Bir sorum var?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyamda izlediğim dizi karakterlerinden teki rüyamda 12 tane cinim var gibisinden bişey diyordu tam hatırlamıyorum ama 12 göz yada cin tam anlayamadım.Ve şimdi google da taratınca 12 ile cin arasında bi ilişki var kuranıkerimde bilen varsa yorumlayabilir mi?

Not:Rüyamı yorumlayıcısı yok biliyorum sadece bu aradaki bağıntıyı bilmek istedim...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bu bilgiye ulaştım Belial umarım aradığın sorunun cevabını bulursun.
Kuran 72:12 - Cin Suresi 12. Ayet
CİNN 12. (Artık) şu gerçeği şüphesiz anladık ki, biz yeryüzünde bulunsak da Allah’ı âciz bırakamayacağız, başka yere kaçmakla da elinden kurtulamayacağız.i
CİNN 72/12. "Yeryüzünde kalsak da Allah’ı aciz bırakamayacağımız, başka yere kaçsak da, O’nu aciz kılamayacağımız gerçeğini şüphesiz anladık."

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Saol bende bu bilgiyi görünce şok oldum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Belial, cinlerle ilgili 130 dan fazla yorum alternatifi bulunur ve her bir yorum için ayrı çalışma gerekir ki, bu tür bir işlemin alacağı vakti, sanırım siz de tahmin edebilirsiniz.:) O yüzden bu tip rüyaları yormuyorum.

12 rakamı rüyalarda; din ve dünya (maddesel boyut) işleri için yapılan çalışma ve işlere işaret eder. Göz ise ruh, iman, inancı simgeler...

İyi forumlar,

Sevgiler...