Bana Yapılan Aşk Büyüsü ve Yaşadıklarım

tevhid61

Banlı Kullanıcı
peki insanmısın sen şimdi.insanlığa yakıştırıyormusun bunu.kimsene büyü yapma hakkın yok aklını başına topla alırlar o aklını.

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
bildiğim kadarı ile zaten papaz büyüsü kadına yapılacaksa adet kanı, erkeğe yapılacaksa meni ile uygulanır. Hiç olmadı kişiden idrar,tükürük,saç,kıl alınır yoksa yapılmaz o büyü.
Bu size büyü yapan nerden bulabilir yada aldı mı sizden onu anladım. Biraz hikaye gibi geliyor.

ebru evrim

Kayıtlı Üye
burası iyice anı sayfasına dönmüş burda eskiden biz bildiklerimizi paylaşırdık burası büyü okulu

Draniel

Kayıtlı Üye
Büyü Yapmak ... Herşeyin Bir bedeli vardır Büyünün ise Çok ağır bedelleri vardır. Ben Büyüye İnanırım ama asla yapmam Sevmem Bana çok itici Geliyor Bir Tanrıdan yardım isteyerek Sadece onun gücü ile İşlerini yaptırmak.. Bu sefillik Ve dediğim gibi herşeyin bir bedeli vardır Eğer Büyü Aldığın tanrıya ne kadar yaklaşırsan O kadar zarar görürsün...

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Yani kısacası "Ben papaz büyüsü yapmayı biliyorum." demek istiyorsunuz. Ben bu sonucu çıkardım. Eğer o falcı kadın diye bahsettiğiniz zatın size öğrettiği ve adına papaz büyüsü dediğiniz uygulama bir tütsü, bir okuma ve bir uykunun ardından tüm sonuçlarıyla ortadan kalkıyorsa öğrendiğiniz şeyin işe yarayacağını düşünmüyorum. Nacizane fikrimdir.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler . Evet bir yaradıcının varlığına inandım ve onun yasakları olduğunu biliyorum fakat insanlar seçmekte özgürdürler belki gözüm karardı bana yapılıyor başkalarına niye yapılmasın dedim belki belki adalet istedim bilemiyorum beni bağlayan birşey sonuçta .. [SIZE=2,5]La-edri[/SIZE] hikayet anlatmıyorum ki ben yaşadıklarımı birebir anlatıyorum üstteki yazdıklarımı okuyun lütfen.

Peki azelim düşünsene annen farkedemedi sana büyü yapıldığını o bahsettiğin çocukla evlendin sonunda ve evlendikten sonra böyle birşeyin farkına varıldı nasıl olurdu hiç sevmediğin hatta nefret ettiğin birinin olmak kendini nasıl hissederdin hoşuna gider miydi?

AUDİTOR

Kayıtlı Üye
merhaba
Ben de birine aşığım ve 3 yıllık ilişkimiz birden 3. kişinin araya girmesi yüzünden bitti.Şimdi onu o kadar çok özlüyorum ve o kadar çok üzülüyorum ki 2 hocadan yardım aldım ve bağlama işlemine yavaş yavaş başlayacağım ama uzaktan yapılacak büyüler ne kadar tesirli oluyor bu konuda çok şüpheliyim.Başka bir çarem de kalmadığı için mecburen bu yola başvurdum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhaba
Ben de birine aşığım ve 3 yıllık ilişkimiz birden 3. kişinin araya girmesi yüzünden bitti.Şimdi onu o kadar çok özlüyorum ve o kadar çok üzülüyorum ki 2 hocadan yardım aldım ve bağlama işlemine yavaş yavaş başlayacağım ama uzaktan yapılacak büyüler ne kadar tesirli oluyor bu konuda çok şüpheliyim.Başka bir çarem de kalmadığı için mecburen bu yola başvurdum.
Başka çare kalmadı derken? Sizi başka birine tercih etmiş birine karşı yaptığınız veya yapacağınız bu tür eylemler, çaresizlik değil, sinir veya bağımlılık sebebi taşır. Mutlu olmak için neye ihtiyacınız var? Bu sorunun cevabını bulmaya ihtiyacınız var öncelikle. Uygulama ile mutlu olan pek yoktur ek bilgi vermek istedim.

yardan geçti

Kayıtlı Üye
İş
Denizci
insanları kendilerine aşık etmek için büyü yapan-yaptıran insanları gerçekten anlamıyorum. Kınamıyorum sadece anlamıyorum. İnsanları sevmeyi aşık olmayı anlıyorum ama gerisine kafam basmıyor

Seuta

Kayıtlı Üye
müslüman görünümlü ateist sanırım :)

asterix

Kayıtlı Üye
Bana böyle bir adi iş yaptılar deyip sonrada bunu yapmayı öğrendim diye seviniyorsunuz çelişkilerle dolu.