Ezoterik Şifa Uygulayıcı Eğitimi 1. Modül (İSTANBUL) 9-10 Temmuz 2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ezoterik Şifa Uygulayıcı Eğitimi 1. Modül (İSTANBUL) 9-10 Temmuz 2011
32462.jpg
Tamamlayıcı veya alternatif tıp (Complementary or Alternative Medicine) genellikle doğu tıp sistemlerinin içerisinde algılanmaktadır. Tıp okullarında okutulan ve tıp doktoru unvanının alınmasını sağlayan modern tıbbın erişim alanı dışında olan her türlü eski veya yeni terapi yöntemlerini de içinde barındıran bir kavramdır. Modern tıpçıların bazıları tarafından ahlaki ve bilimsel olarak reddedilirken bazı tıpçılar tarafından da tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak görünmekte ve kullanılmaktadır. Batıda bazı hastanelerde reikicilerin çalıştığı bilinmektedir. Bazı batı üniversitelerinde alternatif tıbbın kürsüleri de bulunmaktadır. Modern tıbbın ve bilimin 19. ve 20. y.y. anlayışında bu tür şifacılık yöntemleri şarlatanlık olarak görülürken 21. y.y ‘da anlayış değişmiş ve dünya genelinde binlerce terapi merkezleri açılmıştır.
Yapılan deneyler ve çözüm bulmuş kişilerin söylemleri alternatif terapinin etkinliğini daha fazla ortaya koyar ve değerini arttırır durumdadır. Alternatif tıp, alternatif terapi, tamamlayıcı tıp, geleneksel tıp, doğu tıbbı gibi farklı isimler verilmektedir. Biz kısaca şifa ve şifacılık olarak isimlendireceğiz. Şifacılar terapilerinde şifaya ihtiyaç duyan kişinin bağışıklık sistemini hedef almaktadır. Birçok rahatsızlığın önceden oluşmamasını sağlamak ana hedeftir. Rahatsızlık meydana geldi ise iyileşmeyi sağlayıp kişinin yaşam enerjisini yükselterek bir daha aynı veya benzer rahatsızlıkların ortaya çıkmaması sağlanmaktadır. Şifacılık, alternatif tıp sistemleri (ayurveda, çin tıbbı, tibet tıbbı, homeopati, naturopati) zihin ve beden tıbbı ( grup terapisi, regrasyon, hipnoz, meditasyoni nlp,yoga, taichi) biyoloji temelli terapiler ( rejim, bitkiler, vitaminler, aromaterapi) beden temelli yöntemler ( masaj, hamam) enerji terapileri ( bioenerji, eft, aile dizilimi, reiki, sujok, nefes) gibi sınıflara ayrılmıştır.
Kendi şifacınız olun programında kendinizi evreni enerjileri tanıyarak dönüşüm sağlamanız amaçlanmaktadır. Kendi kendinize şifa, başkalarına şifa, uzaktan şifa, geçmişinize, şimdinize ve geleceğinize şifa vererek zihinsel ve bedensel şifalanmanız sağlanacaktır. Programın içerisinde etkinliği kanıtlanmış birçok teknik öğretilecek ve eğitimin sonunda bunları yetkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Türkiye’de bir ilk olarak, Mısır 13′lü çakra sistemi bu programda Akademi Larimar’a özgün olarak öğretilecektir.
Katılımcılara Akademi Larimar onaylı katılım sertifikası verilecektir.

1. Modül Eğitimin İçeriği
  • Bilinci ve bilinçaltını tanıma ve değiştirme,
  • Bedenimizi tanıma ve değiştirme,
  • Bedendeki enerji noktalarını tanıma ve kullanma,
  • Bedendeki enerji merkezlerini tanıma ve kullanma,
  • Evrendeki enerji alanlarını tanıma ve kullanma,
  • Evrensel yasaları tanıma ve kullanma,
  • Çakra analizi,
  • Çakra dengelenmesi,
  • Çakra terapisi,
  • Çakra cinsel eğitim
  • Aura analizi,
  • Aura temizleme,
  • Aura tamiri,
  • Kundalini Reiki,
  • Kuantum dokunuş,
Eğitimde Kullanılacak Teknik ve Yöntemler
  • Hipnoz,
  • Nlp,
  • Eft,
  • Tat,
  • Bioenerji,
  • Reiki,
  • Ayurveda,
  • Yoga,
  • Meditasyon,
  • Sujok,
  • Nefes Teknikleri,
  • Spa,
  • Quantum Touch,
  • Ra Sheeba,
  • Çakra Terapi,
  • Renk Terapi,
Not: Eğitimde, çakra cinsel eğitimi verileceği için 18 yaş altı kişiler katılamayacaktır.

Diğer Ayrıntılar için Buraya Tıklayınız.

Ezotorik Şifa Uygulayıcı Eğitmeni:
Urum

Eğitim Süresi
Bu eğitim; 6 gün 9.30 – 17.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak duyurulacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır.

Eğitim Bedeli: 1. Modül: 400 TL

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P Çankaya ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Katılımcılara kısa sürede yararlı bilgiler vericek harika bir etkinlik.
Şartlarım uygun olsa bende katılmak isterdim.