Konu acma+resimli

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Sevgili uyeler simdi sizlere basit sekli ile sitemizde paylasmak istediginiz konulari, nasil yeni bir konu olarak acabileceginizi resimler ile anlatmaya calisacagim. Yalniz herhangi bir konu acmadan evvel forum kurallarini buradan okumaniz, sonra paylasmak istediginiz konulari acmanizdir. Forum kurallarina uymayan konular silinecektir.

1- Ilköncelikle sitenin en ustunde bulunan Forumlar bölumunu secin.
Ekli dosyayı görüntüle 1143

2-Asagiya dogru giderek paylasacaginiz konunun ilgili basligini bulun. Ben burada örnek olarak bir kitap paylasimini gösteriyorum. Mabet kaynaklari bölumunde, Mabet kitaphanesini aciyorum. (Bu butun forumlar icin gecerli olup, önemli olan paylasacaginiz konu dogru bölum altinda acilmis olmalidir).
Ekli dosyayı görüntüle 1113

3-Paylasacagim kitap Turkce oldugunu varsayalim, Turkce eserler Kitaphanesini aciyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 1116

4- Yeni konu basligini tikliyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 1117

5-6- Ve son olarak acilan pencerede konu basligimizi belirtip, paylasacaginiz konu hakkinda resimler veya linkler hakkinda detayli bir bilgi verdikten sonra. Asagidaki Konuyu ac kutucugunu tikladiginizda. Paylasimlarinizi yapmis olacaksiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 1118

Isteyenler icin ayrica bir video var. Buyurun buradan da bakabilirsiniz. Yalniz size tavsiyem buyuk ekranda bakmaniz konuya...

GizliMabet icin kucuk bir konu acma, videolu Rehber

Son bir hatirlatma daha. Forum kurallarini dikkatlice okuyunuz!

En son güncellenen konu açma videosu

[video=youtube;C3aCfNHCiXE]http://www.youtube.com/watch?v=C3aCfNHCiXE[/video]

Iyi Forumlar :)
Sevgi ve Isikla

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog

Forum kurallarına göre teşekkür mesajları görüldüğü yerde silinecektir. Lütfen site kullanımı ve forum kurallarını bir daha gözden geçirin.Bunun yerine üye resminin altında bulunan terazi ikonunu kullanarak konuyu değerlendirebilirsiniz.İyi forumlar...

AJA

Elit Üye
Yeni üyeler için gerekli olabilir :)

sehvayil

Kayıtlı Üye
pardon ama kimseden cevap alamadım konu açmak istiyorum nasıl yapabilirim

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
pardon ama kimseden cevap alamadım konu açmak istiyorum nasıl yapabilirim

Selam, sevgili sehvayil arkadaşımızın verdiği linke ek olarak aşağıda verdiğim linkte güncellenen konu açma rehberine de bakabilirsiniz... Tavsiyem rehber videoyu baştan sona bir defa izleyip mantığını anladıktan sonra paylaşımlarınızı sunmanız.

Güncel

Kolay gelsin ve İyi forumlar.

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Yanlış yazdığımız kelimeleri nasıl silebilir veya düzeltebilirz?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konuyu açmadan önce okumalı ve önizleme yapmalısınız. Siz düzeltme yapamıyorsunuz, düzeltilmesini istediğiniz mesajlarınızı bölümün moderatörüne iletin.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Ben konu açtım ama göremiyorum ayrıca modlara özel mesaj gönderdim ama gönderilen kutusunda da göremiyorum yapamadımmı acaba yardımcı olabilirmisiniz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben konu açtım ama göremiyorum ayrıca modlara özel mesaj gönderdim ama gönderilen kutusunda da göremiyorum yapamadımmı acaba yardımcı olabilirmisiniz

Sorular bölümüne açtıysanız kontrole tabi olduğu için bir müddet bekleyebilirsiniz. Bu forum kurallarında yazıyor.
Özel mesajı nasıl gönderiyorsunuz?

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Göndereceğim kişinin nickine basıp özel mesaj gönder yapıyorum ama gönderilen kutumda yok

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Gönderilen kutusunda çıkmaması normal değil. Çok şaşırdım yetkililer ilgilenirler yakın zamanda:)

Cmrnz

Kayıtlı Üye
İletim raporu gelmiyor mesajınız gönderilmiştir sizi özel mesaj kutusuna yönlendiriliyorsunuz yazıyor şimdi size özel mesaj göndermeyi deniycem buradan gelip gelmediğine cevap verirmisiniz

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Pembe palerin size özel mesaj gönderdim geldi mi

acid

Kayıtlı Üye
Eğer mesaj ayarlarından o seçeneği işaretlemezseniz gönderilenler kutusunda görünmüyor. Aynı durum bende de olmuştu genel ayarlardan seçeneği değiştirmiştim. Genel ayarlarda forum kullanımıyla ilgili kolaylaştırıcı çok şey var. Mesela cevap verdiğim konulara otomatik abone oluyorum, cevap geldiğinde mail geliyor.