kalem kağıt falı

kıss1

Banlı Kullanıcı
tatlıses tv de sarışın bi bayan vardı kağıdı karalıyarak bişeyler sölüyodu nasıl olduğunu bilen bi arkadaş beni bu konuda bilgilendirirse memnun olurum:)

delena

Banlı Kullanıcı
duyduğum kadarıyla o tür televizyon programları yıldızname kullanıyor =)

kıss1

Banlı Kullanıcı
ama bu öyle bişey değil yani yıldızname kalıplaşmış birtakım açıklamadır ama bu çok farklı

gümüş

Kayıtlı Üye
Su da var mıydı ? Benim tanıdığım birisi de kağıda karalama yapıyor ama yanında ayrıca 1 bardak su var hep. Kağıttan çok sudan şüpheleniyorum aslında ama sormak ta ayıp geliyor ;)

kıss1

Banlı Kullanıcı
televizyonda gördüğüm kişide karalıyodu ama su olayını bilemem sence nasıl yapıyolar bunu

gümüş

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum aynı şeyse su ile ilgisi var diye düsünüyorum ama tam nasıl oluyor onu en azından tanıdığım kişiye sormam lazım ama bunu kabul edeceğini sanmıyorum :) Sizin söyledğiniz kişi ben izlemedim o yğüzden aynı mı emin değilim

kıss1

Banlı Kullanıcı
ya suyla alakası yok fal bakarken sürekli konuşuyosun ve ve tabikide susuyosun ama o kişiden öğrenmeye çalışırsan çok sevinirim

nowarosta

Kayıtlı Üye
genelde yıldızname gibi olduğu kanaatindeyim, aslında ilk iş karakter analizi ve burç üstünden gerekli bilgilerle kişiye odaklanmak, tabi ışık kamera önünde odaklanmak zor olacağından en ilgi dağılmayacak yöntemi seçiyorlar bence diye düşünüyorum

gizliyim

Kayıtlı Üye
Yillar önce o Programi aramistim sadece önceden isim belirtiliyor (dogum tarihi soruldumu acikcasi hatirlamiyorum ama isimden eminim) o dönemde olan bircok seyi bildi.. ileriye dönük pek birsey söylemedi :D yine ararsin bakarizla gecistirdi ama bence verdigim onca telefon faturasina degmeyi. Tabi olayin Babaya izah tarafini acmiyorum bile :)
Yani hic tavsiye etmem arkadaslar. Bakan hanimin insani tersleyen tavrida cabasi..
Yahu bende ne sacma sapan isler yapmisim arkadas! pes :D

xtina

Banlı Kullanıcı
gerçekten bende bu falı çok merak etmişimdir benide bilgilendirebilecek bi arkadaş varmı acaba

purplewind

Kayıtlı Üye
Diğer isimleri Psikografi veya yazıcı medyomluk olan bu psişik olayda, ruhların etkileri altına giren medyomun kolu, bir kalem ve kağıt vasıtasıyla, otomatikman tebliğler alır. Bu hal medyoma bazen düşünce aktarımı tarzında olur; aynı adan medyomdan gelen fikileri yazmasıyla gerçekleşir.

Doğrudan Psikografi; Medyom bir mektup yazıyormuş gibi kalemi elinde tutar ve koluna gelen etkilere kendini bırakır.

Dolaylı Psikografi; Ele, yazma işleminde yardımcı bir işlevi olan her hangi bir eşya kalem yerine yada kalemle birlikte kullanılır. Sepet, arduvaz, plançete vs.. Örneğin; kalem elde tutulmak yerine bir sepete koyulur ve medyom sepeti tutar. Bu suretle sepetin içindeki kağıt üzerine yazı yazdığı görülür. Bazen de kalem, medyom temas etmeksizin, kendiliğinden dikilir ve ruhsal tebliğler yazar.

Otomatik yazı medyomluğun da, iritaba geçen varlığın kendi yazı karakteri görülür. Aynı bir medyomun çok çeşitli yazı karakterleri gösteren teliğler aldığı bilinir. Bu yazıların niteliği medyomun yazısından çok farklıdır. Bu çeşit medyomluğa, otomatik resim yapanlarda girer. Bunlar desenci medyomlar ismini alılar. Medyom hiç bilmediği dilde yazı yazabilir.

Alıntıdır

xtina

Banlı Kullanıcı
bilgilendirdiğiniz için tş fakat bide bunun tekniğini verirseniz süper olur

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Die Glückshexe,

Alıntı olarak açılan ve size özel olmayan tüm konuların altına "ALINTI" yazılması zorunludur. Ya da bir kaynaktan alındı ise o kaynağın belirtilmesi gerekir.
Bu kaynak site vs... ise sadece alıntı yazılır. İnsanların emeğine olan sayıgımızdan ve telif hakları nedeni ile bunun yapılması şarttır.
Başka site adı ve adresi vermek site kurallarınca yasaktır!
Site kurallarını dikkatle okuyunuz.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15154

Little Tin Goddess

Kayıtlı Üye
İş
GSF
Bende karalama ile fal bakıyorum.Kişi karalıyor içinden geldiği kadar bırakmak isteyince bırakıyor.Karalama yaparken ilk-son kalem darbesi önemlidir.Fal bitince kağıt yırtılıp çöpe atılır.Ama suya ihtiyaç duymuyorum ve dediklerim de çıkıyor genelde :)