Ufo ?

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkürler araştıracağımdan emin olabilirsin :))

İlk önce bu çıkarımınız ilginç geldi ama roswell olayını hatırlatmak isterim.ginede inanç meselesi kimi inanır kimi inanmaz arkadaşım kafana takılan soruyu yanıtlayayım ben II.Dünya savaşıyla özelden ilgi duyarım bunları araştırırken ufo olayını da okudum.zamanın birinde hatırlayamadığım bir yere ufo düşmüş hitler de çeşitli planlardan sonra bu aleti Almanya ya getirir ve mühendisler inceleme yaparlar ve kendi yapımları bir ufo üretmeyi başarırlar bir ekip kurarlar ve kullanırlar.Kısa zamanda ABD bunu öğrenir ve bir casusu bu yere sokarlar.casus buranın fotoğraflarını çeker ve bilgi alır (internette ararsanız fotoğraflar mevcut)
Sonuç olarak Almanların ufo yaptığına dair güçlü söylentiler var ki sanırım 60 yıllarda da Amerikalılar ufo denemeleri yapmış ama pek başarılı olamamış.

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kafama şimdi takıldı mesela uzaylılar var peki neden araçlarının hepsi illaki daire hiç başka şekillerde ufo yok.hep daire sanki onlarda fenomen olduklarının farkında da bununla özdeşleşmek için daire şeklin de mi araç yapıyorlar.ilginç

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
zaten şuandada ufo yapıyolar bu bir birikimdir

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Söyledikleriniz mantıklı, ama açıkçası bana şu durum daha doğru gibi geliyor:

Evrende yalnız olamayız, gerçekten ufolar olabilir ve çok iyi hatırlıyorum 95 ya da 96 yılıydı, bir kanalda ufolarla ilgili bir haber verilmişti (o zaman çok küçüktüm ama çok etkilenmiştim) çekimde tipik bir uzaylı vardı ve nefes almaya çalışıyordu (tipik uzaylıdan kastım her zaman anlatılan büyük gözlü koca kafalı nokta gibi burun delikli olan) inanılmaz korkmuştum :) sonuçta insanlar kendilerinden apayrı bir canlı gördüklerinde (ki bu kedi değil köpek değil) korkabilirler. Büyük ülkeler (Amerika gibi) insanların üzerinde korku yaratabilecekleri bir şey gördüklerinde de bunu kullanabilirler. (Sonuçta eski yüzyıllarda insanları kiliseler korkutuyordu, şu an bu kadar ciddi boyutlarda hiç bir şey yapılamıyor)

Yani demek istediğim, saçmalık dememek lazım. Olabilirler, ama büyük ülkeler bunları ve ürettikleri benzer şeyleri kendi amaçları doğrultusunda kullanarak üstünlük sağlamak istiyor olabilirler. Ayrıca Amerikalılar bu ufo olayına çok takılmış durumdalar doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum bir bakanları dahi vardı ufolar gelince muhattap olması için :)

taakuk

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar koskoca kainatta tek başımıza yaşamıyoruz. Tabi ki başka türler de var. Kur_an'da bu açıkça belirtilmiştir. Bir ayette ''Yer yüzündekilere merhamet edin ki, gökyüzündekiler de size merhamet etsin'' diye geçiyor.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Arkadaşlar koskoca kainatta tek başımıza yaşamıyoruz. Tabi ki başka türler de var. Kur_an'da bu açıkça belirtilmiştir. Bir ayette ''Yer yüzündekilere merhamet edin ki, gökyüzündekiler de size merhamet etsin'' diye geçiyor.

sana koskoca kainatta tek başımıza yaşıyoruz , diyen oldu mu ?

bloodlife

Kayıtlı Üye
dostum aynen seninle aynı fikirdeyim sadece düzmece bu

Arrows

Kayıtlı Üye
Ben uzaylılara inanıyorum,onlar varlar diye düşünüyorum.Çünkü Yüce Allah (c.c) bu sonu olmayan,kocaman evreni sadece diğer gezegenlerin yanında bir toplu iğnenin ucu kadar olan dünya'da yaşayan insanlar için yaratmış olamaz.Diğer gezegenlerde mutlaka uzaylılar vardır.Belki bildiğimiz gezegenlerin birinde ya da keşfetmediğimiz gezegenlerde de yaşıyor olabilirler.Ufo konusuna gelirsek,bence de bir oyun olduğunu düşünüyorum.''Illuminati'' adlı bir örgütün oyunlarıdır büyük bir ihtimalle.Her taşın altında Illuminati var :)

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Ufo'ya inanan milyonlarca insan var.

Peki hiç düşündünüz mü ?

Neden sadece amerikada ve israilde çıkıyo bu ufolar ?
Çünkü yalan !!

Peki amaçları ne ?

İnsanlara ufo var diye tanıtıcaklar.
Ufolar bize dost sonrada düşman diyicekler.
İstedikleri yerlere ufolarla saldırıcaklar.
Kimsede birşey diyemiyecek.

Örgüt

Bunları yapanlar örgütler ve bu örgütler yüksek firmalarla ,
kanallarla , anlaşmalı.

İş daha fazla büyüyecek.

2012 ye kadar işi daha fazla büyütmek ve dünya nüfusunun büyük bir kısmını böyle silmek istiyorlar.
Tabi buna kimse uyanmazsa.
Ama herkesin gözü dönmüş herşeye inanıyorlar.
Yok melekler havada yükselmiş , yok ufolar ziyarete gelmiş.

Bence ilk başda Türkiye ve İrana saldırırlar.

Benim tahminim.

Kaynak : Ben yazdım
Valla Ufo mufo bilmem ben ama, tek birşeyden eminim oda bu evrende yalnız değiliz. Daha keşfedilmeyen milyonlarca gezegen vs. var. Uzaylıların varlığına inanırım, ama bi tanesiyle karşılaşmışlığım yok. Lakin korkutucu olmalarına karşın birtanesiyle bile karşılaşmayı çok isterdim :) gelelim UFO lara. İlluminati denilen örgüt sahte bir Ufo saldırısı planlıyor bu konuda sana katılıyorum dostum :) Karanlık bi örgüt var ve bunlar seneler önce filmlerle bize uzaylıları tanıtan ve uzaylılarla korkutmaya çalışan bir örgüt. Neil Armstrong(aya çıkan ilk adam) olarak biliniyor senelerdir. Ben araştırdım ve ansiklopedilerde dahi anlatılan bu bilginin yalan olduğuna inanıyorum. Zaten dikkat ettiyseniz "aya çıkma" olayından sonra yayıldı bu Uzaylılar vs. Diğer üyeler ne düşünür bilmem ama benim için böyle. Aya sözde adam yolladılar uzaylıları tanıttılar, ışık oyunlarıyla(blue beam) bizleri kandırmaya, kanıtlamaya filmlerle de korkutmaya çalıştılar Neden?
- Gelecekte sahte bir Uzaylı saldırısı planladıkları için.
düşüncelerim bukadar sevgi ve ışıkla..

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Arkadaşın haklılık payı var biraz daha araştırırsanız bu Adolf Hitler rahmetli savaşı kaybedeceğini anlayınca bilim adamlarını gazla silahla kimilerini yakarak öldürmüştür ama hepsini değil kalanlar savaş sırasında amerikalılarla kaçmışlardır.Zaten amerikalıların bu proje üzerinde durmasının nedenide o dur.Kalan bilim adamları bu projeden bahsetmişlerdir.Amerika tekrar bir ekip göndererek orayı talan etmiştir.Projeden sorumlu Adolf Hitler'in öldüremediği asker general çalışan hademe ne varsa yanmış kağıtları bile toplamıştır. Adolf hitlerin yaptığı en iyi hamle proje başındakileri en başta öldürmekti ama ne çare sonunda amerika da kendine ufo yaptı.Ama bu demek değilki dünyaya uzaylılar gelmedi mitolojik nesnelerde hiyorogliflerde hatta şu an araştırma yapılan yerli kabilelerde hepsinde vardır.Bunlar sadece yuvarlak değil aralarında kanatlılarıda vardır ve planörün atası olarak tanınır.Unutmayın ki bizden önce de medeniyetler yaşadı ve onların ne kadar teknolojiye vardığını bilemeyiz şu an bize en yakın zamanda olan piramitlerin bile hala nasıl yapıldığı bilinmiyor. Önemli olan geçmiş ırklar teknoloji hep vardı insanların yaptığı tek şey geçmişten günümüze taşımak

Belline

Kayıtlı Üye
Ufoların olup olmadığı konusunda bir şey demek doğru olmaz.
Var ola da bilirler. Kuran'da "gökte ve yerde debelenen" varlıklardan söz edilmiştir.

Arrows

Kayıtlı Üye
Valla Ufo mufo bilmem ben ama, tek birşeyden eminim oda bu evrende yalnız değiliz. Daha keşfedilmeyen milyonlarca gezegen vs. var. Uzaylıların varlığına inanırım, ama bi tanesiyle karşılaşmışlığım yok. Lakin korkutucu olmalarına karşın birtanesiyle bile karşılaşmayı çok isterdim :) gelelim UFO lara. İlluminati denilen örgüt sahte bir Ufo saldırısı planlıyor bu konuda sana katılıyorum dostum :) Karanlık bi örgüt var ve bunlar seneler önce filmlerle bize uzaylıları tanıtan ve uzaylılarla korkutmaya çalışan bir örgüt. Neil Armstrong(aya çıkan ilk adam) olarak biliniyor senelerdir. Ben araştırdım ve ansiklopedilerde dahi anlatılan bu bilginin yalan olduğuna inanıyorum. Zaten dikkat ettiyseniz "aya çıkma" olayından sonra yayıldı bu Uzaylılar vs. Diğer üyeler ne düşünür bilmem ama benim için böyle. Aya sözde adam yolladılar uzaylıları tanıttılar, ışık oyunlarıyla(blue beam) bizleri kandırmaya, kanıtlamaya filmlerle de korkutmaya çalıştılar Neden?
- Gelecekte sahte bir Uzaylı saldırısı planladıkları için.
düşüncelerim bukadar sevgi ve ışıkla..
Sana katılıyorum dostum.Yazdıklarının hepsi gerçek.''Uzaya ayak basma'' olayını düşünecek olursak,bence kimse uzaya ayak basmadı.Bunlar Illuminati'nin oyunları.Arkalarında güçlü bir patron var.Baphomet oluyor.Dünya'yı,insanları parmaklarıyla oynatıyorlar.Çizgi filmlerine subliminal mesajlar koyarak çocuklarımızın nesillerini kirletiyorlar,daha küçücük çocukların beyinlerine ''cinsellik'' kelimesini kazıyorlar.Subliminal mesajlar ile oluşan sonuçlar tedavi ile düzeltilemez diye biliyorum.Belki düzeltilebilir.Büyük bir ihtimalle bende tedavi alacağım.Neyse biraz konudan uzaklaştım.Evet,bu aya ayak basma olayından sonra çıktı bu ufo olayları.Blue Beam projesini ufolar için kullanıyorlar.Aslında ufolar yok.Belki vardır ama Dünya'ya gelmemişlerdir.Sadece bizim gördüğümüz ''ufo''lar gerçek değil.Bu da kanıtım;
http://hizliresimyukle.com/images/2013/08/24/5gp2.jpg[/imgd]
[B]Illuminati kartlarından bir tanesi bu.Fotoğrafta görüldüğü gibi arkada sahte bir ay resmi var.Sahte astronot ve onun sahte uzay mekiği de bu fotoğrafta yer alıyor.Yani aya çıkılmadı,bu Illuminati'nin bir yalanıydı.
Not:Illuminati kartlarındaki her şey 10-20 yıl sonra gerçekleşiyor.Örneğin bu fotoğraftaki kart aya ayak basma yalanından bir 10 yıl önce falan hazırlanmıştır,piyasaya sunulmuştur.Eğer gerçekleştiğine inanmıyorsanız bir de kendiniz bakın kartlara.İkiz kuleleri kartı da bulunuyor.Yine ''uçak'' çarpmadan bir 10 yıl önce piyasaya sunuldu ikiz kuleler kartı.Bunlar gerçekler.Illuminati'nin amacı tüm dünyayı yönetmek ve insanları da köleleri yapmak.Yüce Allah (c.c) sonumuzu hayır etsin.
Konudan biraz fazla mı çıktım :)
[/B]

Makyavel

Kayıtlı Üye
Size katılmıyorum, Ufo'ların görüldüğü yerler Amerika ya da İsrail değil. Dünya'nın bir çok ülkesinde görülüyor. Fakat ağırlıklı olarak. Nükleer bölgeler,Askeri alan gibi yerlerde sık görülüyor. Amerika'nın bu tarz silah denemeleri ya da diğer şeyler gibi çalışmaları varsa oralarda görülmeleri doğaldır. Ben İstanbul'da 5 gözlem yaptım yakın bölgelerde. :)

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Bence zamanı geldiğinde Zülkarney'in yaptığı set yıkılacak ve Dünya'yı istila edecekler.Bunlar bence bir alamet.Daha bir çok bilmediğimiz varlıklar var.Her kanlı ay tutulmasında bize daha fazla yaklaşıyorlar.

Me.

Kayıtlı Üye
cok zekice dogru olabilir ama bir yablis var ilk net bir sekilde ufo istanbulda goruntulendi uzaylinin cismide bir miktar belli oluyor youtube istanbul ufo aramasiyla bulabilirsiniz

Makyavel

Kayıtlı Üye
cok zekice dogru olabilir ama bir yablis var ilk net bir sekilde ufo istanbulda goruntulendi uzaylinin cismide bir miktar belli oluyor youtube istanbul ufo aramasiyla bulabilirsiniz
Bahsettiğiniz görüntü Yalçın Yalman'a ait olabilir. O olay biraz karışık.