Enokyana İnisiye

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecra

Kayıtlı Üye
Sonuç itibariyle inisiye isteyen üyeler bir hayli çoğunlukta, Urum müsait olduğunda yazmanı bekliyoruz...

Şaman

Kayıtlı Üye
olur tamam yaparız :D

12- ekim-2008

saat : 23:00 de

coven bölümüne açalım

Sen satanist covenlere katıldın da haberim mi yok:D
Türkiye'de sadece satanik covenlerde enoch insiyesi veriliyor. Ve yaklaşık bir yıllık eğitim gerektiriyor, diye biliyorum.

P

Pocahontas

Ben de enokyan diline inisiye edilmek isterim, eğer ki yakın tarihte böyle bir uygulama olacaksa.
Beklemedeyim.

origanum

Yönetici
Yakın tarihte böyle bir uygulama söz konusu değil. Fakat gene de takip edin, bu veya başka bir konuda çalışma yapılacağı zaman Evrensel Enerjilerden duyurulacaktır.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Yakın tarihte böyle bir uygulama söz konusu değil. Fakat gene de takip edin, bu veya başka bir konuda çalışma yapılacağı zaman Evrensel Enerjilerden duyurulacaktır.

En son 2009 da yazılmış ve baya geçmiş artık bir inisiye şart bence :) Ne güzel olurdu cidden. Teoride öğrendiklerimizi artık adam gibi yapmak lazım bence :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Şu anda böyle bir inisiye verilmemektedir. Ancak Enerji Okulu bölümünü takip ederseniz yapılacak çalışmalardan ve katılma şartlarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sayın Chillout'un yeniden başlatacağı Farkındalık İnisiyasyonu hakkındaki mesaj şu anda üst mesajlarda. İlginizi çekebilir. Sevgi ve ışıkla, iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...