Psi wheel başaramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Olgu

Kayıtlı Üye
yaklaşık 4 aydır psi wheel ile uraşıyorum meditasyonumu yapıyorum fakat başaramıyorum.meditasyon haricinde neler yapmam gerek enerjimi arttırmam için ?

_evr_

Banlı Kullanıcı
Aslında meditasyon gerektirecek bir şey yok.Sitede bir sürü yöntem yazıyor.Kimi elleri ile hortum oluşturduğunu hayal ediyor kimi ip ile çektiğini...Siz de kendinize yöntem bulabilirsiniz ya da o yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.Beyninizi ve kendinizi döneceğine inandırmanız gerekmektedir.Bunu bir kere yaptığınızda emin olun devamı geliyor...İlerlettiğiniz vakit yönteme bile ihtiyaç duymazsınız.İçinizden dönmesini isteyebilirsiniz ama kendinizi kasmadan...Psi-wheel video'larını izledikten sonra kendiniz deneyebilirsiniz.İzlemek,görmek fayda sağlar.
Başardığınız zaman da video'ya çekersiniz siteye koyarsınız biz de sizi tebrik ederiz:)
Sevgilerimle...

darksense

Kayıtlı Üye
Sayın olgu psi wheel başarıyor yada başaramıyor olmak gerçekten önemli değil şahsi kanaatimce. Ben derimki, bunca zamandir bu sitede gezinip bilgi edinmeye çalışan bir kul olarak neyin doğru neyin güzel neyin iyilik ile sonuçlanacağını öğrenip tecrübe etmek daha güzel. Çok bilgili deneyimli tecrübeli insanlar var bu forumda. Onlar sağolsunlar doğru yolun gösterilmesinde iyi rehber oluyorlar. Elbetde inanarak başarabilirsin. Yolun açık, kalbin ışık ile dolsun.

Teşekkür ederim.

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Bişey Diyicem Ama Kızmayın Oha Yani Ben İlk Yaptımda 3 4 Tur Döndürdüm Şimdi Üstüne Cam Kase Koyarak Deniyorum Onda Çok Az Dönüyor :D

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Dedigim Sözcükte Pek Birşey Yok Zaten Kızmayın Pardon Flnda Dedim.

darksense

Kayıtlı Üye
Şimdi ben kalkıpta. Kızma ama. Oha! ChiReiki atda biraz destekli at desem önemli değildir o zaman değilmi? Böbürlenmek günahtır, başkasının yardım isteğine böylece adapsız bir şekilde yaklaşmakda etik değildir. Umarım siz farkı anlamışsınızdır.

Teşekkür ederim.

blasphemous

Kayıtlı Üye
bir yerde okumuştum uzun süre uğraşıp genede beceremezseniz yerinizi değiştirmenin yararlı olacağını söylüyordu bence hep aynı yerde yapıp başaramıyorsanız yerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben kanatlarının birine odaklanıyorum dönmeye başladığında da psi-wheele direk bakmıyorum onun yakınlarındaki bir yere bakıyorum.o zaten dönmeye devam ediyor.hızlanmasını istediğimde de hızlanıyor.telekineziye başlayanlar için kolay ve bu olaylara inancınızı güçlendiren bişey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...