Cin Fırkasıyla Trans Deneyimlerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

La-edri

Kayıtlı Üye
Demon (seytan) öyle cagirdin diye gelmez.
Eger bir insanin maneviyati yuksek ise,cinler onunla bas edemez, bu kisilerin korunmasi vardir,cinler bu korunmayi delip gecemez..
Iste böyle bir insana Demon (seytan) gelir...
Normal insanlari cinler elinde oynatir, biraz gözboyasi incik boncuk, ceptedir onlar...
Seytan yani (Demon) cinlere göre kuvvetlidir, bunlar insanlarinda kuvvetlileri ile ilgilenir...

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Hiç bir şeytan demon Bir veliye birşey yapamaz.Bir veli istediği taktirde demonları yani şeytanları dahi yakar kül eder.Unutmayın Veliler Allahın Nurunu kullanırlar.Şeytanlar ise bu nura dayanamaz yeri gelir Melekler dahi dayanamaz.İşte velilerin nuru böledir.Arkadaşlar Ahmet Bedevi Hz. Hayatını okuyan varsa çok iyi bilir.Ordaki yardımcısı yüzünü görmek ister ve Hocasıda açınca oda dayanamaz ve ölür.Çünkü Hz Pir Ahmed El Bedevi (k.s) yüzü Hz Allah'ın (c.c) cemalini yansıtan bir aynaydı karşısındaki müridine yüzünün hem peçesini kaldırdı hemde Cemalullaha ayna olan asli yüzünü (perdesiz) gösterdi. O anda mürid cemalin nuruna dayanamayıp şehit oldu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Hiç bir şeytan demon Bir veliye birşey yapamaz.Bir veli istediği taktirde demonları yani şeytanları dahi yakar kül eder.Unutmayın Veliler Allahın Nurunu kullanırlar.Şeytanlar ise bu nura dayanamaz yeri gelir Melekler dahi dayanamaz.İşte velilerin nuru böledir.Arkadaşlar Ahmet Bedevi Hz. Hayatını okuyan varsa çok iyi bilir.Ordaki yardımcısı yüzünü görmek ister ve Hocasıda açınca oda dayanamaz ve ölür.Çünkü Hz Pir Ahmed El Bedevi (k.s) yüzü Hz Allah'ın (c.c) cemalini yansıtan bir aynaydı karşısındaki müridine yüzünün hem peçesini kaldırdı hemde Cemalullaha ayna olan asli yüzünü (perdesiz) gösterdi. O anda mürid cemalin nuruna dayanamayıp şehit oldu.

Maneviyati yüksek olan herkez veli degildir.
Ama Velaye'te maneviyat ile gidilir, sizce o yolun üstünde oturan kimdir ???
Hani su sagdan soldan arkadan önden gelecegine dair söz veren? Elbette Seytan.
Iste seytan onlarla ilgilenir,maneviyati yuksek olan herkez ise raziye ve marziye olmus anlamina gelmez ,
Seytan da bunu engellemek adina elinden geleni ardina koymayacaktir..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Veli olmak, ermiş- derviş olmak bir insanın adanabileceği
en güzel yoldur.
Nedense insanlar başka yollar için daha büyük çaba gösteriyorlar.

Kötü varlıkların şerrinden korunmak içinse veli olmak gerekmez.
Benle aynı evde yaşayıp normal hayat sürenler var.
Bazı şeylere şahit olsalar da, çoğu kötü deneyimimden habersizler.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
@DreamDuality

Cevabınız için teşekkür ederim.Aslında görüşünüz gerçekten çok mantıklı.Fakat ben daha rehberimi vs.keşfedemedim.Çünkü bana şuanda yardım eden kimse yok ve tek başıma yapamayacağıma inanıyorum ilk seferde.Sizden isteğim bildiğiniz ritüelleri bana mesaj olarak atabilir misiniz?Tekrar teşekkür ederim.

@corina

Sayın corina fikirlerinizi dile getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Fakat ben bir cin ile iletişime geçersem bana verebileceği birşey olmaz diye düşünüyorum ve herşey karşılıklıdır.Ben demon'a birşey veririm o da bana veriri.İyi,kötü şuanlık o farketmez fakat benim tasvip ettiğim biçim bu şekilde.

Tekrar teşekkür ederim.

whitedemon

Kayıtlı Üye
@DreamDuality
Anladığım kadarıyla cinlerinde cinsiyetleri var.Size aşık olduğunu söylediniz.Peki siz ona ne cevap vereceksiniz yada transa geçtiğinizde hiç korkmuyormusunuz size birşey yapmasından?Birde bildiğiniz ritüelleri banada yollarmısınız?

şovalye

Banlı Kullanıcı
Yok böyle bir olay, hiç bir ilme sahip olmadan bunları nasıl başarabiliyorsun? Nice insanlar tanıdım el alıpda başaramıyorlar ki bunun için önce İMANA sahip olman gerekir. Bana göre güzel yazıyorsun cidden kitap falan yazmayı dene. Eleştiri yapıyorum kimse yanlış anlamasın şahsi fikrimdir. Bu anlattıklarına inanan insanlar bu konuda bilgi sahibi olmayan insanlardır bana göre.

origanum

Yönetici
Yok böyle bir olay, hiç bir ilme sahip olmadan bunları nasıl başarabiliyorsun? Nice insanlar tanıdım el alıpda başaramıyorlar ki bunun için önce İMANA sahip olman gerekir. Bana göre güzel yazıyorsun cidden kitap falan yazmayı dene. Eleştiri yapıyorum kimse yanlış anlamasın şahsi fikrimdir. Bu anlattıklarına inanan insanlar bu konuda bilgi sahibi olmayan insanlardır bana göre.

Bu sitede üyelere hakaret edilmesi yasaklanmayı gerektirir. Ayrıca verdiğiniz bilgi doğru değil. Böyle bir durum için iman gerekli değildir. Ateistler, satanistler, farkli inanç mensupları pek çok kişi iletişim kurabilir. Üyemiz samimiyetle özelini anlatmış, deneyimlerini paylaşmış, saygı duyulması gerekir. Saygısızca yazdığınız mesajların haddi hesabı yok. Sitemizde de yeriniz yok.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Keşke yasaklanmadan önce bir cevap hakkı yada özür dileme şansı olsaydı.

Devres

Kayıtlı Üye
Sayın Dream;

Yazdıklarınızı dikkatlice okudum ve kafamda bazı soru işaretleri oluştu...Nedir deseniz?bu varlıkla soru cevap konuşmanıda ki diyoloğunuz'da, cevapları bana bir cin değilde, farklı bir varlık mış gibi geldi...

Yanılıyor olmayasınız size gözükenin bir cin olduğuna dair...

Ben burda açık seçik bir şey yazmak istiyorum,sakın kızmayın bana arkadaşlar!
Arkadaşların bazıları kulaktan duyma cin maceralarını ve ona benzer şeyleri anlatıyorlar...Ama cinler hakkında hiç bir şey bilmiyorlar malesef...Benim Ailem Seyyit Ailesirdir ve köyde Ağırda yakaladıkları bir dişi cini t am bir ay boyunca çalıştırmışlardır...Ailem soyu Hz.İmam Ali'ye dayanır...Cin'in memeleri o kadar büyükmüşki arkadaşlar, bir memesi sağ omzuna, öbür memsi sol omzuna atarmış...

Nasıl yakalanması konusunu'da anlatayım...Dedem'in çok güzel iki atı varmış ve bu atlar belli akşamlar ahırda bir sağa bir sola koşturuluyormuş ev halkı kalkıp bakıyor atlara, hiç kimse yok fakat atlar ter içinde...Dedemin babası diyor ki oğlum en dur ben biliyorum kim olduğunu onu yarın yakalıcaz...Büyük Dedem Pir Ali atın eğerine çuvaldız takıyor bu cin yine atlara geldiğinde, cuvaldızla nasıl bir etkileşim oluyorsa; üstünde yakalnmış şeklinde gözüküyor ve kımıldayamıyor. kalıyor öyle...Yani olaylar böyle devam ediyor arkadaşlar.

Saygılarımla.

origanum

Yönetici
Keşke yasaklanmadan önce bir cevap hakkı yada özür dileme şansı olsaydı.

Normalde böyle bir hak verilir ama sadece bu değil o kadar çok alaycı, aşağılayıcı mesaj yazmış ki, özür dilese bile bu sitede yeri yok. Aramızda bu tipleri istemiyoruz. Herkes belli bir saygı çerçevesi içinde kalmalı.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Sayın Dream;

Yazdıklarınızı dikkatlice okudum ve kafamda bazı soru işaretleri oluştu...Nedir deseniz?bu varlıkla soru cevap konuşmanıda ki diyoloğunuz'da, cevapları bana bir cin değilde, farklı bir varlık mış gibi geldi...

Yanılıyor olmayasınız size gözükenin bir cin olduğuna dair...

Ben burda açık seçik bir şey yazmak istiyorum,sakın kızmayın bana arkadaşlar!
Arkadaşların bazıları kulaktan duyma cin maceralarını ve ona benzer şeyleri anlatıyorlar...Ama cinler hakkında hiç bir şey bilmiyorlar malesef...Benim Ailem Seyyit Ailesirdir ve köyde Ağırda yakaladıkları bir dişi cini t am bir ay boyunca çalıştırmışlardır...Ailem soyu Hz.İmam Ali'ye dayanır...Cin'in memeleri o kadar büyükmüşki arkadaşlar, bir memesi sağ omzuna, öbür memsi sol omzuna atarmış...

Nasıl yakalanması konusunu'da anlatayım...Dedem'in çok güzel iki atı varmış ve bu atlar belli akşamlar ahırda bir sağa bir sola koşturuluyormuş ev halkı kalkıp bakıyor atlara, hiç kimse yok fakat atlar ter içinde...Dedemin babası diyor ki oğlum en dur ben biliyorum kim olduğunu onu yarın yakalıcaz...Büyük Dedem Pir Ali atın eğerine çuvaldız takıyor bu cin yine atlara geldiğinde, cuvaldızla nasıl bir etkileşim oluyorsa; üstünde yakalnmış şeklinde gözüküyor ve kımıldayamıyor. kalıyor öyle...Yani olaylar böyle devam ediyor arkadaşlar.

Saygılarımla.

Bu anlattığını bana büyüklerimde anlatmıştı. Harfi harfine uyuyor. Memlekete her gittiğimde duyuyordum bu mevzuyu. Hoş demekki olayın kahramanı sizinkilermiş :)

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
merhaba @DreamDuality. öncelikle yazınızda Bence iletişimde en iyi nokta: ruhsal rehberlerdir. demişsiniz. Ruhsal Rehberler derken biraz açar mısınız ? Görüşme şansımız nedir nasıldır ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ Devres
Keşke deneyiminizi başka bir konu açarak bizle paylaşsaydınız.
Hem benim konumda bilgi kirliliği yaratmazdınız.
Hemde daha fazla ilgi görür, daha fazla kişi okurdu.

Ayrıca ben onları transta gördüm.
Size bunu en basit şeklinde rüyada görmeye benzetebilirim.

@ Leyli Mira
Özel bilgilerinizi paylaşırken daha özenli olmanız sizin yararınızadır.
Hem konuyla alakası yok hemde özel mesajla konuşabilirdiniz.

@kunnikfunnik @ gizlikent
Ben yıllardır trans tekniği üzerine emek veriyorum.
Bu günlere adım adım geldim.
O yüzden kolay ve emeksiz bilgiyi doğru bulmuyorum.
Forumdaki konulara bakarak, teknikleri denemenizi öneririm.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
@DreamDuality

''Acaba Yusuf ne yapıyordur şimdi..
Onları özledim aslında..''

Bu sözünüzde onları gerçekten sevdiğinizden midir?Yoksa onlar kadar yakın biri olmadığından mıdır?Bence bu konuda şanslısınız ifrit yerine bu kadar iyi bir varlık gelmiş.Fakat ben hala ''cin''ler yerine demonları tercih etmekteyim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@gizlikent
İmzamdaki yazıdan bahsediyorsunuz.
Sık sık imzalarımı değiştiğim için sonradan okuyacaklar için karışıklık olmasın.

Cin fırkasıyla deneyimimi paylaşmam,
sadece bu konuda fazlaca merak ve bilgi eksikliği olduğundandır.

Varlıklarla iletişime yeni başlamış ve bir şansla iyilerle şans
eseri görüşmüş biriymişim izlenimi oluşmuş sizde.

İşin aslı varlıklarla iletişim konusunda epeyce emek
harcadığım, birkaç yıl daha sürdüreceğim bir yoldur.
Cinler görüştüğüm ilk ve son varlık türü değiller.

Bir varlıkla halen süren bir anlaşmam var.
O yüzden size demon konusunda ahlaki veya değil diyebilecek
kadar temiz hissetmiyorum kendimi.

Büyük kazanç ve kayıp için Lusiferle karanlık anlaşmayı
seçebilirsiniz. (böylece demon yardımcı da elde edebilirsiniz).

Daha alt seviye bir demon içinse siğiller ve çağırma ritüeli
sitemizde mevcut.

Bu konuda bence en iyi düşünmeniz gereken;
İster baş iblis ister lejyonlu bir demon olsun.
Ona anlaşma sırasında ne sunacağınızı düşünmek olmalı.

wiktor

Kayıtlı Üye
Görüştüğünüz bu varlikla kafanizdaki sorulari soruyor musunuz ve cevaplari alabiliyor musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...