Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

volkanbond

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Orta okul zamanlarında çok sevdiğim bir kız arkadaşım vardı. Hiç çıkma teklifi edemedim utangaçlığımdan. Orta okul bittikten sonra meğer oda beni seviyormuş ama benim teklif etmemi bekliyormuş. Neyse fazla uzatmayalım. Şu an lise son sınıf öğrencisiyim, orta okul bittiğinden beri eski sevdiğimi görüyorum. Ya ben ağlıyorum hayatımı mahvettin diye, ya da çok güzel bir gün geçiriyoruz; geziyoruz, eğleniyoruz... Bazen çok mutlu oluyorum, bazen de çok üzülüyorum. Artık bilinç altıma yerleşti gibi bir şey. Aklımda hiç yokken başka bir şey düşünürken birden öyle bir alakasız yerde aklıma geliyor ki anlayamazsınız. Artık kurtulmak istiyorum bu olaylardan. Lütfen sizlerden yorum bekliyorum saygılarla.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aynı rüyayı ben de görüyorum. :(

stevie

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım, konuşma ihtimaliniz varsa gidin konuşun, anlatın her şeyi. Öyle bir ihtimal yoksa, artık başka limanlara yelken alma zamanı gelmiştir. Hayat kısa unutulur.

La-edri

Kayıtlı Üye
Baska kizlarla ilgilenin, bu durumu ancak yeni bir ask cözer.. Yada eski sevdiginize ilginiz var ise direk ona gidin...

Bonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilirim bu duyguyu. Unutuluyor ama :)

volkanbond

Kayıtlı Üye
2 sene oldu rahat, hala görüyorum. :D 1 ay görmüyorum, ondan sonra 1, 2 hafta üst üste görüyorum. Başka aşklarda oldu hayatımızda ama garip bir duygu... Bazen gözümde yaşla uyanıyorum, bazen de sabah kalkınca yüzümde gülücükler oluyor :D Her ne kadar unutmaya çalışsamda ne olursa olsun hatırlanıyor bir yerde. Hatta geçen 1 ay görmedim rahat, facebook'ta arkadaş olarak önerildi bana. O derece yani :D Artık korkmaya başladım ne oluyor bana diye :D

devils_night

Kayıtlı Üye
Kardeşim bende orta okulda birisine aşık oldum ve onunda beni sevdiğini öğrendim. Bu cuma günü lise son sınıfı bitirdim. Seninle aynı gibi ama unutmak için yapacağım şey, ondan daha fazla değer vereceğim başka bir kız bulmaktı. Bu kesin çözümdü. Ondan daha fazla değer vereceğim bir kız da buldum Bir ay önce ve başıma gelenler sonucu düşüncelerim tekrar karıştı. İki hafta kadar rahattım ama şu anda inan ki, hiç rahat değilim. Bulabilirsen ondan daha fazla değer verebileceğin başka bir kız bul. Yapamazsan o arkadaşına tamamen dürüst ol ve söyle. Üç günlük dünya, eğer bu dünyada sevdiğinle beraber mutlu olamayacaksan, zaten anlamsız kalır. Bence aşk, sana yeterince haşmetli olur.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Eğer onu şu anda gerçekten çok seviyorsan... Yeni bir liman, sadece canını yakar. Karşındaki kişide hep onu ararsın. Benim sana tavsiyem ilkin araya bir aracı sok ya da kendin git onunla konuş. Ölümlü dünya içinde kalmasın, ileride pişmanlığını taşımamak adına. En azından ben onunla konuştum, üstüme düşeni yaptım dersin. Bu açıdan kendini iyi hissedersin. Eğer illede olmuyorsa bir süre kafanı dağıtacak işlerle uğraş ve yeni bir limana açıl.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Yaşadığınız bu olay sizi çok etkilediği için , onu rüyada görmeniz normal ... Ortaokuldaki aşkı lise de ,lise dekini, üniversitede yüksek lisans yaparsanız :D daha iyi olur onu da yüksek lisansta :D üniversitedekini iş hayatında sürer ... :D unutursunuz.:D

Bu hayatta sizden ve sahip olduklarınızdan daha değerli birşey yok.O kadar basit birşey ki aşk acısı çekmek.Emin olun hayat size herşeyi öğretecek.Keşkelerden asla söylemeyen, nefret eden siz keşke diyeceksiniz.Keşke...Ve bu yaşadıklarım yerine aşk acısı çekseydim bir de değil 3 kere diyeceksiniz.

Bu yaşadıklarınıza gülüp geçeceksin derdi büyükler ben onlara gülüp geçerdim.
Haklı olduklarını da şimdi anladım.

İnsanların küçükken beğendiği erkek ya da kadın tipleri ileriki hayatlarında beğendikleri kadın ve erkek versiyonlarını gösterir derler.Bu yaşadığınız olay benim ilkokulda yaşadığım olaya benziyor.

İlkokulda afacan çocuk dennis filmindeki karakter gibi :D sarışın bir çocuğu seviyordum .Bir de esmer bir çocuğu :D İkisine de aşıktım.Onlar kaçardı ben onları yakalamaya çalışırdım.:D veli toplantısında babam bu olaya şahit olup bana çok kızmıştı.Erkekleri kovalıyorum diye :D Sonra tamtersi oluyor :D Herneyse .Sonra sarışın çocuk olan beni seviyormuş .Bunu beni kıskanan rakibim olan kıza söylüyor.Kızda ben ona söylerim diyor.Kız bana geliyor ve Sarışın çocuk için onu sevmiyor diyor.Senin hakkında bunları dedi diyor.Ben çok bozuldum.Çocuğun yanına gittim.Baksana dedim tokat attım.Çocuk yere düştü. Çok sinirlendim.:D Çocukta sizin gibi utangaçtı.Ben bunu yapınca benimle çıkar mısın diye çıkma teklifi etti.Ben de çocuk olunca Nereye çıkcaz merdivenlere mi dedm :D:D :D Bi daha suratıma bakmadı :D Sonra ben de esmer çocukta beni seviyor diye ona doğru meyletmeye başladım .Uzun sürmedi.Bu yapım da hala devam eder :D

Cesaretli bir şekilde ona duygularını açman gerekirdi.Belki senin beynini kurcalayan budur.Bundan sonra bir kızdan hoşlanırsan net ol.Kaybedeceğin birşey yok.Ayrıca ben cesaretli biri olduğum için cesaretli erkekler hoşuma gider.Herkes aynı tepkiyi vermez tabii.Utangaçlık ar baabında olursa bir anlam ifade yoksa anlamsız yol aldırmayan bir duygu...Fazlası zarar...

Yani utangaçlığını üzerinden atmanı tavsiye ederim.Böylece geçmiş sende bir anı olarak kalır ve sen geleceğe doğru yol alırsın. ;)

defne1

Banlı Kullanıcı
İlkokul anın çok güzelmiş çok güldürdü beni essanti :D keşke tokat atıcağına öpseydin.:p :D

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
O aramıza giren kız arkadaşım ikiyüzlü çıktı.Maksatı bizi ayırmaktı sanırım :D Sonra o sarışın çocuk lise de benim karşıma çıktı.Aynı lisede okuduk.Benden nefret ediyordu.Benim gibi bir kız arkadaşı var.Bana benzetiyorlardı.Bu da şu durumu açıklıyor.Küçükken beğendiğiniz kız erkek tipleri, sizin gelecekteki ideal beğendiğiniz erkek kadın tiplerini gösteriyor.Bilimsel verilere dayanarak konuşuyorum.Fakat bilimsel verinin veri kısmını unuttum :D Nerde okudum bilmiyorum :D

defne1

Banlı Kullanıcı
Karşına çıkıyormu artık belki çıkma teklifi eder ama korkuyodur şimdi senden.:DAma nefret ediyodu doğruya. belkide etmiyodur.İlk aşkları unutamazlar seviyodur

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Lise de karşıma çıktıktan sonra bir daha asla onu görmedim .Sadece şunu biliyorum .Artık utangaç değil :D