Corina

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
merhaba

rüyamda aplam ve ben eve dogru gidiyoruz yani yolda yürüyoruz yürürken bir kadın geliyor kadın yanımıza sokuluyor ve konusmaya baslıyor kadınla aplam konusuyor ve bend eyanlarındayım kadın aplamın elindeki cüzdanı farketmeden alıyor ve cantasına koyuyor. ve ben bunu görüyorum ve hemen cabuk onu geri ver diyorum kadına kadın ise tamam veriyorum diyor ve cantasındaki tüm cüzdanları yere atıyor alın hepsi sizin olsun eger bunları alırsanız siz caldı derim diyor bende sadece bizimkini ver git diyorum kadın olmaz sizi suçlarım hicbirşey yapamazsınız ve bizde caresizce ona vermekj zorunda kalıyoruz sonra rüya bitiyor

Saygılar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir iş hususunda, çevrenizde bir takım kimseler size akıl verecekler. Bu kimseler dürüst değiller, dikkatli olun. Kıymetli bir şeyinizi kaybetme riskiniz buluyor. Öte yandan elinize, beklemediğiniz bazı olaylar neticesinde para geçecek.

Sevgiler

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

rüyamda böle geniş bir alandayız büyük binalar filan var işte orada geziyorum ve herkez deprem olacak diyor ve bende koşmaya başlıyorum ve orada gine o siyah saçlı kızı görüyorum ona sen yukarı cık ben deprem bittikten sonra gelicem sonra birşey oluyor ve kendimi camiye dogru giderken buluyorum yada bir türbede olabilir orada kulagıma fatiha suresi geliyor ve öldügümü anlıyorum rüya bitiyor

Saygılar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sizin için evlilik konusu gündeme gelebilir. Ya da bu konuyu sıkça düşünüyor da olabilirsiniz. Fakat siz birkaç teşebbüs ve adaydan sonra evlenecek gibi görünüyorsunuz. Yolculuk yapabilirsiniz.

Sevgiler

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

Rüyamda arkadaşımla gezintiye cıkıyoruz ve hemen hemen her yeri dolaşıyoruz ve sonra bir apartmana giriyoruz. Orda sevdigim kızın oturdugunu hissediyorum ve onun acmasını bekliyorum ama orta yaşlı bir kadın cıkıp hoşgeldiniz diyip benım elime bir çikolata kutusu veriyor. ve arkadaşım ile yiyoruz sonra ben bayan bu kadar yeter diyip kalan çikolataları geri vermek istiyorum. Hayır o sizin hakkınız diyo ve burdan gittiginizde onu kimseye vermeyin palşamayın diyip rüya bitiyor.

Saygılar

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

Rüyamda Cuma namazına babamla gidiyoruz ve hoca vaaz veriyor sonra cuman namazına gelnler oluyor ve aralarında bir kız var o sırada tam hatırlamıyorum ama herhalde ben cuma namazı icinde müzik acıyorum ve kapatıyorum sonra günaha gircez diye sonra namaz kılıyoruz bitiyor o kızda namaz kılıyor

Saygılarımla

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Rüyamda gherçek hayyata sevmdigim birisiyle kavga yapıyordum etrafımızda arkdaşlarımda vardı izliyorlardı ve sevidgim kızın arkdasıda vardı kavgadan galibiyetle cıktım rüya böyle bıttı

Saygılar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Biriyle bir konuda ihtilafa düşüp tartışabilirsiniz. Kuvvet ve algınızda artış olacak.

Sevgiler

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merbaha

Rüyamda Kız arkaşımı görüyorum yani kankam gibi ona selam veriyorum odagüler yüzle selamı alıyor.

Saygılarımla

benim

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi, Uzun zamandan beri çok sıkıntılı bir süreçten geçmekteyim. Hayli zamandırda rüya görmedim. İlk kez dün gördüm yanıtlarsanız çok memnun olurum.
Hatırlayabildiğim çok kısa.
Yanımda yakınım olduklarını hissettiğim birileri var,yüzlerini görmüyorum.Biryere gitmek üzere ayağa kalkıyorum, bana bir çift ayakkabı veriyorlar. Ayakkabının sağ tekinin topuğunun olmadığını farkediyorum; yaptırırım derken sabit topuk olduğunu görüyorum olmaz derken, dikkatlice bakınca topuğun tamamı değilde yarısının olmadığını görüp giyilebilir diyorum ve giymeye başlıyorum. Daha sonrasını hatırlamıyorum. sevgilerimle.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
benim buraya yazmıcaksınız :) kendi duvarınızı oluşturunuz ordan yazın :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzak bir yerden beklemediğiniz bir haber ve bir miktar para alacaksınız.

Sevgiler

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

Rüyamda namaz kılıyorum namaza baslıyorum 2 rekata geldıgımde ayagı kalkıp namazı bırakıyorum sonra yine devam ediyorum yine secdeye inerken bir anda bulundgum yer su oluyor ve yine tam kılamıyorum.
Saygılar

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
şimdi hatırladım :) ondan önce kıbleyı bıle bıle yanlıs kılıyorum yani ters

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Duman Lekesi özel sebeplerden dolayı siteden ayrıldı ve artık rüya tabiri yapmamaktadır.