salemesed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bugün rüyamda bayağı korktum. Rüyamda babaannemin oturdugu evin önünde kız kardeşimle beraber oluyordum. Babaannemin evinin karşısında eskiden bakkal vardı. Rüyamda o bakkal boş oluyordu. Ben ise dükkanın kapısını kilitliyordum. Kız kardeşim de yanımda oluyordu. Sonra birden yağmur yağmaya başlıyordu. Gök gürlüyordu, şimşekler çakıyordu. Sokakta kardeşimle benden başka kimse yoktu. Biz sırılsıklam ıslanıyorduk. Üstümüze şimşek düşer diye çok korkuyorduk. Hemen babaannemin oturdugu binaya koşuyorduk. Babaannem en üst katta oturur. Ve kardeşimle ben üst kata çıkarken de cok korkuyorduk. Çünkü binanın içinde camlar var ve o camlardan gökyüzünde şimşek çaktığı görülüyordu. Sonunda babaannemin evine gidiyorduk. Evde annem, babaannem, iki tane yengem ve amcam oluyordu. Babaannem amcama büyü yapıldıgını söylüyordu ve beni komsudan bir şey almak için yolluyordu.(Ne oldugunu hatırlamıyorum)
Ben komsudan babaannemin dedigi şeyi alıyordum, eve geliyordum. Amcamın bilegini sarıyordum. Neden sardıgımı bilmiyorum. Yeşil renk bi sargıydı. Sonra babaannem bana amcama yapılan büyünün adını söylüyordu. Büyünün adını hatırlamıyorum ama baş harfleri ''A'' ya da ''H'' ile başlıyordu sanırım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ev veya işyerinizde ciddi bir tatsızlık yaşanacak. Bundan oldukça fazla etkilenip üzülebilirsiniz. Çünkü şiddet içeren olaylar işaret edilmekte.

Diğer bir tarafta yukarıdaki konuyla ilintili de olabilir, bir miras veya büyük bir kısmet sizin elinize geçecek. Fakat oldukça tartışmalı ve sıkıntı yaratacak durumlara da neden olacak gibi. Bir şeyden korkacağınız işaret ediliyor. Ancak size bütün sıkıntılarınızı geride bırakmanıza yarayacak bir zenginlik de var. Mevki elde edebilir veya yüksek mevkide biriyle yakın dost ahbap da olabilirsiniz.

Amcanızın bir usulsüz işle ilgili bağlantısı olabilir. Babaanneniz ona bir taraftan destek olurken, diğer taraftan da önerileri ve müdahaleleriyle köstek oluyor. Bu durumdan yine amcanız kendi çabasıyla kurtulacak. Eşi ise bu olaylar esnasında ona pek yardımcı olmuyor. Tuzak kurulmuş ve iki yüzlü insanlarla da, halen içiçe bulunuyor.

Zor bir işe başlayacaksınız. Başlamadan önce de karar almanız uzun zaman alacak. Fakat sonuç aydınlık ve muradınız gerçekleşecek.

Sevgiler…

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim Duman Lekesi. Bir şey sormak istiyorum.''Ev veya işyerinizde ciddi bir tatsızlık yaşanacak. Bundan oldukça fazla etkilenip üzülebilirsiniz. Çünkü şiddet içeren olaylar işaret edilmekte.'' demişsiniz. Bu şiddet bana mı olacak?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu başkalarına da olabilir ama bu tip olaylar kişide derin üzüntü yaratır. Size olacağını düşünmüyorum fakat yakınınız birini görüp, bundan etkilenip üzülmeniz olası.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hmm anladım.Teşekkür ederim tekrar

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aslında bu gördügüm rüyaları yazmayacaktım sayın Duman Lekesi. Ama rüyaların ikisinin de ortak noktası atlamak olunca, yazmaya karar verdim. İki tane rüya gördüm. Hangisini önce gördüm hatırlamıyorum.
Birinde en yakın kız arkadaslarımdan biriyle metro istasyonunda oluyorum. Metroyu bekliyoruz. Daha metro gelmemis. Ray boş. Arkadasım ''Ben buraya atlarım ve bana hiçbir şey olmaz.'' diyor. Ben de ''Yapma ölürsün, saçmalama'' gibisinden şeyler söylüyordum. Ama arkadasım beni dinlemeyip raya atlıyordu ve hiçbir şey olmuyordu.
Diğer rüyamda ise, ben, en yakın kız arkadasım, sevmediğim bir kız ve erkek arkadasım (Sevgilim değil) Kızılay' daki bir magazanın koridorunda oluyoruz. Magazanın yanında da asansör oluyormus. Eski bir asansör. Ben ona binmeye korkuyorum. Ben ve iki kız arkadasım magazanın tavanında oluyoruz ve yere inmeye calısıyoruz. Erkek arkadasım da yerde oluyor ''Ben seni tutarım, in, korkma'' diyor. Bir de asansörün yanında uzun bir direk var. Ben önce o direğe sarılıyorum. Sonra erkek arkadasımın kucagına atlıyorum. O beni yere indiriyor.
Duman Lekesi sizi fazla yormak istemiyorum ama ilk basta da dedigim gibi, ortak bir noktaları oldugu için anlamını da merak ettim. Kusura bakmayın...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Başladığınız bir işte aksamalar olacak. Önemli bir husus için yolculuk yapacaksınız. Bazı aksaklıklar nedeniyle canınız sıkılsa da, bu sizin için sınav evresi olarak işaret ediliyor.

Yine kariyer veya bir iş için atılacağınız başka bir riskli durum sizin lehinize, başarı ve üstünlük olarak geri dönecek. Şanslısınız her iki durumda da zorlukları aşmanız için yakınınızda özü sözü doğru, sağlam karakterli biri size yardımcı olacak.

Bu atlama eylemleri anladığınız üzere sizin sınavlarınız. Doğru tercih ve yaklaşımınız sizi başarıya götürüyor.

Sevgiler…

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim ve daha 1 saat önce başarılarım sayesinde benim için can sıkıcı olan bir durumdan kurtuldum galiba rüyam gercek oldu cok mutluyum teşekkür ederim Duman Lekesi :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sizin adınıza sevindim sevgili salemesed:)

Mutlu kal...

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bugün rüyamda bir adam oluyordu, tanımıyorum o adamı. Ve rüyamda o adamın gözleri çok büyük oluyordu. Gözleri yüzünü de kaplıyordu. Bende adamın gözlerini bıçak gibi ya da büyüteç gibi bir şeyle küçültüyordum. Küçücük yapıyordum gözlerini..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok bilgili ve çevresinde iyi bilinen biriyle aranız açılıp, doğru kabul ettiğiniz bazı şeyleri bile yüzüne inkar edecek düzeyde hırslanabilirsiniz. Ya tam bitirecek veya pişman olup özür dileyeceksiniz.

Kendinizi de dinleyin, bir yerde bir hatanız olmalı.

Sevgiler…

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnanmıyorum! Şu sıralar o kişiyle konuşmaya çalışıyorum ama o benimle ilgilenmiyor.Ama bir zamanlar onun söylediği şeyler bana doğru geliyordu.Şimdiyse onunla aynı düşünmüyorum.Bazı yerlerde inanç farklılıkları gibi şeyler var.Tam bitirmeyecegim ama özür de dilemeyeceğim.Özür dileyecek bir şey yapmadım çünkü..
Neyse cok teşekkür ederim Duman Lekesi.:)

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Duman Lekesi bir şey daha söylemek istiyorum.Bir ay önceydi sanırım.Rüyamda bir olay görmüstüm ve uyandıgımda rüyamda gördügüm şey oldu.Arkadasıma da öyle oluyormus son 2 gündür.Rüyasında gördükleri uyandıktan sonra bire bir gerçek oluyormuş.
Bunlar ne demek oluyor?Durugörü sayılabilir mi bilmiyorum.Size sormak istedim..

origanum

Yönetici
zaten avatardan kaybediyon. seni yansıtmış. iç açıcı bişeyler koy odan da böyle şeyler varsa değiştir güzel manzara resimleri falan yapıştır geçer bence. güzel şeyler görürsün.

Ben küçük bebek kardeşimin ay yıldızlı laser oda yansıtma cihazını kullanıyorum. tavanda dönüyor falan hoş bişey tavsiye ederim.

Rüyalar bölümündeki konulara rüya sahibi ve rüya yorumcumuzdan başka kimse birşey yazamaz. Ayrıca üyelere ve site içeriğimize hakaret ediyorsunuz kaç seferdir. Bu size son uyarımdı.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili salemesed, elbette bazen haberci rüyalar dışında daha farklı rüyalar görürüz. Bunlar rüyadan öte astral bedenimizle, boyutlarda yaşadıklarımız veya yaşayacaklarımızın yansımalarıdır.

Fakat bilinmeyen bilincimiz bunu bize iletirken, sıradışı bir algımız yoksa veya bu tip bir yorma yeteneği geliştirmemişsek sıradan algılarımıza kodlayarak, yani rüya gibi nakleder.

Durugörü için çalışmalar yapmanız, bu tip yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur

İyi forumlar

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim duman lekesi.Durugörü çalısmaalrına bakıcam.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben Ankara'da yaşıyorum ama rüyamda Eskişehir'de oluyorum.Ailemle birlikte Anadolu Ünivertesi'nin bahcesinde oluyoruz.Dayımı bekliyoruz.Dayım Anadolu Üniversitesi'nde okuyormus rüyamda.Halbuki dayım evli,cocugu var ve meslegini edinmis birisi.Dayım geliyor yanımıza oturuyor.Annem,babam da onunla birlikte.Ben onların yanından ayrılıyorum,ağlıyorum.Niyye agladıgımı bilmiyorum ama aglamaya baslıyorum.

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Baska rüyamdaysa babaannem ve dedemi görüyorum.Babaannem bana bi şey verecegini söylüyor ve dedemi de alıp beni görütüyor önce çarsıda bi dükkana gidiyoruz kapıyı anahtarla acmaya calısyıor ama acamıyor.Bu sefer baska bir yere gidiyoruz.Orada babaannem bir sandık acıyor.Sandıgın icinde gümüs kemerler görüyorum.Sonra dedem bana küpe veriyor ben o küpeyi begenip alıyorum ama babaanem küpeyi benden geri alıyor ve bana baska bi şey veriyor bende o şeyi sevmiyorum.Babaannem mi dedem mi hatırlamıyorum ama ikisinden biri bana üzerinde SIR yazan minik kare şeklinde (şekerdi sanırım) bi şey veriyor.Ben alıyorum,bakıyorum üst tarafı yenmiş oluyor.Ve altın sarısı rengindeydi.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlki;

Rüyanız hayır olsun…

Dayınızın eline pek yakında bir mal veya para geçeceği işaret ediliyor. Siz de bu haber üzerine sevineceksiniz.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Diğeri;

Rüyanız hayır olsun…

Yenir bir iş tasarlayacaksınız. Bunun gerçekleşmesi de büyük ihtimal olacak. Büyüklerinizle paylaşıp onların da fikrini alarak herkesi mutlu edebilirsiniz.

Memur veya devlet işinde biri, bir sorun veya işinize aracı olarak size yardımcı olacak. Size de bir iş olanağı sunabilir ancak siz bunu beğenmeyip, halen beklediğiniz başka bir işe öne süreceksiniz.

Mevki sahibi, itibarı olan bir eş adayı size kalbini açabilir, bunu aile ve yakın çevre de onaylayabilir. Siz ise kafanızda soru işareti olan bir konuyu kendisiyle özel konuşup, daha uzun vadede yanıt vereceksiniz.

Sevinç ve ferahlık yaşayacağınız iki ayrı konu daha olacak.

Sevgiler…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...