RÜyamda cinler Ve bana Sundukları kitap

benimle

Kayıtlı Üye
Dün gece rüyamda çok enteresan şeyler gördüm. Karanlık bir bodruma benzer kerpiç odada buldum kendimi hiç kimse yoktu. Benimle konuştular, bazı şeylerden bahsettiler, iki kişi olduklarını ve kendilerinden korkmamamı istediler. Sadece seslerini duyduğum için onları görmek istedim. İki insan kılığında karşıma çıktılar birisi uzun boylu esmer ve diğeri sarışın renkli gözlü kısa boylu biriydi. Bana bir kitap gösterdiler, kitap ansiklopedi boyutlarında, dışında hiç bir şey yazmayan, dışı aynı; kibrit kutuların yanındaki kibriti yakmak için kullanılan o kırmızı pürüzlü yer gibiydi... Elime aldım.

Daha sonra bana kendilerini göstermek istediler bende kabul ettim. Kafamı sağa doğru çevirmemi istediler çevirdim, tekrar bakmamı istediler, baktığımda çok tiz, iç gıcıklayıcı bir ses ile bana seslenen küçük beyaz gözleri mavi, boyu 30cm kadar bir şeyle karşılaştım. Diğeri de siyah çekik gözlü 50 - 60cm civarındaydı. Korkmadım, bana göre 10 -15dk boyunca konuştular. Onları anlamakta güçlük çektiğimi gördüm. Ve tekrar insan kılığına büründüler, bana verdikleri kitaba inanmamı ve inanırsam benimle sürekli irtibat içinde olacaklarını söylediler. Ve uyanmamı istediler.

Uyandığımda başımda aşırı bir ağrı, gözlerimde anlamsız bir yanma hissiyle uyandım. Bana ne demek istediklerini anlayamadım yorum yaparsanız sevinirim daha önce başıma hiç böyle birşey gelmemişti...:(

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Benimle kardeşim cinlere pek takılma, anlaşılan nefsinle oynamaya kalkmışlar. Unut boşver. Kafana takıp da düşünme, ne kadar düşünürsen o kadar bağlantıya geçerler. Unutma şayet bir daha onları rüyanda görürsen, onlara hangi dine mensupsunuz diye sor ve Müslüman ise Kelime-i Şehadet getirmelerini söyle. Şayet Müslüman değilse Ayetel Kürsi ve Nas okuyarak üzerlerine üfle. Çünkü onlar seni saptırmaya çalışabilirler.

yağmur82

Kayıtlı Üye
Ben de daha önceleri görüyordum rüyamda ve ALLAHIMA ŞÜKÜR Kİ, AYETEL KÜRSİ, NAS SURELERİNİ okuyabiliyordum ve kurtuluyordum. Bazen okumama izin vermemeye çalışıyorlardı ama RABBİMİN İZNİ rüyada da olsa, bilincim aklımdan okumamı sağlıyordu. Kesinlikle bu dualar üzerlerinde çok etkili.

ReviL

Kayıtlı Üye
Üzerinde fazla durma. Müslüman olup olmadıklarını sor. Müslüman değilse Ayetel Kürsü - Felak - Nas oku. Müslümansa, Allah' a inandıkları ve içlerinde Allah korkusu oldugu için, sana zarar vermezler.

hoptopus

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben de dün gece bir rüya gördüm. Kurşun şeklinde bakırın üzerinde bazı yazılar vardı. Ben kendim bunu okumaya çalışıyordum fakat yapamıyordum. Sonra bir yakınım geldi ve bu işlerde usta oldugunu söyleyip okudu. Ardından ben başka bir yere gittim. Yakın bir arkadaşımın içine 3 harfli girmiş, sebebi bu okudugumuz duaymış. İlk başta onu ben çağırmışım, o yuzden korkutmaya calıstı sonra benimle muhabbet etmeye başladı. Ben korkuyordum ve şaşkındım. Bu güne kadar korkardım onlardan fakat bu rüyadan sonra korkmamak geliyor içimden. Anlamı nedir sizce?