zarifnaz

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Sabaha karşı görmüş olduğum rüyayı yorumlarmsınız.

Rüyamda esmer bir adam, yabancı elinde uzun bir bıcakla beni kurban etmeye geldiğini söylüyor.Bildiğiniz kurbanlar gibi kesilip, öldürülücem.Kendisinin azrail olduğunu düşünüyorum.Yapma diyorum, daha kimseyle vedalaşmadım die yakınırken,bıcakla boğazımı kesiyor ve kan akmıyor ince bir sızı hissediyorum sonrası yeniden bir hayat gibi.Öldüm ama ruhum yaşıyor gibi, bedenimden çıkıyorum dışarı bana yardımı oluyor diğer yandan.Korkma diyor, kollarımı bacaklarımı acı çekmeden keseceğini söylüyor.

Yapma diyorum, ailemin yanına gidip sonkez göreyim diyorum.İzin veriyor,ama bekliyorum diyor.Annemler üst katta, yanlarına gidiyorum kimse görmüyor.Beni farketsinler diye masa üstündeki, bardakları yere düşüryorum, biri kırılıyor diğeri sağlam ama yok dikkatlerini çekemiyorum.Üzerimdede beyaz bol bir tunik var.

Annemin yanına yanaşıyorum,elini öpüyorum,vedalaşıyorum, farkımda bile değil annem.Sonra gidiyorum azrailin yanına,bedenine geç diyor,busefer hazırlıklıyım ööle hissediyorum ,sonra biekwz daha kesiyor boğazımı yeniden sanki.
Sonra başlıyor yavaşça kulaklarımı,kollarımı kesmeye,en son şakaklarımdan bir demir geçiriyor bu son diyor,alnımdan bastırınca tamaiyle ölüceğimi söylüyor çok korkuyorum ve sıçrayarak uyanıyorum tabi. yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda çok sık köpek görüyorum.Hatta yeni görmüş olduğum rüyada , siyah bir köpeğin nerdeyse saldırısına uğrayacaktım, okadar çok öfkeliydiki bana inanılmaz havliıyordu kapıyı tutmasam ,beni parçalayabilirdim.Normal hayatımda köpekleri çok severim halbuki.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şu sıra çevreniz hiç de tekin kişilerden oluşmuyor. Yeni tanıştığınız kişilere yakınlık veya samimiyet oluşturmadan önce mesafeli yaklaşıp, bir iki ay tanıma süresi belirleyin.

Seviyesiz ve sağı solu belli olmayan, usulsüz işler çeviren biri ile bir tartışma yapabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaktan ziyade, karşıdakinin niyetini öğrenip ona göre hareket edin.

Sevgiler…

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim duman lekesi ama ilk rüyam için üzüldüm dediğin gibi hayıra vesile olur umarım.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Rüyamda geniş bir salon ve yahudilerle dolu sadece bir grup ben gibi müslüman olan bir küçük topluluk. Yahudiler o gelneksel kıyafetleri takım elbiseleri, kepleri, o doğal saç şekilleri,ve ellerinde küçük kitapları. Sandalyelerde sıra sıra oturyoruz.
Ve karşımda dev gibi nerdeyse iri cüsseli ve türkçe konuşan bir profoser ve zenciye benziyor.Çok önemli biri ama , sırf onu dinlemek için ordayız. Bem yanımdaki adamı durmadan gözucuyla kontrol ediyorum.Kafasını incilden ayırmıyor. Ve bizim varlıımızdan dolayı hzursuz hissediyorum onu ve yanına gidip biz müslanmalrda sizler gibiyiz diyorum.Hayatta en önemli duygu affetmek, acımak bunlar dinimizin ortak yanları diyorum.Adam benle asla konuşmuyor. Ve busefer yüksek sesle ibarnice okumaya devam ediyor.
profesör yanıma gelip onu dinlemeyip konuştuğumu hissedince, bana kızmıyor ama uyarıyor bana yasemin die hitap ediyor.Ama diyorumki benim ismimm yasemin değil halbuki ismimi biliyor ama neden ısrarla bööle hitap ettiki bana diyorum. sanki beni duymuşki gibi tabiki ismini biliyorum ama seni uyarmak için bu isimle hitap ettim diyor.Bukadar ,anlamsız bir rüyamı acba yoksa bir anlamı varmıdır.
user_online.gif

zarifnaz

Kayıtlı Üye
rüyamı yorumlarmısın duman lekesi lütfen.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Memuriyet, akademik, ticari, siyasi veya sosyal pozisyonunuzda değişim olacak. Bir makamdan diğerine geçiş yapacaksınız.

Bir borç konusunda alacaklınızla aranızda çıkacak olan anlaşmazlık, borcunuzu inkar etmenize veya vadeyi uzatmanıza neden olabilir. Öte yandan alacağınız muhtelif vaadler ve neticesinde de kazanç elde edeceksiniz. Ayrıca hayatınız boyunca elde edeceğiniz, yeni bir şey öğreneceksiniz. Bu tüm zor işlerinizi çözmede size rehber olacak.

Bir işin olumsuz neticesini gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Fakat bu nedenle iftiraya uğrama riskiniz de olabilir.
Hayatınızın bir döneminde miras elde edeceksiniz. Bir de; yasemin, ulemaya (alimlere) delalet eder.

Sevgiler

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Öyle nokta atışı yaparak yorumladınki inanılmazssın başarıların devamını dilerim çok teşekkürler duman lekesi.