6. his

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Aslında siteye giriş nedenim 6.histi. Fakat hiçbir bilgim yoktu. Mesela kahve fallarımın doğru çıktığı söylenir. Oysa içimden gelenleri söylüyorum orda gördüklerimi değil. Genelde arkadaşlarım bir konu hakkında danışırlar fikirlerimi söylerim ve doğru çıkar.
Unutmam bir keresinde arkadaşıma saat 3.47 de şu şu olucak demiştim ve tam o saatte dediğim olay çıkmıştı.
Ayrıca aklıma gelen herkesi o gün kesinlikle görüyorum. Misal aklıma bir arkadaşım geldi 5-10 dk. sonra o kişiyi görüyorum.
Ya da birine benzetiyorum birisini bi bakıyorum benzettiğim kişiyle karşılaşıyoruz. Sabah söylediğim bir otobüste duyduğum oluyor ya da tam söylerken tv açıyorum tam benim kaldığım yerden şarkı devam ediyor. Bunlar tekrarlanınca araştırmaya başladım ünümde arkadaşlar arasında yayılınca.. bu siteyi buldum biraz araştırdım bende.
Benim psişik yeteneğim var mı ? Varsa hangi alanda ve nasıl ilerletebilirim bunu...

Sennin

Kayıtlı Üye
Psişik yetenekler bölümünde bununla ilgili bir konu vardı sanırım. Biraz araştırısanız konuya ulaşabilirsiniz. Ben de bir bakayım konuya ulaşırsam size yardımcı olabilirim.

ReviL

Kayıtlı Üye
Pşişik Yetenek Değil

Burcun Kova Burcumu ?

ReviL

Kayıtlı Üye
6. histir o zaman.
Çünkü ben kova burcuyum.
Kova burcunun genel özelliği 6. hisleri daha fazla gelişmiş olması.
Çünkü bende de var da 6.his

flashboy11

Kayıtlı Üye
Ben de kova burcuyum, söylediğim şarkı kanal çevirince tvde çalıyor tahmin ettiğim şeyler doğru çıkıyor. Tabi bu yetenekler bütün herkesde var bazılarında doğuştan gelişmiştir, bazıları çalışmalar ile geliştirir. Siz forumu güzelce bir aratarak geliştirme teknikleri bulursunuz ve unutmayın en iyi teknik kendi tekniğinizdir.
Sevgiyle kalın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...