Enokyandan Sonra Rüyam

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bu rüyayı gördüğüm gün enokyan okuması yapmıştım.O gün içersinde...
Rüyam:Etkisinde Kaldığım Bir Rüya - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Sizce bağlantılı mıdır?Rüyam sadece bu kadar değil hatırlamadığım ve hatırladığım bi kaç farklı kesitlerde var?Ezan vaktine geliyor ezan vakti rüya gördüğümün farkına vardım.Sizce anlamı ne?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben herhangi bir yorum yapacak kadar bilgili değilim ama okuduğunuzun içeriği hakkında da bilgi verirseniz sanırım konu ile ilgili arkadaşlar daha doğru şekilde yorumlarlar.

gümüş

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu olarak almayın ama ,enokyan sürekli yapmıyor ya da yapıyorken emin değilseniz onun yanısmasını görmüş olabilirsiniz diye düşünüyorum. camın ardındaki tehlike sizin uygulama yaparken ki bilinmeyene ürkünüz, uyaran da korunma güdünüz olabilir.

bixi23

Kayıtlı Üye
ne mutlu sana ki enokyanı başabilmişsin :))

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Psişik güçleri geliştirme korunma amaçlı sevgili urumun paylaştığı keyleri okudum.Biliyordum okumamam gerektiğini ama okudum.Bu gün rüyalarımda bi gariplik yoktu ama gene bir sürü vizyon gördüm.Bunlar bıkkınlık veriyor bir süre sonra...

taakuk

Banlı Kullanıcı
Rüyanız hayrolsun...
Rüyanızı yazsaydınız yorumlayabilirdim.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Ya da yazdıysanız ben mi görmedim?

gümüş

Kayıtlı Üye
Psişik güçleri geliştirme korunma amaçlı sevgili urumun paylaştığı keyleri okudum.Biliyordum okumamam gerektiğini ama okudum.Bu gün rüyalarımda bi gariplik yoktu ama gene bir sürü vizyon gördüm.Bunlar bıkkınlık veriyor bir süre sonra...

İlginizi bir süre için çok daha farklı alanlara kaydırmayı yahut zihin yorgunluğunuzu alıcı, neşeli aktiviteleri uygulamayı deneyin, belki faydası olur.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Değerli Belial; Öncelikle rüyanız hayrolsun.
Rüyanız yaptığınız çalışmalardan rahatsız olan varlıklar olduğuna delalettir. Bulunduğunuz odanın cam olması, sizin bazı zararlardan arındığınızı gösteriyor. Dışarıyı göstermesi ise, sizin daha önce göremediğiniz (doğa üstü bir bakış açısıyla göreceğiniz) pek çok gerçeği farkedeceksiniz. Bu sarışın bayan ise sizi yanlış yapmaya yönlendiren şeytani bir varlıktır. Ki bu varlıklar karanlıktan ve kötülükten güç alırlar. Ezanla birlikte kaybolurlar. Artık onun kötü işlerinde kullanamayacağı birisiniz.
Bu da onun işine gelmemiştir tabi ki.
Sizi bir daha rahatsız etmemesi için uyumadan önce; 1 Ftiha ve 10 İhlas suresi okuyup , kaldığınız mekanı düşünerek daire çizip üfleyiniz. Gönül gözünüz artık başka türlü görecek. Hayırlı olsun.
Sevgi ve huzurla kalın...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Değerli Belial; Öncelikle rüyanız hayrolsun.
Rüyanız yaptığınız çalışmalardan rahatsız olan varlıklar olduğuna delalettir. Bulunduğunuz odanın cam olması, sizin bazı zararlardan arındığınızı gösteriyor. Dışarıyı göstermesi ise, sizin daha önce göremediğiniz (doğa üstü bir bakış açısıyla göreceğiniz) pek çok gerçeği farkedeceksiniz. Bu sarışın bayan ise sizi yanlış yapmaya yönlendiren şeytani bir varlıktır. Ki bu varlıklar karanlıktan ve kötülükten güç alırlar. Ezanla birlikte kaybolurlar. Artık onun kötü işlerinde kullanamayacağı birisiniz.
Bu da onun işine gelmemiştir tabi ki.
Sizi bir daha rahatsız etmemesi için uyumadan önce; 1 Ftiha ve 10 İhlas suresi okuyup , kaldığınız mekanı düşünerek daire çizip üfleyiniz. Gönül gözünüz artık başka türlü görecek. Hayırlı olsun.
Sevgi ve huzurla kalın...
Yorumunuz için teşekkür ederim fakat uyumadan önce yapmamı tavsiye ettiğiniz şeyleri yapamam inancım yok...

efendy2000

Kayıtlı Üye
enochian anahtarlarini kulanmak icin inisiye gerekmiyor mu?

gümüş

Kayıtlı Üye
İnisiye olmak kısım anladım,onla ilgili problem yok ama Belial gibi ben de bir defa okudum ama hangisi okudum hatırlamıyorum. Aslında ona yazdığım burada kendime de öyledir diye söylediğim bir şey çünkü acayip oldu o gece.

Kaç defa aynı şey okudum gece hafiften melodik sekilde eglenceli gelmişti ne yalan söyleyeyim, sonra enokyan ne demek onu okudum . Tamam hata ama geçmiş olsun, o zaman yeniydim mabette :) Neyse gece sıkıntılı uyudum uyandım bir ara baktım sanki yatağım üstüne beyaz yoğun ama az şeffaf bir örtü atılı gibi, çadır ya da cibinlik gibi. Ayak uclarımda ve yatak basımda sırt bana dönük 3 tane gene beyaz yoğunlaşmış gövde var yanlarından ateş akıyor ve ellerinde ateş kılıç var dışarı dönük. Baktım gözümü kapattım sonra unut dedim tekrar uyudum gene uyandım gene oradalar, gene gözüm kapattım actım yine oradalar. Kabul ediyorum rüya da olabilir ama enteresan bir rüyaydı diyebilirim ve böyle şeyler görmek beni etkiliyor herhangi bir yönde ilerlemek ya da ilerlememek konusunda. O nedenle gerçek bir şey ya da bilinçaltım ama gerekli-gereksiz alarm mı yolluyor üzere fikir verirseniz sevinirim :)