Dönüştürücü Yaşam Koçluğu (ANKARA) 1. Modül 25-26 Haziran 2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
“Hayatın hedefi özgürlüktür. Özgürlük olmadan hayatın anlamı yoktur. Özgürlük politik, sosyal ya da ekonomik özgürlük anlamına gelmez. Özgürlük zamandan, zihinden, arzudan özgür olmaktır. Zihnin varolmadığı anda evrenle bir olursun; evren kadar sınırsız ol.” OSHO
Yaşam koçu bir rehberdir. Hedefe varış ancak koçla birlikte yürümeniz, kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmenizle mümkün olur. Yaşam Koçu yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni bakış açıları kazandırmak gibi farklı teknikler kullanır. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Görüşmelerde, sizin önceliklerinizi dikkate alarak birlikte ortak bir strateji geliştirilir. Neden ve niye sorularını sorulamaz. Geçmişe bakmaz. Şu an bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz noktaya nasıl varacağınıza yoğunlaşır. Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı yerinde olup, hayatında geldiği noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişiler içindir. Yaşam Koçluğu’nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir. Yapılan çalışmanın esası, sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.
Yukarıdaki metin genel kabul gören, klasik yaşam koçunun yaptıklarını anlatmaktadır. Etkinliği ve önemi tartışılmaz. Çağımızda herkesin ihtiyacı olan kişilerdir. Dönüştürücü Yaşam Koçluğu ise bunlara ek olarak aklınıza gelebilecek tüm sorunları iyileştirme amacı gütmektedir. En hızlı ve kısa sürede ne yapabilirim nasıl dönüştürebilirim sorusunun cevabıdır. Tek tek sorunlara dayalı çalışabileceği gibi, ana hedefi kökten değişimdir. Yeniden doğuş diye isimlendirebileceğimiz bir dönüşüm sağlar. Bedensel ve zihinsel arınma yarattıktan sonra istenen ve arzu edilen sağlıklı fizik ve zihin bireylere yüklenir.​

Eğitim Bize Neler Kazandıracak?

“Dönüştürücü Yaşam Koçluğu Eğitiminde” bireysel ve grup olarak, uygulamalı eğitimler verilecektir. Günlük hayatınızda kendi başınıza uygulayabileceğiniz ve başkalarına da uygulayabileceğiniz teknikler öğrenecek gelişim ve iyileşme paradigmasının kullanımının yetkinliği sizlere kazandırılacaktır. Geçmişten gelen ve günümüzü etkileyen sorunlar ve travmalar ortadan kaldırılıp kaliteli bir özgelecek oluşturulması sağlanacaktır. Tüm Teknikler en hızlı olarak tanımayı ve dönüştürmeyi hedef alır. Dna bazında çalışmalar yapılacak, hücresel olarak dönüşüm sağlanacaktır. Birçok eğitimi tek başında bünyesinde toparlamaktır. Dönüştürücü Yaşam Koçluğu Eğitimi sadece Akademi Larimar’a Özgündür.

Eğitimin İçeriği
  • Öğrenme ve Farkındalık Yaratma,
  • Zihinsel ve Duygusal Farkındalık,
  • Farkındalık Uygulamaları,
  • Durumun ve Asıl Sorunun Belirlenmesi
  • Yaşam Koçluğu,
  • Öğrenci Koçluğu,
  • Ebeveyn Koçluğu,
  • İlişki Koçluğu,
  • Yüksek Bilinç Uyumlamaları,
  • Olumlama Oluşturma ve Kullanma,
  • Beden, Eterik Beden, Astral Beden,
  • Kendimizi ve Başkalarını Kolay Tanıma,
  • İsim ve Doğum Tarihi Analizleri,
  • Beden Dili,
  • Nefes Eğitimi,
  • Evrensel Enerjilerin Kullanımı,
  • Transa Geçirme Soruları,
  • Sibernetik Alan ve Geopatik Stres Alanı,
  • İletişim Sanatı,
  • Yaşam Enerjisi
  • Yeniden Çerçeveleme,
  • Meta Programlar,
  • Nefes Egzersizleri,
  • Trans ve Olumlamalar,
  • Bilinçaltı Dönüşüm ,
  • Bedendeki Enerji Noktaları,
  • Bedendeki Enerji Merkezleri,
  • Şifa Yöntemleri,
  • Tek Tek Sorunların Çözümüne Dayalı 30 Uygulama Tekniği
  • Dönüştürücü Yaşam Koçluğununa Dayalı 5 Uygulama Tekniği
Seminerde Kullanılacak Teknik ve Yöntemler:
  • Nlp,
  • Trans,
  • E.F.T,
  • Dil Kalıpları,
  • Kuantum Düşünce Teknikleri,
  • Nefes Egzersizleri,
  • İnner Talk,
  • Meditasyon,
  • Çakra Sistemleri
  • Nefes Egzersizleri,
  • Doğum Sendromu Terapisi,
  • Dna Aktivasyonu,
  • Sujok,
  • Feng Shui,
Eğitim Süresi
Bu eğitim; 6 gün 9.30 – 17.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak duyurulacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır. Katılımcılara, eğitimi tamamladıklarında Katılım Sertifikası verilecektir.

Diğer Ayrtıntılar ve Eğitimler için BURAYA tıklayınız

Eğitmenler
Sn. Urum

Eğitim Bedeli
1.Modül: 400 TL
Eğitimin Yapılacağı Yer
Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi​

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P
Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: