Bana Yapılan Aşk Büyüsü ve Yaşadıklarım

azelim

Kayıtlı Üye
Merhaba

Bu yaşıma kadar herşey çok güzeldi ben üniversite okuyan hali vakti yerinde güzel mutlu bir yaşantısı olan güzel bir bayandım yaşadığım bir olay olana kadar ateist dünya görüşüne sahiptim ama bir yaradıcının olduğunu bu olaydan sonra anladım. Olay şöyle gelişti kimseye körü körüne bağlanan aşık olan biri değilimdir ama bir gün beni istemeye geldiler ve babam ailesini araştırmış alkolik biri olduğu için ve bende çocuktan hoşlanmadığım için nazikce reddettik ve çocuğun o bakısını unutamıyorum adeta ondan o anda tiksinmiştim bana nefret ve madem öyle alırım seni der gibi bakıyordu.. bi anlam veremedim tabi bu olaydan 1 hafta sonra ağır kabuslar görmeye başladım sürekli bilinc altım kerem kerem kerem diyor onu istiyor onu arzuluyordum kerem beni istemeye gelen o nefret ettim çocuk birden ne olduysa aşık olmuştum sanki annem de biraz falcı kumarbaz kokoş kadınlar vardır ya öyle birisidir o dedi sana büyü yaptılar kızım heralde ben allaha dahi inanmazdım.. ateist dünya görüşüne sahiptim dedim bunlar saçma şeyler inanmıyorum sınavlarım var zor günler geçiriyorum stresten bunlar diyip geçiştirdim ama annem durmamış falcı kadını evimize getirdi kadın yanıma gelir gelmez koluma sıkıcı sarıldı kızım sende çok büyük bir güç akımı var ne kadar musallat var üstünde bilemezssin dedi ben anlamadım annem kızı korkutma diyor tuttular kollarımdan bir tütsü yakıldı birşeyler yaptılar birşeyler okundu sonra kadın gittikten sonra derin bir uyku bastırdı beni uyudum uyandığımda yine nefret ediyordum keremden üzerimdeki baskı gitmişti sonra kafamı toparlamaya başladım ve bir yaradıcının olabileceği bunların bir tesadüf olmadığı herşeyin bir sisteme dayalı olduğunu anladım ve falcı kadınla görüşmek istediğimi söyledim anneme o bana durumu izah etti sana büyü yapılmış çok kuvvetli bir aşk büyüsü papaz büyüsü olarakta bilinir bu toplumda dedi normalde bu kadar etkili değildir ama sana bunu yaptıran fena yaptırmış hergün hergün yeniletiyormuş bu büyüyü az daha bozmasaydık üzerindeki bu şeyi sen o çocuğa kavuşamadım diye intihar bile ederdin dedi ve bunun üzerine bana o büyüyü yapmasını öğretmesini sitedim işte ben büyü yapmıyorum felan desede bunlar para göz insanlar parayı teklif edince sular seller durdu ve papaz büyüsü yapmasını öğrendim bana yapılan bü şeyin üstüne artık gözümü koyduğuma papaz büyüsü yapar oldum :) bir kaç ünlünün üzerinde test etme fırsatı buldum o kadarda ünlü değiller ama ünv de okuduğum bölüm hasebiyle ünlülerle iç içeyiz hani özellerine ulasabilir konumdayım bu yüzden şanslıyım galiba :) 1 den fazla ünlüyü kendime bu şekilde aşık ettim hem iyi oldu hemde kötü ne diyeyim böyle tanısmak varmış .

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben bu hikayenin espirisini anlamadim :)

Büyüye maruz kaldiniz olumsuz etkilerini gördünüz, kötü oldugunu kendiniz fark edip yasadiniz.

Bir Ilahin varligina inanmiyordunuz, bu olay ile inandiniz, ama o Ilah'in yapma dedigini yapiyorsunuz.

Ve baska bir insanin Size uyguladigi kötü bir seyi, artik siz baskalarina uyguluyorsunuz...Ve bundan sevk aliyorsunuz

Sonuc? Nasil bir ders cikarmamiz lazim Sizin hikayenizden ben anlamadim :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
İnanın bende anlamadım. Hem kötü sonuçlarını gördünüz, hemde aynı kötülüğü bir başkası için yapmaya devam ediyorsunuz.
Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi sizinde başkalarına yapmamanız gerekli diye düşünüyorum...

Sevgiler...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Valla bende anlamadım bir insanın iradesini kendisinin istemi dışında ele geçirmek en büyük gasp, tacz ve tecavüzdür. Bu yüzden günahtır zaten ne diyeyim Allah şaşırtmasın.

azelim

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler . Evet bir yaradıcının varlığına inandım ve onun yasakları olduğunu biliyorum fakat insanlar seçmekte özgürdürler belki gözüm karardı bana yapılıyor başkalarına niye yapılmasın dedim belki belki adalet istedim bilemiyorum beni bağlayan birşey sonuçta .. [SIZE=2,5]La-edri[/SIZE] hikayet anlatmıyorum ki ben yaşadıklarımı birebir anlatıyorum üstteki yazdıklarımı okuyun lütfen.

alin

Kayıtlı Üye
Günahtır değildir tartışmaları elbette bizi ilgilendirmez.Yalnız uslubunuz inançsızken bu olayla inançlı oldum adalet istedim gittim başkalarına yaptım.Alakası olmayan kişilerde adalet aramanız yazınızın tümü biraz kafa karıştıran cisnten sanırım arkadaşların da benim de anlayamadığım bu durum.

azelim

Kayıtlı Üye
Günahtır değildir tartışmaları elbette bizi ilgilendirmez.Yalnız uslubunuz inançsızken bu olayla inançlı oldum adalet istedim gittim başkalarına yaptım.Alakası olmayan kişilerde adalet aramanız yazınızın tümü biraz kafa karıştıran cisnten sanırım arkadaşların da benim de anlayamadığım bu durum.

evet tespitleriniz yerinde yeni yeni keşfediyorum yaradıcı inancı olan bir dini ve yasaklarını kısmen biliyorum ama günah kavramını öğrendim diyebilirim.Adalet arama konusunda benim kararımdır ama şuan sağlıklı düşünecek durumda değilim çünkü bana yapılan çok büyük birşeydi..

taakuk

Banlı Kullanıcı
Size empati kurmayı tavsiye ederim. Yüce Allah size doğru yolu bulmayı nasib etmiş. Sizin de doğruyu, yanlışı zamanla öğreneceğinizi umudediyorum.
Sevgi ve ışıkla kalın...

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir senaryo yazmışssınız .. Gelişmiş bir hayalgücünüz var.. Kusura bakma ama o kadar basit değil yazdıkların çelişki dolu.. olmasını istediğin ama olmayan olaylar sanki düşssel fantezi .. beni yanlış anlamayacağını umuyorum... Hoşçakal

sarmaşık

Kayıtlı Üye
Bu kadar uzun ama boş bir yazı....Oturup uzun uzun yazmışsınız...Neyi amaçladınız bilmiyorum....Paylaşım mı...Oysa paylaşımın da bir amacı olur....Gerçekten çok anlamsız....

andrah

Kayıtlı Üye
Sizin yaptığınız şey şuna benziyor;

'Başkası acı çekiyordu intihar etti ben niye etmeyeyim ? '

başkasının bir şeyi size yapmış olması o şeyin doğru olduğunu kanıtlamaz yada size o 'şeyi' başkasına yapma hakkı vermez bence yaptığınız çok yanlış ama size kalmış tabi her koyun kendi bacağından asılır diye boşuna demiyorlar :D

azelim

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir senaryo yazmışssınız .. Gelişmiş bir hayalgücünüz var.. Kusura bakma ama o kadar basit değil yazdıkların çelişki dolu.. olmasını istediğin ama olmayan olaylar sanki düşssel fantezi .. beni yanlış anlamayacağını umuyorum... Hoşçakal

neresi size hayal geldi aydınlatın lütfen :) çelişkili olan nedir ?

Bu kadar uzun ama boş bir yazı....Oturup uzun uzun yazmışsınız...Neyi amaçladınız bilmiyorum....Paylaşım mı...Oysa paylaşımın da bir amacı olur....Gerçekten çok anlamsız....

insanlar büyü tutuyormu diye sorular soruyorlar bilgisizler .. bilgilendirme amaçlı açtım rahatsız olduğunuz şey nedir anlamsız gelen ? :)

Sizin yaptığınız şey şuna benziyor;

'Başkası acı çekiyordu intihar etti ben niye etmeyeyim ? '

başkasının bir şeyi size yapmış olması o şeyin doğru olduğunu kanıtlamaz yada size o 'şeyi' başkasına yapma hakkı vermez bence yaptığınız çok yanlış ama size kalmış tabi her koyun kendi bacağından asılır diye boşuna demiyorlar :D

çok doğru söylemişsin her koyun kendi bacağından asılır ;) sizi enterese etmiyor.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
bende bir amaç göremiyorum insanlara aşk b üyüsü yapmak dogru birşey degilki zaten bu büyüyü yapan ne cennet yeri olur ne de burada

azelim

Kayıtlı Üye
bende bir amaç göremiyorum insanlara aşk b üyüsü yapmak dogru birşey degilki zaten bu büyüyü yapan ne cennet yeri olur ne de burada

insanlar ihtiraslarına yeni düşebilirler bunu yapan insan herşeyi göze almıştır değilmi . cahil ve bilgisiz değilim sonucları konusunda bilgim var .

ekrem911

Kayıtlı Üye
Bence herkesin ne yapacağı kendi hür iradesine kalmıştır. "azelim" ne yaptığını, nasıl sonuçlar doğurduğunu biliyor. Yapıp yapmamak ona kalmıştır bence..

sarmaşık

Kayıtlı Üye
Ben bu forumda hala büyü tutar mı diye şüphesi olanların olacağına şaşırıyorum....Bu defalarca üzerinde durulmuş bir konudur....Büyünün tuttuğunu anlatmak için yazılmış değil de sanki uydurulmuş gibi geldi bana ....Senaryo gibi....Şimdi sizin bu örneğinizle mi inanacak insanlar....Gerçekten anlamsız....Daha yerli yerinde,ciddi paylaşımlar lütfen....Bu dikkatsizlikler Gizli Mabedi diğer ucuz sitelere dönüştürmesin...Burası gerçekten bir okul...Lütfen biraz dikkat....

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmez ama bir dediklerinizin yaptıklarınızı desteklemediği belli .belki Yaratıcı size bir şans verdi ama siz gine onu geri çeviriyorsunuzdur.

manolyam

Kayıtlı Üye
herkez kendi yaşadıgını billir,kımseye önyargılı yaklaşmayın.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş gibi birkaç kişi tanımıştım değişik forumlarda bunlar ya medyumdu yada onların yardımcılıgını ,yardakçılıgını yapan tiplerdi.. konu açıp oldu diye sağa sola yazıp özel mesaj alan tiplerdi bazı forumlar uyandı özel mesajları kapattı.. kokusu çıkar bir kaç güne yazacaktım ki arkadaş 5. mesajında yasaklanmış... ben kendim forumda bir konuya bir büyüyle ilgili durum yazdım onlarca mesaj geldi , arkadaşlar buradan da yazıyorum sitelerde paylaşılan büyüler,vefkler okumalarla ancak kendinizi kandırır, ve psikolojik problemlere ruhsal dengesizliklere yol açarsınız... hoşçakalın...

ChiReiki

Kayıtlı Üye
La-Edri Yorumuna Son Derece Katılıyorum Çok Güzel Belirtmişsin Yorumunu :)