para celbi

sayko

Banlı Kullanıcı
kırk gece yatsıdansonra 1002 defa bu duayı okuyan kimseye ihlas suresinin hadimleri okuyanı hayatının sonuna kadar geçindirecek bir rızık kapısı açarlar ve büyük bi servet verirler.okuma zamanı devamlı buhur yakılır.dua:bismillahirrahmanirrahiym.kul hüvellahü ehad.allahüs samed akşin akşin makşin makşin şelşeliın şelşeliın şelubin şelubin ecib ya eba hamidil hindiyyi ve tevekkel bi celbi nefekati minel ğaybi bi hakkı lem yelid ve lem yuled ve lem yekün lehu küfüven ehad.

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
anlamı nedir

sayko

Banlı Kullanıcı
Aldığım kaynağada baktım,idiğer sitelerede baktım ama manasını vermemişler.maalesef.

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu duayı okurken korum olurmu çok okuyunca sıkıntı verirlermi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Gayba dair talepte bulunuluyor. Bunun rızıkla ne alakasi var anlamadım. Bazı dualar taleple tamamen alakasız oluyor. Zaten dua bile değil. Tuhaf bir şey. Keşke kaynağı paylaşılsaymış.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben bunu uyguladim fakat bunu bana önerin kişi 21 gun yapmamı ve bu süreçte hiç hayvansal ürünleri tuketmeme gerektiğini söyledi 18.gün dua yi istem dışı 801 de bıraktım ve unuttum 21.gun tamamlayamadim yani insallah bi ara tekrar yapacağım..

elaruz

Kayıtlı Üye
tamamı ihlas suresi değil içine ek kelimeler de aktarılmış. yani bana güvenilir gelmedi.

Not: Kuran ve ayet bilgim ile yazdım.

nikılıs

Kayıtlı Üye
Dakika da en fazla 3 kez okunur.Tamamı yaklaşık 5.5 saate tekabül ediyor.Kırk gece bu kadar okuma çok ciddi bir irade gerektirir.

sevo123

Kayıtlı Üye
Gayba dair talepte bulunuluyor. Bunun rızıkla ne alakasi var anlamadım. Bazı dualar taleple tamamen alakasız oluyor. Zaten dua bile değil. Tuhaf bir şey. Keşke kaynağı paylaşılsaymış.
Selamlar efendım.ben sevo. Bu sıteye yenı uye oldum cunku yasadıgım olay derınden sarstı. Dört yıl önce bır ıstek dılek duası okumaya basladım (dıkkatlı okuyun) dıye uyarı verılenınden hemde.. uc dılegımın ıkısı oldu.ucuncusu ask ıle ılgılıydı surum surum surundum nefes alamadım. Bır gece ruyamda cüce siyah kıllı bır varlık geldı korkuttu cındı sanırım.bılemıyorum da. Cok korktum kalbım durabılırdı.. bu siteyı fark ettım rukye ve dualar bölümünde Evliyaların dilek istek duası dıye bır dua var o dua işte. Onu okuyan bır kız ruyamda gordugum varlıgı gormus yasadıgımız aynıydı sasırdım. acaba o duaya bibakabılırmısınız sıze zahmet? Gercekten tehlıkelı duamı? Yoksa dua adı altında yanlış kelımeler olan bır cın cagırıcı dılegı cınlerı huddamları devreye sokan bır duamı sızce?( rukye ve dualar bölümü-evlıyaların dılek ıstek duası adı)

quanttum

Kayıtlı Üye
Selamlar efendım.ben sevo. Bu sıteye yenı uye oldum cunku yasadıgım olay derınden sarstı. Dört yıl önce bır ıstek dılek duası okumaya basladım (dıkkatlı okuyun) dıye uyarı verılenınden hemde.. uc dılegımın ıkısı oldu.ucuncusu ask ıle ılgılıydı surum surum surundum nefes alamadım. Bır gece ruyamda cüce siyah kıllı bır varlık geldı korkuttu cındı sanırım.bılemıyorum da. Cok korktum kalbım durabılırdı.. bu siteyı fark ettım rukye ve dualar bölümünde Evliyaların dilek istek duası dıye bır dua var o dua işte. Onu okuyan bır kız ruyamda gordugum varlıgı gormus yasadıgımız aynıydı sasırdım. acaba o duaya bibakabılırmısınız sıze zahmet? Gercekten tehlıkelı duamı? Yoksa dua adı altında yanlış kelımeler olan bır cın cagırıcı dılegı cınlerı huddamları devreye sokan bır duamı sızce?( rukye ve dualar bölümü-evlıyaların dılek ıstek duası adı)
Her yere bunu spamlememeni öneririm ceza alabilirsin.