Katina Destesi Kartları

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim������������ içimi çok rahatlattın, internet de çok fazla, destenin büyülü oldugu yönunde yorumlar var, açıkcası çok inandırı duruyorlar, desteyi gecen yıl aldım fakat henüz bakmaya basladım..bende bakarken çok uyumlu hissettim kendimi, yorumlardan tedirgin oldum sadece,demek ki bakanın enerjisiyle de ilgili diye düşünüyorum..
Rica ederim.Tarot kartları içinde böyle olumsuz yorumlara rastlıyoruz ara ara.Her türlü yorum yapılabiliyor etkilenmemek gerek.Kişinin enerjisine göre değişiyor işte,yoksa kartlar herkeste aynı .:)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
tarota göre daha zor ve ağırdır, herkes kaldıramayabilir. başlangıç için tarot önerilir.

Bende tarotla başladım içimde inanılmaz deste katinaya bakma hevesi var fakat mümkün değil desteyi bulamıyorum hiçbiryerde napmam gerek?artı tarot kartlarım var ve katina deste tarotlarım olduğu için kıskanırmı vs?duymuştum böyle şeyler

ozge.zumrut

Kayıtlı Üye
Merhaba, erkek arkadaşımla ayriyiz ve düşünceleri üzerine hem de ne hamle yapacağı üzerine bir soru sordum. Bedes ters, urmiaa ters ve fareler kartı çıktı. Fareler için bir kart daha çektim tagral kartı çıkti. Nasıl yorumlayacagimi bilemedim yardimci olursaniz sevinirim. Daha önce yaptigim bir açılımda benim hakkımda düşünceleri için bir kart çekmiştim ve duz urmiaa çıkmıştı.