başkasına yaptırdıgım büyünün bana etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
merhaba mabet sakinleri. Bir süre önce tavsiye üzerine bir falcıya gitmiştim. o dönemde çok sevdigim bir adam vardı ben söylemeden onu ve yaşantımızı detaylı şekilde bildi. O kişinin de bana ilgisi oldugunu fakat bunu bir muskayla kuvvetlendirmemiz gerektigini söyledi. Tereddütlüydüm, istemedim ama iyi olacagını, yaptıgının şirinlik muskası oldugunu sadece beni o kişiye şirin gösterecegini söyleyince kabul ettim. Bir süre hocanın söylediklerini tam olarak yaptıysam da, aradan zaman geçince bazı gereklilikleri yerine getiremedim. Abdestsiz taşımamam gerektiğini diger durumlarda tenime degecek şekilde taşıyacagımı söylemişti. Yeniden takmadan önce de 2 rekat namaz kıl demişti. kısaca ben bunları aksattım, faydasının olmadıgını düşününce de cüzdanıma koydum ve orda kaldı. son zamanlarda büyü belirtileri hissediyorum ve fallarda da büyü çıkıyor. O muskanın etkisi olabilir mi? onu nasıl imha edebilrim? yardım ederseniz sevinirim.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Poşetini açın.Akan suya atın...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
peki. teşekkür ederim. umarım kötü etkiler de gider böylelikle.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Evet gider.Ardından ayetel kürsi okuyabilirsiniz.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Hayır,sayısı yok.Poşetini açın sayfaları açmadan suya atmanız yeterli.Ama kendinizi iyi hissetmeniz açısından ayetel kürsi okuyabilirsiniz.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
peki sevgili _evr_ çok teşekkür ederim. Bunu yapacagım.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
nehir yada dere gibi birşey bulman zor olursa ateşede atabilirsin muskayı ateşe verme ama önceden yaktığın büyükçe bir ateşin içine ay ve hanenin içinde olmasın

_evr_

Banlı Kullanıcı
Hayır efendim.Yakmanız taraftarı değilim.Yakmayınız...Anca işinin ehli olan bir kişi tarafından yakılabilir.

schutze07

Kayıtlı Üye
Açtığınızda muskayı bakmadan denize yada akan suya atabilirsiniz yine ses bile duysanız arkanıza bakmadan yada suda bekletip bir gün kadar muskayı ufalayıp ayak değmeyen bir yerede dökebilirsiniz bir ağaç dibi gibi kimileri gömülmesinin iyi olcağını söyler ama yakmak asla!

kirlikedi

Kayıtlı Üye
suya atmak en mantıklısı ve en kolay olanı sanırım. Teşekkür ederim herkese.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
aynı kişiye tekrar git , akan suya bilmeden atma !!

origanum

Yönetici
Bu şekilde yapmayın, bunun usulü sitemizde daha önce anlatıldı. Orada bahsedildiği şekilde yapın. Zaten usulünce davranmadığınız için başınıza iş gelmiş, daha fazla negatif etkilenecek davranışlardan kaçının.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...