Arkadaşlıkları kuvvetlendirmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aramızın çok iyi olduğu bir arkadaşım vardı. Dostumdu daha doğrusu. Bir kız arkadaşımız var sınıfımızda bu arkadaşın gözü,nazarı çok değiyor büyüyede meraklı bir kız arkadaşımız bu. Bununla bir tartışmamız olmuştu bizim. Şuan dostum dediğim insanla çok kötü bir durumdayız bazen bana çok iyi davranıyor ertesi gün yine kötü... Eskiden takardı şimdi kimseyi umursamıyor özellikle beni.. Acaba bize bir büyü yada nazar yapılmış olabilir mi ?
Ya da arkadaşlıkları kuvvetlendirmek için bildiğiniz bir büyü yada dua var mıdır arkadaşlar ?

ekrem911

Kayıtlı Üye
Nazar için Felak, Nas, Ayetel Kürsi, Fatiha okuyun bol bol. Birde Kalem suresi son 2 ayet nazara karşı iyidir.

Aranızın iyi olması için hergün Ya Vedud okuyun 400 kere. Ya da daha fazla. Sayısını zamanla artırmanız daha iyi olur. 114 Kere Ya Cami' de okuyabilirsiniz buna ek olarak. Ancak EN ÖNEMLİ şey sürekli olmasıdır. Yani Ya Vedud okuyorsanız hergün gece mutlaka okumalısınız. Aksatırsanız pek iyi olmaz. Bir kerede çok okumak değil, bunu bir sürece yayarak okumak daha faydalıdır.

Anlamlarını bilmeniz de iyi olur.

Kardeşim büyüden uzak dur. Her ne olursa olsun.
Ömür boyu üzerinden atamayacağın, vicdansal bir leke olur senin için.
Hem büyü senin için şer getirir. Duaların, Allah'ın gücüne inanıyorsan nasıl büyüye yeltenirsin.

Dediklerimi oku ve hergün samimi bir şekilde dua et.
Allah'ın zikrini dilinden düşürme..

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Nazar için Felak, Nas, Ayetel Kürsi, Fatiha okuyun bol bol. Birde Kalem suresi son 2 ayet nazara karşı iyidir.

Aranızın iyi olması için hergün Ya Vedud okuyun 400 kere. Ya da daha fazla. Sayısını zamanla artırmanız daha iyi olur. 114 Kere Ya Cami' de okuyabilirsiniz buna ek olarak. Ancak EN ÖNEMLİ şey sürekli olmasıdır. Yani Ya Vedud okuyorsanız hergün gece mutlaka okumalısınız. Aksatırsanız pek iyi olmaz. Bir kerede çok okumak değil, bunu bir sürece yayarak okumak daha faydalıdır.

Anlamlarını bilmeniz de iyi olur.
bir sorum olacak Ya Vedud sadece değil mi ? Araştırdım anlamı ile uzun bir duası yok sadece içten gelerek Ya Vedud değil mi ?

whitedemon

Kayıtlı Üye
belki arkadaşınız bilmediğiniz bir problemi vardır kimseyi takmıyor demişsiniz onunla konuşmayı denedinizmi bu işlerden önce?

whitedemon

Kayıtlı Üye
belki kimseye anlatmak istemediği bir özelidir benimde bi akrabam öldüğünde bende kimseyle konuşmamıştım herkese ters tepki veriyordum derdimide anlatmıyordum bu duruma benzer bir durum olabilir belki

serdarserter

Kayıtlı Üye
önce acaba ben ne hata yaptım diye düşünün bence biraz empati kurmak ve insanları anlamaya çalışmak lazım . istemediğiniz bir durum sa bu nazar ve ya büyü aramaktan veya sınıfta tartıştınız diye arkadaşınızı suçlamaktan önce kendinizi tanıyın ve insanlara fırsat verin. sizinle tartışmaya girdi diye birine büyü yapmak istemek çok bencilce sevgiyle kalın

:oops:arkadaşınızın büyüye meraklı olduğunu yazmışsınız ve tabiri caizse dostunuzun sizinle ilgilenmediğini arkadaşlık kurmak ve devam ettirmek zor bir iştir ve tek taraflı olmaz bu sıkıntınızın sebebi belkide kendinizsiniz arkadaşınız sizinle ilgilenmiyor diye başka insanları suçlamayın büyük ihtimalle sorun sizdedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...