Bebek eli

hatay008

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biraz önce (17:55) gibi uykudan uyanıyordum.her zamanki gibi bi uyuşukluk hali vardı.yavaş yavaş karıncalanma geldi.sonra karabasan geliyo heralde dedim fazla önemsemedim.kilitlendim ama hareket edemiyordum baya baya.çok az hareket edebiliyodum.gözlerimi açtığım zaman bi bebek eli gördüm.hareket ediyodu.bebeğin yüzünü görmeye çalışınca kilitlenme feci şekilde arttı hiç hareket edemedim.
sonra ayetel kürsiyi okudum ve("vela yeuduhu hifzuhuma ve huvel aliyyul azim") kısmını hızlıca tekrar ettim ve herşey birden kayboldu...
Yorumlarınızı bekliyorum ben bir anlam veremedim.

BlackMussels

Kayıtlı Üye
Çok ilginç açıkçası cinlerle ilişkin varsa bu ve benzeri durumlar normaldir ama bi ilişkin yoksa sakın korkma korktuğunu anlarlarsa daha çok uğraşırlar çünkü güçlerini korkudan alırlar. Yardımcı olmuşumdur umarım :)

hatay008

Kayıtlı Üye
yok ya korkmadım fazla hatta nerdeyse hiç diyebilirim. bedensiz varlıklar,şeytanlar,melekler(geniş bilgi)!! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
şurdaki yazıyı okudum dün açıkçası korkularım baya azaldı.
Bu konunun üstesinden kendi kendime gelebilirim.Aslına 1.5-2 haftadır bu konularla uğraşıyorum.Arkadaşın birisi cinniler hakkında anlattıklarıyla beni korkutmuştu biraz.bende üstüne gitmeye karar verdim işte.
Aslında somut birşeyler görmek istiyordum uykuya yatmadan önce :)
Sabah kalkarkende yine bir rüya görmüştüm.O rüyadada durup dururken bi kuşun boynuma yapıştığını hissettim.Rüyada değildim ama.kuş sürekli başını oynatıyordu.Tuttum bende başından çektim baya bi hareket ettiremedim fazla.Sonrada uyandım zaten.

işlemci

Kayıtlı Üye
Başka bir sitede buna benzer bi konu okumuştum. Konuyu tekrar bulamadığım için aklımda kalanı yazıyorum. Sitede yapılan açıklamada bu olay uykuya dalarken ayrışma dedikleri bi anda ortaya çıkıyor.O anda kişi kilitlenir ve halüsinasyonlar görülebilirmiş. Genellikle görülen bir karartı oluyormuş. Söylediklerine göre hareket etmekte çok zormuş. Elinizin üstüne kilolarca ağırlık konmuşçasına kıpırdayamıyormuşsunuz. O andan kurtulmak için karşınızdaki karatıyla konuşmak çözüm olabiliyormuş. Doğruluğu ne kadardır bilemeyeceğim ama belki bir yardımı dokunur diye cevaplama gereği duydum. Umarım takında tam bir cevap alabilirsiniz :)

hatay008

Kayıtlı Üye
daha önce 3 kere daha benzer olaylar oldu ve hepside uykudan uyanma halinde.
ve neredeyse hepsi düzensiz uykulardı.bazı günler uyumadığım olurdu 1 gün hiç uyumazdım mesela çok yorgun olarak yatardım ondan olsa gerek.
daha önce bir kere uyanırken kafamı sağa çevirdiğimde anlamadığım bi dilde sesler duydum bişeyler söylendiyodu.sonra gece birden gündüz oluverdi.ama öyle olmasını ben hayal etmiştim ben imgelemiştim.
bir keresinde bir yüz görmüştüm.
ama uykuda değilim yani uyanıyorum tam
birden ağzıyla burnu yer değiştirmişti, yüzündeki organlar falan yer değiştirmişti.
ama bunuda ben öyle imgelemiştim o zamanda.
son olarakta geçen sene yine uyanma halinde oldu olay.
ranzada uyuyordum.sonra duvarda bir gölge vardı direk üstümdeymiş gibiydi ama sadece gölgesi vardı.sanki karnıma bişeyler yapıyodu elleriyle çok hızlıydı ama onuda ben imgelemiştim çok iyi hatırlıyorum.
bu olayların hepsi olurken kitlenmiş bir haldeydim.
bunlar yorgunluktandır diye düşünüyorum.çünkü bilgisayar başında 18 saat aralıksız oturduğumu biliyorum.cinniler hakkında bugüne kadar duyduğum hikayelerde bilinçaltımda yer etmiş olabilirler.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Değerli Hatay öncelikle iyi forumlar. Eğer ki Müslüman iseniz inancı kuvvetli birine (ikiniz de abdestli olun) 151 tane Ayet_el Kürsi okutun ve ikiniz de oturduğunuz yerleri değiştirin. Daha sonra bu gördükleriniz, çevrenizde ve dünyada olacak olayları önceden görme gibi bir durumla yer değişektir. Tabi ki eğer isterseniz.
Sevgiyle Kalın...

hatay008

Kayıtlı Üye
sevgili taakuk
benim düşüncelerime göre gayb-ı sadece allah bilir.
Ben gördüğüm bu şeylerin halisünasyon olduğunu düşünüyorum.çünkü genelde çok yorgunken oluyor.zaten görmek istediklerimi görüyorum aslında ben.Bilinçaltımında bunda payı olsa gerek.
Şuan evrenin tek hakimi ev yaratıcısına sığındım.Çok mutlu ve huzurluyum.
saygılarımla...

taakuk

Banlı Kullanıcı
Huzurlu olmanıza çok sevindim.
Sevgi ve ışıkla kalın...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Ne olduğuna dair çok yorum yapamayız belki.Uyku sersemliği ile halisülasyon görmüş olabilirsin, belki de cinler tarafından rahatsız ediliyor da olabilirsin.Tabiki ALLAH bilir ama bu olaya çok takılma derim.Sakın korkma unutma ki korkularımız onları yaşatan en büyük güçtür.Kendini kötü hissettiğin zaman hep dua oku... netten Kur-an dinle rahatlamana yardımcı olacaktır...

hatay008

Kayıtlı Üye
korkma gibi bi problemim yok şimdilik ama rahat ve huzurlu olduğumu hissediyorum.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhabalar buna benzer bir olayıda biz eşimle yaşadık.Yeni doğum yapmıştım 15 günlük loğusaydım yani sabah 7 8 civarında kızım uyandı mamasını hazırladım biberonuna ve yedirmeye başladım 175 ml ramdı mama yedirmeye başladığımda 100ml ramı kaldı gaz yaptı diye sırtını ovuşturmak amacıyla biberonu iki yastığın arasına sıkıştırmıştım dökülmesin diye.Aradan 5 dakika filan geçmiştiki birden biberonun memesini birinin emdiğini farkettim sanki bir bebek emiyordu biberonunu kızımın birden aldım biberonu elime hava yaptı sanırım diye memeyi düzeltip aynı şekilde koydum yerine aynı anda yine başladı sinirlenip elektrik sobasının lamba bölümüne sıkıştırdım birden bire biberon yere atıldı ve yine başladı o sesler.artık dayanamayıp eşimi kaldırdım birden bire fırladı yataktan .Bebeği gördünmü dedi hangi bebeği diye sordum uyurken sol elimin üstünde birinin bastığını hissedip kim o diye bakmak için kafamı kaldırınca ayakları olmıyan elbise giymiş bir bebekle karşı karşıya geldim sen uyanıksın ya o yüzden görmüşsündür diye sormuştum deyince bende aynı zamanda olanları anlattım.daha sonrasında bir arkadaşımıza da anlattık önce bize inanmamıştı dalga geçti bizimle taki bir akşam bize oturmaya gelene kadar biberon olayı tekrarlayınca korkup nasıl kaçıcağını şaşırdı .bizde olanları bir hoca duymuş bize geldi o da görünce korkmayın ama size bir şey söyliycem dedi.şeytan sizin bebeğinizle kendi bebeğini değiştirmek istiyor dikkatli olun dedi.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
merhabalar buna benzer bir olayıda biz eşimle yaşadık.Yeni doğum yapmıştım 15 günlük loğusaydım yani sabah 7 8 civarında kızım uyandı mamasını hazırladım biberonuna ve yedirmeye başladım 175 ml ramdı mama yedirmeye başladığımda 100ml ramı kaldı gaz yaptı diye sırtını ovuşturmak amacıyla biberonu iki yastığın arasına sıkıştırmıştım dökülmesin diye.Aradan 5 dakika filan geçmiştiki birden biberonun memesini birinin emdiğini farkettim sanki bir bebek emiyordu biberonunu kızımın birden aldım biberonu elime hava yaptı sanırım diye memeyi düzeltip aynı şekilde koydum yerine aynı anda yine başladı sinirlenip elektrik sobasının lamba bölümüne sıkıştırdım birden bire biberon yere atıldı ve yine başladı o sesler.artık dayanamayıp eşimi kaldırdım birden bire fırladı yataktan .Bebeği gördünmü dedi hangi bebeği diye sordum uyurken sol elimin üstünde birinin bastığını hissedip kim o diye bakmak için kafamı kaldırınca ayakları olmıyan elbise giymiş bir bebekle karşı karşıya geldim sen uyanıksın ya o yüzden görmüşsündür diye sormuştum deyince bende aynı zamanda olanları anlattım.daha sonrasında bir arkadaşımıza da anlattık önce bize inanmamıştı dalga geçti bizimle taki bir akşam bize oturmaya gelene kadar biberon olayı tekrarlayınca korkup nasıl kaçıcağını şaşırdı .bizde olanları bir hoca duymuş bize geldi o da görünce korkmayın ama size bir şey söyliycem dedi.şeytan sizin bebeğinizle kendi bebeğini değiştirmek istiyor dikkatli olun dedi.

Amann allahim olamaz.icim ürperdi,cok cok gecmis olsun,peki sonra ne oldu??kurtulabildinizmi bari??böyle okuyunca simdi beni korku sardi.benimde kizim 10 günlük lohusa su anda.aramizda 800 km var,gerci hafta sonu gidecegim ama,gidene kadar yavruma bir sey olmasa bari.:nopity:

serpil 70

Kayıtlı Üye
Çok enteresan bir olay..Tüylerim diken diken oldu...
Geçenlerde benim kızımda gece uykusunda ağırlık basmış.. O da havada duran bir kundaklı bebek görmüş..Yüzünü çevirmiş simsiyahmış..Çok korkmuştu...

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Sayılmaz şu andada 3 aylık bir kızımız daha var .