olabiliyor. Çünkü karşınızdaki varlık daha önce ne kadar da görmüş ne kadar da konuşmuş olsanız da neler yapabileceği hakkında kimse yorum getiremiyor.
Bu işlerle uğraşmak çok tehlikeli ama bir o kadar da zevkli çünkü insanoğlu hep bilinmezin peşinden gitmeyi sever ; bende başım bu yüzden bir çok kez bela ya girdi ama bırakamadım.
Çok kez hoca hoca dolaştım musallat savmak için ; tam kurtuldum yine başladım.
Size başımdan geçenleri yaşadıklarımı anlatmayacağım, kimseyi sıkmaya bunaltmaya hakkım yok. belkide başka bir konu altında yazarım.
konumuza dönersek varlıkları görmek için dedik sadece niyet ve irade yeter dedik. Peki sonrası dersenizde onuda açıklayayım. Sadece kendinize bir pusula çizin. Yani nerde görmek istiyorsanız,nasıl görmek istiyorsanız,sesli mi , sessiz mi , bunları belirleyin daha sonra da yapın duanızı bekleyin. Sabredin ,inanın gerçekten olduğunu göreceksiniz. Daha da açmam gerekirse konuyu şöyle izah edeyim kendinize bir araç belirleyin. Onları bir televizyon ekranındamı ,bilgisayar monitöründemi,aynada mı, kristal küredemi, deniz kumuyla yapılmış karton düzenektemi,yüzüktemi,tırnaktamı,duvardamı nerde görmek istiyorsanız o araç üzerinde yoğunlaşın. Onlar zaten siz o niyeti aldığınız andan itibaren onun farkına varıp zamanla size bir şekilde yaklaşırlar. Fakat bu süre zarfında da dediğim gibi ayetlerden Allahın kelamından da kopmayın.Aksi halde gelenler gayri müslim olup Allah muhafaza size zarar verebilirler.
Bana sorarsanız ben aynayı veya kışın buğulu camı kullanıyorum. Seslerini duymayı istiyorum ama tahammül edemediğim için sadece yazışıyorum. Neyse arkadaşlar şimdilik bu kadar yazayım daha fazla sıkmak istemiyorum sizi ama gelen soru olursa da cevaplarım. Hepiniz Allah a emanet olun...

Enver

Kayıtlı Üye
Bu Tür Sürmeler Gerçekten İşe Yarar Hayvanlarda Perde Olmadıgı İçin Onları Görebilir Ve Duyabilirler

aly_hamza

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu sürmeyi çekip görme uzuvlarının görme duyusunu azalttığını neden eklemiyorsunuz tecrübe edeb abi abimiz var işe yarıyor ancak dünyevi şeylerde sonuç farklı yani tersi oluyor selametle

nira

Kayıtlı Üye
bu ölmüş hayvanların uzvularını karıştırıp göze sürmek varlıkları görmekten daha tehlikeli geldi bana. Sağlığınız için denemeyin derim.

ORNegaTive

Kayıtlı Üye
Bu da nedir ? Böyle yöntemle gelse gelse kesinlikle kafir cin, ifrit, şeytan gelir. Böyle şeyler onlara bahş edilmiş kurbandır. Bu kadar kaddar zaten hiç bir şeye bakmadan yaparlar amma sonuç büyük günah olacaktır ve bedeninizde boşluklar yaranacaktır böylece cinler şeytanlar dilediyi gibi size hükm edecektir. Diyeceksinizki ben yapmıycam bulup deniycem o zamanda böyle düşünün Allah İslam dininde temizliye davet eder müslünları, abdest olsun üzerimizdeki giysiler olsun vb. Böyle yöntemler sadece şeytanı sevindirir...

mortuus

Kayıtlı Üye
Bu da nedir ? Böyle yöntemle gelse gelse kesinlikle kafir cin, ifrit, şeytan gelir. Böyle şeyler onlara bahş edilmiş kurbandır. Bu kadar kaddar zaten hiç bir şeye bakmadan yaparlar amma sonuç büyük günah olacaktır ve bedeninizde boşluklar yaranacaktır böylece cinler şeytanlar dilediyi gibi size hükm edecektir. Diyeceksinizki ben yapmıycam bulup deniycem o zamanda böyle düşünün Allah İslam dininde temizliye davet eder müslünları, abdest olsun üzerimizdeki giysiler olsun vb. Böyle yöntemler sadece şeytanı sevindirir...

Usta ilk önce burası islam forumu değil. İkincisi bu malzemeleri öyle bir deneyeyim diyerek bulamaz kimse, bulabilecek kişiler zaten için içerisindedir ve rahatlıkla yaparlar bunu.
Forumda bir çok şeyden anlamayan yani bu konulara uzak olan kişilerin aynı zamanda en çok nasihat veren kişiler olması garip... Herkesin dini kendine, bu uygulamaya niyetlenen sizin yazdığınızı okuyup vazgeçmez ki zaten yazdığınızın bir anlamı yok.

ORNegaTive

Kayıtlı Üye
Yazdım zaten benim yurumum yapmak isteyen kişi için çokta mühim deyil. Ama bu konuyu açarken bilgi vermek gerekirdi çünkü böyle bir yöntemle sadece kafir cinle irtibat kurmak mümkün. Kafir cinlerle irtibat kurmak isteyenlere sözüm yok, kendileri bilir kullanıcaklarmı kullanılıcaklarmı her neyse...

sermis

Kayıtlı Üye
Bu Tür Sürmeler Gerçekten İşe Yarar Hayvanlarda Perde Olmadıgı İçin Onları Görebilir Ve Duyabilirler

ıyıde gözumuze hayvanları oturtmuyoruz kı canlı canlı hayvanlarda yokta ınsanlarda var bu mazemelerın bızım perdemızı aralayacagına ınanıyormusunuz
bızım göz perdemız kapalıyken onları nasıl görucez ..

systemerror

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim bu sürmeyi wicca cadıları yapıyor eğer doğruysa konu yeri taşınması gerek!

baysal01

Kayıtlı Üye
Boşverin hep şeytani şeyler bunlar. Ne yapacaksınız kırlangıç yavrusu olsa sanki elinizde allahdan korkmadan gözünümü çıkaracaksınız ? Bunun yerine allahı zikredin.

4

43887

Bu kadar uzatmaya gerek yok bir takım olağan üstü şeyler görmek istiyorsanız.LSD alın envai türlü şeyler görebilirsiniz.Hayvan katli yapmaya lüzum yok
bencede gerçekten istiyorsan farklı okadar çok yöntem varki araştırıp bulunur,üstelik hayvanseverleri kızdıracak bir yöntem...

codzombi

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim bu sürmeyi wicca cadıları yapıyor eğer doğruysa konu yeri taşınması gerek!

havass kaynakları bunlar dikkatle incelersen esrar kasimiyi . wiccayla yakından uzaktan alakası yok wiccalık ne zaman havass ilmi ne zaman.. wicca daha yeni bir akım..

ruban

Kayıtlı Üye
Bu mazemeleri bulmak için deveye hendek atlatmak lazim ve bunca mazemeyi bulmayla ugraşilcana perdeyi kaldircak ritüeler yapin daha iyi

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Gereken Malzemeler:
Kurt Gözü
Hüdhüd Gözü
3 Kırlangıç Yavrusunun Gözleri
Kara Kedi Gözü ve Ödü
Oğlak Ödü

Yukarida belirttiğim malzemelerin hepsi alinir, kariştirilir, gölgede ve hiç horoz sesi duyulmayan bir yerde kurutulur. Kuruduktan sonra ateş görmemiş bal ile macun yapilir. Bakir veya cam kap içerisinde kömürleşene kadar ateşte ısıtılır. Bu kalıntı, sürme olarak sedir daliyla, güneş doğarken göze çekilir.Ruhaniler ayanen müşahede olunur.

Eğer yukaridaki karişima baykuş gözü ve ödü ilave edilirse cinler müşahede olunur.

Kaynak:
Esrar-ı Kasımi
Garipmiş gerçekten işe yarıyormu ki deneyen varmı?