Astral seyehat için enerji çalişmasi

silwer

Kayıtlı Üye
O zaman müsade varsa bende katılmak istiyorum... aysun...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
pantea: sizin oranın saatiyle buradaki zaman farkını hesapla. sanırım 1 saat oynuyordur. sen bu durumda 02:00 gibi başlaman lazım. zikir adedi sayısı aşırı öenmli değil. çalışma gecesi zikir zaten çalışma yapılırken tekrarlanacak

Pantea

Kayıtlı Üye
Yetistim sizlere zaten bu geceyle birlikde 840 zikir yaptim saat farkinida hesapladim tesekkur ederim.

origanum

Yönetici
Her gece bu zikirleri yaparken kendimden geçecekmiş gibi oluyorum sonra toparlıyorum kendimi sayıyı tamamlamam lazım diye. Saat geç olduğu için mi yoksa çıkmaya mı hazırlık anlayamadım tam olarak. Bir de bu akşam 22 deki diğer inisiyenin ardından 01 de de bu inisiyeyi almak bizim için yorucu olur mu, becerebilir miyiz? Gerçi bize yardım edeceğinizi biliyorum ama. İkisi arasında zihnimizi ve bedenimizi toplamak için ne tavsiye edersiniz?

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
lütfen bana da rezervasyon yapin, adim SEVDA, alamanya´lardan katilcam kismet olursa, müsaade varsa:) o halde ben almanya saati ile saat gece 00.00 da mi katilmam gerekiyo:confused: arkadaslar lütfen cevap:D

origanum

Yönetici
gözümü kapadığımda 2 adet mavi nokta yandı söndü. Ensem yukarı doğru itiliyor gibiydi. Kollarım ve bacaklarım yerinde duramıyordu, 2ye ayrılacak gibi oldum. Bedenime dar geliyordum çok sıkıntılıydı. Başım ağrıyordu. Uykum da çok gelmişti zikirler sırasında dudağım kımıldamamaya, sesim çıkmamaya başladı ve uyumuşum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
zikrin etkisini yaşamışsın titeşim seviyenizin yükselmesi lazım ilk önce çünkü astral seyahat çok başka bir deneyim
astral seyehat bu gece değil yarın gece 11/11/2008 gecesi yani 12/11/2008 in ilk saati oluyor. yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın.

bu açıklamayı yaptım ama aslında dün fark ettim 11/11/2008 cinlerin dünyaya büyük akımla geldiklerini fark ettiğim bir zamandır. herhangi bir tehlike olmasın diye çalışma zamanı bir sonraki güne çekilmiştir.

yani 12/11/2008 gecesi 13/11/2008 in ilk saati olan 01:00 de yapılacaktır dış ülkedi arkadaşlar zaman farkınız hesaplayıp öyle katılsınlar

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ertelenmesine çok ama çok sevindim.. çünkü ben de niye böyle boş hissediyorum nerde hata yaptım da koptum enerjiden diye kara kara düşünüyordum.

uyuya kaldığımı düşündüm sabah, kaldı ki eğer uyuyorsam çalışma esnasında biri beni uyandırıyor sanki.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
zikrin etkisini yaşamışsın titeşim seviyenizin yükselmesi lazım ilk önce çünkü astral seyahat çok başka bir deneyim
astral seyehat bu gece değil yarın gece 11/11/2008 gecesi yani 12/11/2008 in ilk saati oluyor. yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın.

bu açıklamayı yaptım ama aslında dün fark ettim 11/11/2008 cinlerin dünyaya büyük akımla geldiklerini fark ettiğim bir zamandır. herhangi bir tehlike olmasın diye çalışma zamanı bir sonraki güne çekilmiştir.

yani 12/11/2008 gecesi 13/11/2008 in ilk saati olan 01:00 de yapılacaktır dış ülkedi arkadaşlar zaman farkınız hesaplayıp öyle katılsınlar

cinlerin dünyaya büyük akımla gelmeleri ne demek acaba? o tarihe özel birşeymi ? hayır ben dün gece çok zor uyudum da üstümde cevşen olmasına karşın.

iklim_su

Kayıtlı Üye
evet olması gerekeni hissetmedim zaten..bunun için üzülüyodum.bunu duyduğuma çok sevindim..bu geceyi sabırsızlıkla bekliyorum.ama zikrin etkisiyle yine farklılıklar oldu..ayrıca uyurken garip bi şekilde baskı vardı üstümde ve hiç rahat bi uyku olmadı benm için.defalarca uyanmış gibi oldum

lunatic

Kayıtlı Üye
valla dün geceden beri ciddi şekilde ateşim vardı o yüzden çok üzülüyordum kaçırdığım için ertelenmesi çok iyi oldu...

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
aslında bişiy ertelenmedi herşey aynı saatte sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş :D

sdbr

Banlı Kullanıcı
bu akşam değil mi çalışma?

loeb

Kayıtlı Üye
bısey sorucam 13 kasım asıl en tehlıkelısı degılmı ?6ay yasadıgım aura uzmanı bı ınsan vardı ogun dogan ınsanlara bakmazdı parasını gerı verırdı..ogun doganların..aıt oldugunu soylerdı..bende katılmak ıstıyorum lutfen kabul edın.ama bısey ogrenmek ıstıyorum bu kelımelerı daha oncede duydum ve nece oldugunu ne anlama geldıgını ogrenmek ıstıyorum.benıde kabul edın tesekkurler

CREEPA

Banlı Kullanıcı
cinlerin dünyaya büyük akımla gelmeleri ne demek acaba? o tarihe özel birşeymi ? hayır ben dün gece çok zor uyudum da üstümde cevşen olmasına karşın.
Cinlerin ve seytanlarin dünya üzerindeki etkisinin artmasini kastetmistir diye düsünüyorum.Varlilklarin dünyamiza da etkili bir sekilde intikal etmesi anlamina gelmektedir.Bu genelde gezegenlerin konumu ve enerjileri ile alakali bir durum.Yanilmiyorsam arkadas bunu kastmetmistir.Yapitigim arastirmaya göre ay 12.11.2008 tarihinde Boga burcunda olacaktir.13.11.2008 tarihinde Ay yine Boga burcunda olup Dolunay pozisyonunu alacaktir buda örnegin Melek davetleri icin uygun bir anlam tasimaktadir.Yapmak istedigi calismayi arkadasimiz bu geceye denk getirmek istiyordur diye tahmin ediyorum.
Vollmond-klein02.jpg

akan

Kayıtlı Üye
bısey sorucam 13 kasım asıl en tehlıkelısı degılmı ?6ay yasadıgım aura uzmanı bı ınsan vardı ogun dogan ınsanlara bakmazdı parasını gerı verırdı..ogun doganların..aıt oldugunu soylerdı..bende katılmak ıstıyorum lutfen kabul edın.ama bısey ogrenmek ıstıyorum bu kelımelerı daha oncede duydum ve nece oldugunu ne anlama geldıgını ogrenmek ıstıyorum.benıde kabul edın tesekkurler

Ne batıl bir inanış bu :) Benim doğum günüm 13 Kasım üstelikde Cuma günü doğmuşum ne yani şimdi ben ... mı aitim? :eek::eek::eek:

Ursula

Kayıtlı Üye
Normal saate göre (bizim saate) 1:00 da yapıyoırumda sorularım var ? Nasıl olacak astral seyahat ?Biraz açıklama yaparmısınız?