Spritüel Farkındalık Sohbetleri

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Evrenin bilgeliğine sahip olarak yaratılmış insan, zamanla bu bilgeliğini unutmuştur, modern dünyanın hızlı ve tüketime yönelik alışagelmiş sıradanlığı içerisinde yaşamına devam etmektedir. Kendi özbenliğinin farkındalığını kaybetmiş insan, bilgeliğini de kaybetmiştir. Mutsuz, agresif, hoşgörüsüz, güvensiz, şu anın tadını çıkartmaktan yoksun, geleceği içinde endişeli bir hale gelmiştir. Kendi farkındalığına ulaşamamış kişiler; ihtiyacı olmadığı halde sürekli alışveriş yapmak, kültürünü, yapısını, o yerin enerjisini anlamadan seyahat etmek, sürekli mekânların enerjilerini bilmeden evini yenilemek, içten gelen güzelliğini yok sayıp sürekli kendini değiştirmek, amaçsızca ve istikrarsız bir şekilde spor yapmak, içeriğinde ne olduğunu bile bilmediği ilaçları kullanmak kısacası dışı ve içi tam olarak ne ile dolu olduğu bile belli olmayan faaliyetler içinde bulunmaktadır.
Farkındalık, fark etmek ile ilgili olan bilinçsel bir eylemden daha öte bir anlam içerir. Bilgelikle yaşamak ve bunu özümüzden gelerek yapmak demektir. Farkındalığa sahip insan, bütünsel şifalanma konusunda kendi kendine yetebilecek bir seviyeye gelir. Spritüel farkındalık kendimiz, varlığımız ve bizimle ilişkili olan tüm varoluşun kısacası her şeyin hem bilinç düzeyinde hem de bilinçaltı düzeyinde dönüşümünü sağlar.
Geçmiş, şimdi ve geleceğimizi dönüştürmek, istediğimiz hale getirmek bizim elimizde. Bunu yapmak hem basit hem de kolay anlaşılır bir süreçtir. Bunlarla birlikte büyüsel değişimleri nasıl sağlayabileceğimizi öğretecek keyifli sohbetlerimize sizleri de davet ediyoruz.
Alışılagelmişlerin ötesinde yeni, özel ve sorularınızın gerçek cevabına daha fazla yaklaşmak için aramıza katılın… Her Çarşamba 19 ile 21 arası…Katılım Bedeli:25TL
Sohbet Yeri

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Filistin Cad. Kader sok. 4/11 G.O.P
Çankaya ANKARA

Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2:
www.academylarimar.com

e-mail: info@academylarimar.com

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Her şey Ankara'da üniversite tercihlerimi değiştiriyorum çapa cerrahpaşa olmasın hacettepe falan olsun :p

yule

Yönetici
İş
Hacettepe de güzel bir üniversitedir. Bekleriz Ankara'ya :D

Alametifarika

Kayıtlı Üye
arkadaşlar istanbulda yok mu bu tarz sohbetler behzat ç. den sonra ankaraya gidesim yok tüm ankara sempatimi kaybettim.. bekliyeceğim mecburen

yule

Yönetici
İş
Bu sohbetler sadece Ankara'da yapılacaktır. Diğer illerde eğitimlerimiz devam edecek.

origanum

Yönetici
5 yıl önce idi. Şimdi Ankarada böyle bir merkez yok, kapatıp başka şehre taşındılar. Eğitim talebiniz olursa direkt uruma yazın, kendisi bulunduğu şehirde toplu eğitimler açarsa ya da siz bulunduğunuz şehirde eğitim sınıfı açabilecek kadar kursiyer toplayıp başvurursanız orada da alabilirsiniz. Görüşün kendisiyle.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Bu tür etkinlikleri ankaraya getirmeniz dileğimdir burada yazan bir çok arkadaş da ankaradan bence güzel bir kursiyer katılımı olur

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ankara'da olunca İstanbul ve İzmir hayıflanıyordu, şimdi İstanbul'da olunca Ankara hayıflanıyor. Sadece eğitim değil, buluşma etkinliklerinde de hep böyle oluyor. Sonra bakmışsınız katılım az. Velhasıl herkes aynı anda mutlu olamıyor. :)

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Yazan birçok arkadaş Ankara'dan mı?? Kim demiş?:D
Alınmayın özür diliyorum genelde ankara ankara diye yorum yapılmış genele vurdum tabiki sırayla olabilecek her şehirde olmasını dilerim bende ankaradanım ama bencillikle yazmadım yani :) Chillout, sizde haklısınız ama iyi duyurmak da önemli eminim ki ve bizlerin üyelerin mabet etkinlik kısmını sürekli kontrol etmemiz de önemli iki tarafta birşeyler yapmalı diye düşünüyorum. İyi katılım olmuyor diye lütfen var geçmeyin 3 kişiye yardım edebilmeniz onların da aile ve sosyal çevresine yardım eder bilgisi yettiği kadarıyla yani bir sürü insana yardım etmiş olursunuz :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Alınmayın özür diliyorum genelde ankara ankara diye yorum yapılmış genele vurdum tabiki sırayla olabilecek her şehirde olmasını dilerim bende ankaradanım ama bencillikle yazmadım yani :) Chillout, sizde haklısınız ama iyi duyurmak da önemli eminim ki ve bizlerin üyelerin mabet etkinlik kısmını sürekli kontrol etmemiz de önemli iki tarafta birşeyler yapmalı diye düşünüyorum. İyi katılım olmuyor diye lütfen var geçmeyin 3 kişiye yardım edebilmeniz onların da aile ve sosyal çevresine yardım eder bilgisi yettiği kadarıyla yani bir sürü insana yardım etmiş olursunuz :)
Estağfurullah özürlük birşey yok ki..:)Asla alınmadım,espiriydi benim ki....:)