cinlerin seslerini duyabiliyor muyuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. 6. hissimin çok gelişmiş olmasından dolayı ilgi duyuyorum bu konulara. Cin çağırmayı düşünüyorum. Burdan okudum fakat bir konuyu anlamadım çağırdığımız cinlerin seslerini duyabiliyor muyuz ? Yoksa içimizde mi hissediyoruz.
Konu yanlış yerde ise özür diliyorum.

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili kunnikfunnik ,cinle irtibat kurabilirsen onu sadece sen duyarsın .Kulağınla duyarsın ,hissetme değil.Selametle....

darkangels

Banlı Kullanıcı
Cin vs doğa üstü varlıkları çağırmak tehlikelidir.Bunun için bir takım ayetler ve teknikler ile kendinizi koruma altına almanız gerekebilir.Biliyorsunuz ki onların da müslümanları var , hristiyanları var, kafirleri de var.Tecrübesiz biri iseniz musallat olma ihtimaleri de var.Size farklı şekillere girerek gözükebilirler seslerini işetebilirsiniz sevgiler..

Ori

Kayıtlı Üye
Çağırdığınızda musallat olma ihtimalini unutmayınız lütfen. Gerekli önlemlerinizi alın ve öyle çağırın.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bence de tecrübesizlerin hele denemesi çok çok tehlikeli..

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. 6. hissimin çok gelişmiş olmasından dolayı ilgi duyuyorum bu konulara. Cin çağırmayı düşünüyorum. Burdan okudum fakat bir konuyu anlamadım çağırdığımız cinlerin seslerini duyabiliyor muyuz ? Yoksa içimizde mi hissediyoruz.

Amatörlerin bu tip işler yapmalarını hoş karşılamıyoruz. Sitede okuduklarımı uyguladığım için başıma iş geldi diye bize gelecek olanlara, sorumluluk kabul etmediğimizi belirteyim. Yapılanları temizletmek için hem uğraşır hem de masraf yaparsınız.
Bu arada bir not olarak belirteyim varlıkların sesini duyabilmek çok sonraki bir iştir. İlk zamanlar içinizde hissedersiniz.
Konu yanlış yerde, doğru tahmin ettiniz, ilgili yere taşıyorum.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Amatörlerin bu tip işler yapmalarını hoş karşılamıyoruz. Sitede okuduklarımı uyguladığım için başıma iş geldi diye bize gelecek olanlara, sorumluluk kabul etmediğimizi belirteyim. Yapılanları temizletmek için hem uğraşır hem de masraf yaparsınız.
Bu arada bir not olarak belirteyim varlıkların sesini duyabilmek çok sonraki bir iştir. İlk zamanlar içinizde hissedersiniz.
Konu yanlış yerde, doğru tahmin ettiniz, ilgili yere taşıyorum.

Ben çok uzun zamandır onları hissedebiliyorum hatta aynaya baktığımda (belki biliç altımdır) onları görebiliyorum ama iletişim kuramıyorum duyamıorum ne yapmam gerekli acaba

origanum

Yönetici
Ben çok uzun zamandır onları hissedebiliyorum hatta aynaya baktığımda (belki biliç altımdır) onları görebiliyorum ama iletişim kuramıyorum duyamıorum ne yapmam gerekli acaba

Tabi ki çok çalışmanız gerek. Ömrünüzü adamanız, yıllarınızı bu bilime vermeniz gerekiyor. Sizin seviyeniz ne zaman yeteri kadar artarsa o zaman bu olacaktır.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
tecrübeliysen yap yoksa senın için hiçte iyi şeyler olmaz kardeş lütfen dikkat et herşeye balıklama atlama lütfen sevgiyle selametle

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
yazdıklarınız için teşşekkür ediyorum. Gerekli önlemleri alırım eğer çağırırsam. Saygılar...

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Cin vs doğa üstü varlıkları çağırmak tehlikelidir.Bunun için bir takım ayetler ve teknikler ile kendinizi koruma altına almanız gerekebilir.Biliyorsunuz ki onların da müslümanları var , hristiyanları var, kafirleri de var.Tecrübesiz biri iseniz musallat olma ihtimaleri de var.Size farklı şekillere girerek gözükebilirler seslerini işetebilirsiniz sevgiler..

Teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...