Bir sorum var

tamer2211

Banlı Kullanıcı
arkadarşlar iception(başlangıç) filmini izliyenlere soruyorum o filmde rüya tasarlayıp o rüyanın içine giriolar nasıl yapıolar nasıl öyle tasarlayıp rüyanın içinde öyle giricez ? bilen varsa lütfen yardım etsin

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili tamer2211 öncelikle bu sitedeki yazım kurallarıyla ilgili bölümü bir oku istersen .Sevgiyle kal..

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili tamer2211 senin yazı böyle olabilir ama bir de olması gerekenler var.Lütfen sitenin kurallarına uyalım .İstenen şey yanlış birşey değil ki,türkçemizi en temiz , en güzel haliyle kullanalım deniyor .Sen nece konuşuyorsun?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Lucid rüya görmeyi sağlayan bir icat yapmışlardı oradaki olay onunla alakalı.
Bahsettiğim makine bir kaç yıl önce haberlere çıkmıştı duyduğum kadarıyla rüya önceden tasarlanabiliyordu.
Normal olarak bir rüyayı tasarlamakta belki mümkün olabilir.
Fakat filmdeki gibi olması çok zor bence.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İnternette rüya makinesi diye birşey var aynı şeymi bilmiyorum ama soruna cevap olacağını düşünüyorum.

tamer2211

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler. ben burda soru soruyom adam dio yazını düzelt beğenmiosan cevap verme bak geç veya şikayet et

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Teşekkürler. ben burda soru soruyom adam dio yazını düzelt beğenmiosan cevap verme bak geç veya şikayet et

Şikayet etmesine gerek yok. Zaten herşeyi görüyor ve takip ediyoruz. Sitenin kuralları böyledir. Türkçenin kullanımına ve imla kurallarına dikkat edilmelidir. Siz de diğer üyeler gibi bu kurallardan sorumlusunuz. Cep telefonundan mesaj yazmıyorsunuz. Harflerden kar etmeyeceksiniz. İki harfe fazladan basmak size zor gelmesin.. Hala aynı tavır ve davranışı sürdürmeye devam ederseniz bende ona göre önlemler almak zorunda kalacağım

Bilginize...

volkanc

Kayıtlı Üye
Arkadaşım o filmi bende izledim zaten filmin katagorisine bakarsan bilim-kurgu filmi sonuçta abartılan yanları var mesela rüyanda öldüğün zaman araf a gitmiyorsun değilmi ? rüyanı tasarlayabilmen zaten senin hayal gücüne kalmış bişi oda abuk subuk olur zaten filimdeki kadar noksansız ve mükemmel olmaz umarım yardımcı olmuşumdur :)