bilinç altını etkilemek için enokyan maji sembolü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aşağıda görülen sembol mavi üzerine altın ve gümüş yaldızla yazılır. amacı yabancı tanımadığımız kişilerin bilinç altına girerek istediğimiz şeyi yaptırmaktır. bazı enokyan büyücüleri dünya dışı yaşam formları ile iletişim kurmak içinde kullanılabildiğini söylemişlerdir. burda bahsedilen dünya dışı yaşam formu bedensiz varlıklar değil uzaylılar diye bahsedilen başka gezegen farkılılarıdır.

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
bu gıbı yazılardakı o lar kılıt noktaları cızgıler ıse bagdır mantıkta

Pantea

Kayıtlı Üye
Urum nasil kullanildigini ayrintili paylasman mumkun mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
mavi bir bezin yada kağıdın üzerine yaldızlı kalemlerle yapıyoruz ve üzerimide taşıyoruz biliyorsunuzki niyet herşeyin temeli sizin niyetiniz çercevesinde hareket edecektir.

kyhran

Kayıtlı Üye
Icinizde bu buyuyu uygulayan var mı?Ozellikle yapıldıktan sonra ne gibi deneyimler yasadiniz bu konuyu merak ediyorum.Eger deneyen varsa bizimle paylasırlarsa bizde bu uygulamanın ayrıntılarını ogrenmis oluruz.Ayrıca aklıma su takıldı basta urum olmak uzere bilgi sahibi arkadaslardan yardım rica ediyorum.Bu uygulama kısaca bilinc altına etki ederek herhangi bir insana istedigimiz seyleri yaptırmak degil mi?Eger oyleyse zihin kontrolunden ayrılan herhangi bir yonu var mı?

deniz arzu

Kayıtlı Üye
tanıdığımız kişiye uygulayamazmıyız.illa tanımadığımız birimi olmalı?

Ursula

Kayıtlı Üye
Çıktı alıp yanmızda taşısak işe yaramazmı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
uygulama kişinin bilinç altına belli mesajlar bırakmak içindir siz söylersiniz o bırakır. tanıdık kişiyede uygulanabilir. çıktısı kullanılmaz uygun olan bir enokyan anahtarı ile tamamlayın hani enokyan dili ile yazılmış dualar varya onunla

yaman

Kayıtlı Üye
uygulama kişinin bilinç altına belli mesajlar bırakmak içindir siz söylersiniz o bırakır. tanıdık kişiyede uygulanabilir. çıktısı kullanılmaz uygun olan bir enokyan anahtarı ile tamamlayın hani enokyan dili ile yazılmış dualar varya onunla
uygun olan bir anahtarı yazarmısın urum ve bu çizimin tüm özelliklerini karşılarmı yazacağın dua.

kartal

Kayıtlı Üye
şekilleri çizerken birşey söyleniyormu merak ettim. birde bencede çizilmesi gerekir niye diyecek olursanız şekli çizerken bilinç altına almaya çalışacağımız kişiyi düşüneceğiz daha iyi konsantre olucağız ve çizerken urumhamatahayilin dediği gibi daha çok niyet ediceğiz olmasını isteyeceğiz o şeyin yani bilinç altını etkilemek için daha çok çaba harcayacağız arkadaşlar çaba harcanmadan çıktıyla olmasını düşünmek kolaya kaçmak tembellik yapmak olur ve birşeye yaramaz iki tıkla elde ettiğim kağıtla bir kişinin bilinç altını etkilemek kolay değil bence bunu sizinde bilmeniz gerekir diye düşünüyorum.
Birde sorumun cevabını mümkünse istiyorum.

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
şekilleri çizerken herhangi bir şey düşünmek gerekmez tabi amacını düşünürsen senin de bilinç altına girer bu nedenle çok daha etkili olur.
Nedeni ise senin de bilinç altın bunu kullanmak için programlanır.
Bir de tabi niyet önemli zaten niyet/amac aynı kapıya çıkmakta
iyi forumlar pcxlord

Ajan 47

Kayıtlı Üye

Enokyan dili ile yazılmış duaları bunun üzerine nasıl ilave edebiliriz ?

termagant

Kayıtlı Üye
bende bunu yapmak istiyorum ama aynen resimdeki çizmek zor gibi :S birde yanlış çizmekten korkuyorum :(((

alize

Kayıtlı Üye
Bu sembolü kullanabilmek için Enokyan diline uyumlanmış olmak gerekir mi?
Sarı semboller altın yaldızla, beyaz semboller gümüş yaldızla mı yazılacak?

bendeniz

Kayıtlı Üye
Kisilerin bilinc altini etkilemek icin enokyan dilinde anahtar kelimeleri nasil bulacagiz?

repece

Kayıtlı Üye
Ama bunu yapmak çok zor yanlış yazarsak birde ortalık iyice karışırsa kim kurtaracak.En iyisi işin ehli olan yapsın bizde bilgilenmiş olalım teşekkürler Urum.

bendeniz

Kayıtlı Üye
Zor ve olmaz diye bir kavram yoktur bir kisi birseyi basarmak istiyorsa onu basabilir ha ben yanlis yaparim diyorsaniz o da sizin (sahsin) beceriksiz oldugunu kast eder.
Bir seyi bilmemek degil sormamak ögrenmemek yanlistir. Bilgiyi okuyarak sorarak ve yapmaya calisarak basarirsiniz.