rüya içerisinde rüya

parsomen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Son birkaç aydır sürekli rüya içersinde rüya görmekteyim ve sürekli rüyamda evin içerisinde uçuşan şeyler, fısıltılar ve garip şeyler görüyorum. En son gördüğüm rüya:

Rüyamda birisinin bana seslendiğini duyuyorum ve uyanıyorum. Son söyledikleri "verrehe verrehe" gibi tekerleme tarzı bir şeydi. Sonra korkup uyanıyorum fakat hala uykudayım. 1 metre ötede uyuyan kardeşim uykusunda bana seslenip birşeyler söylüyor. "Hayır Hüseyin" diye bağırıp "la ilahe illallah" diye 3 kere tekrarlıyorum bağırarak. Sonra tekrardan uyandığımı görüyorum fakat hala uykudayım, yüzüstü yattığımı görüyorum. Sağa dönüp yatayım belki rahat bırakırlar diye düşünüyorum ve sağa dönüyorum. Sonra en sonunda uyanıyorum ve uyandığımda yüzüstü yatıyordum.

Son zamanlarda sık sık böyle rüya içerisinde rüya görüyorum ve bir rüyadan uyanamamak beni açıkçası deli ediyor. Konuyu tam olarak nereye açmam gerektiğini bilmediğim için buraya açtım. Admin arkadaşların hoş karşılayacağını ümit ederim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Sevgiler ve saygılar...

Ori

Kayıtlı Üye
Bende rüya içinde rüya gördüğüm zamanlar oluyordu ama kendi kendine oluyordu. Bu aralar hiç olmuyor.