Kediler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Evet benimde başıma geldi kediyi çok uysaldı birden severken gözleri sanki degişti canavarımsı bi moda girdi nedensiz yere elimi çizmeye başladı ama deligibi saldıryodu
ben bıraktım sevmeyi elime baktım sonra bi daha sabır ettim bidaha sevdim yine elime saldırdı elim kan içinde çizilmemiş yeri kalmamıştı bu sefer suratıma atlamaya çalışıyodu .
Bende 2 arka bacagından tutarak 5 dakika boyunca kafasını duvara vurdum sonrada arka bahçade adana şişleri vardı kedinni yaşadıgını göründe o şişlerle son öpücügümü kondurdum kediye attım gitti . Sizce bu arada cinde ölmüşmüdür
_?

Riddick

Banlı Kullanıcı
Ahmet255 pek iyi görünmüyorsun sen.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Zanetmiyorum gayet iyiyim çokta sempatik bi insayım normalde meslegim rehberlik allaha şükür mutlu mesut yaşıyorum. İnsanlarla iyi ilişkiler kurup sürekli diyolog içindeyim gayet iyiyim Riddick :)

demonic

Kayıtlı Üye
Arkadaşım çok özür diliyorum ama o arkadaşın biraz atmasyon yapmış...ben sana kedilerin bağırma sebebinin onların gözlerinin bizim gibi değil cin ve şeytanlarıda görebildikleri biliniyor.
zaten astrale çıkan arkadaşlar bilir ancak ben yinede hatırlatayım.astraldeyken ben çoğu hayvanın dikkatini çekmeye çalıştım köpekler tepki vermiyor insanlarda vermiyor ama azda olsa ürperiyor kediler ise beni görünce kaçıyor.kendi kendime yaw alper acaba astrale çıkmadında pijamaylamı dışarıya çıktın diye düşünüyorum :) çünkü kediler uyanıkken senden nasıl kaçıyorsa astraldeykende o şekilde görüp kaçıyorlar.

esink

Kayıtlı Üye
Benım kedim var hic de bagırmıyor. Gece benim yanıma kıvrılıp uyur sabah da erkenden uyanıp benı öperek uyandirir :) Görebilir ama sanmıyorum içine girdiğini.

haydar14

Kayıtlı Üye
yıllardır kedilerle yaşayan ve beraber uyuyan biri olarak kedilerden korkmayın.özellikle gündüz/gece insanlara daha dikkat edin derim ne gelirse onlardan geliyor baksanıza haberlere.

Salaman

Banlı Kullanıcı
cin yahut şeytan kediye gece nie girsin anlamız cin ya da şeytan ın çarpası varsa gider kimi çarpcaksa çarpar nie ayağına beklesin saniyelik iş onun için istediği yere gitmek anlamsız bir bilgi her araştırdığınız bilgiye inanmayın çok sağlam bir kaynak bulana dek ama kedi it vb. hayvanların kılığına girer bazı hayvanlar hariç ve toplama hayvanlar halinede girer mesela kafası aslan ayakalrı keçi gövdesi timsah kuyruğu yılan gibi halinde olanlarda var ve dahada başka halde her kılığa girerler illa içine girmesi lazım değil yani ama şu varki bir tanıdığımın yaşlı bi bayan eski dostumuz gece ve yağmurlu bir vakitte kapısıs bir kedi tırmalamış ötmüş durmuş dayanamamış eve almış kediyi kedi sobanın yanına kıvrılmış ve sabaha kadar kadınla alay etmiş gülmüş durmuş o vakitten beri kadın kedilerden nefret eder:)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Evet benimde başıma geldi kediyi çok uysaldı birden severken gözleri sanki degişti canavarımsı bi moda girdi nedensiz yere elimi çizmeye başladı ama deligibi saldıryodu
ben bıraktım sevmeyi elime baktım sonra bi daha sabır ettim bidaha sevdim yine elime saldırdı elim kan içinde çizilmemiş yeri kalmamıştı bu sefer suratıma atlamaya çalışıyodu .
Bende 2 arka bacagından tutarak 5 dakika boyunca kafasını duvara vurdum sonrada arka bahçade adana şişleri vardı kedinni yaşadıgını göründe o şişlerle son öpücügümü kondurdum kediye attım gitti . Sizce bu arada cinde ölmüşmüdür
_?
Belki kedi hamileydi yada bilmeden incittiniz bi tarafını.Boşu boşuna bi hayvanın canını aldınız.

cin yahut şeytan kediye gece nie girsin anlamız cin ya da şeytan ın çarpası varsa gider kimi çarpcaksa çarpar nie ayağına beklesin saniyelik iş onun için istediği yere gitmek anlamsız bir bilgi her araştırdığınız bilgiye inanmayın çok sağlam bir kaynak bulana dek ama kedi it vb. hayvanların kılığına girer bazı hayvanlar hariç ve toplama hayvanlar halinede girer mesela kafası aslan ayakalrı keçi gövdesi timsah kuyruğu yılan gibi halinde olanlarda var ve dahada başka halde her kılığa girerler illa içine girmesi lazım değil yani ama şu varki bir tanıdığımın yaşlı bi bayan eski dostumuz gece ve yağmurlu bir vakitte kapısıs bir kedi tırmalamış ötmüş durmuş dayanamamış eve almış kediyi kedi sobanın yanına kıvrılmış ve sabaha kadar kadınla alay etmiş gülmüş durmuş o vakitten beri kadın kedilerden nefret eder:)
Nasıl alay edip gülmüş anlamadım :D

işlemci

Kayıtlı Üye
Ben bir kaç sene öncesine kadar 12 den sonra pekçok kediyle oynamışımdır ve bir şeyde olmadı :)

DemonQ

Kayıtlı Üye
Cadı olduğunu söyleyen biri kedilerin kindar olduğunu demişti bana. Acaba doğru mu?

diyego33

Kayıtlı Üye
yok oyle bişey ya hayatımda ilk defa böyle bişi duyuyorum :D

nira

Kayıtlı Üye
Bedensiz varlıkların kedilerin içine gireceğini sanmam bana mantıksız geldi. Fakat cinler hayvan suretlerine bürünebilirler. Ben kedilerle gece gündüz oynadığım oldu bir sıkıntı olmadı. Kedi besleyen bir tanıdığımı sık ziyaret ederdim zaman zaman orada kalırdım. Kediler bazen durup boşluğa bakıyorlar ama orada bir şey yok. Dikkat ediyorum sinek örümcek hiç bir şey yok pür dikkat bir noktaya bakıyorlar bazen. o bana ilginç gelmiştir işte. görünmeyen varlıkları mı görüyorlar acaba diye düşünmüşümdür.
Yine orada kaldığım bir gece uyumayı beklerken baş ucumdan bir kadın kikirdemesi gülmesi (fazlasıyla sesliydi) duydum. korktum kilitlendim yatakta. 10 yada 15 dakika hareketsiz durdum. başucumdan kedi geldi yatağımın üstüne oturdu. Meğer kediymiş. İlk kez bir kedinin böyle bir ses çıkardığını duydum. Sabah sahibine sordum olabilir böyle sesler çıkabilir dedi. kedilerle yaşadığım tek tuhaf olay bu dur. :)))

la79

Kayıtlı Üye
Benim beyaz bir kedim vardı. çok ilginç davranışları vardı, mesela ezan sesi duyduğu gibi kulakları dikip bitmesini haraketsiz beklerdi, hatta yerini değiştirmek istediğimde dişlerini gösterirdi. bunu sadece ezan okunurken yapardı. kapalı odada, hiç cam ve açık kapı olmadan bir kaybolur bir geri gelirdi. bir iki arkadaşım inanmayınca kendi gözlerinle gördüler
sonra kayboldu ve bir daha geri gelmedi...
adını Zeyna koymuştuk, her gelene patisiyle saldırıyordu, aynı tokat vurur gibi..
Gerçekten ilginç bir kediniz varmış:),ama ezan sesine bazı köpeklerde uluyarak tepki verir bence buna kutsal bir mana yüklememek gerek ,sonuçta her gün sabah akşam bu sesi duyuyorlar artık tepkileri şartlı refleksli hale gelmiş olabilir yada rahatsızlık duyuyorda olabilirler yani bunun bilimsel pek çok açıklaması vardır diye düşünüyorum sonuçta onlarında bir bilinç algısı var.

aksamci

Banlı Kullanıcı
VaIIahi birazda güIümsedim bu duruma :) Şu var ki benim bildiğim o varlıklar bir cok hayvanın ( keçi kedi vs.) kılığına girebiliyorlar. Ama gece bagıran kedinin o durumdan oIdugunu hiç sanmıyorum :) Iyi forumIar.
Özellikle de mart ayında çok bağırıyorlar nedense :D

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence bunu size anlatan söyleyen arkadaşınızın içine cin kaçmış. Böyle zırva söylemlerle cahil cühelayı hayvanlara düşman edip eziyet ettiriyorlar. Hayatım hayvanlarla geçmiştir hiç özellikle geceleri o saatte bağıran görmedim hiç cin peri ecinnli izi de görmedim ama , şurrunu yitirmiş iyilik yapıp üstüne de sırtımdam vurulduğum içine şeytan kaçmış bir sürü insan gördüm. İnanmayın böyle şeylere

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
_?

Dışarıdan başka kişilerden birşeyler duyarak halk masalı haline dönüşmüş şekilde cin kediye bulaştı ve böyle davrandı gibi bir yorum yanıltıcı ve yanlış olur. İçine cin gire nkedi bu şekilde davranmaz. Böyle şeylere inanarak katliam yapıp bunu da utanmadan sitede bu kadar rahat ve açık şekilde ifade etmenizden dolayı da sizi esefle kınıyorum. Gidin sadistçe davranışlarınızı başka yerde anlatın. Burada bir daha yaparsanız siteden uzaklaştırılacaksınız.

@Y$e

Kayıtlı Üye
_?

Hayır sadece masum bir hayvanı öldürmüşsünüz. Bir de bunu burada anlatıyorsunuz. Dışarı tutup atsaydınız. Kediden uzaklaşsaydınız. Ya da birini çağırıp sizden uzak bir yere kediyi götürmesini söyleseydiniz. Çözüm yolunuz bu mu? Bir hayvanı öldürmenin (hem de bu kadar canice) ne kadar büyük bir sapkınlık olduğunu biliyor musunuz? Bence bu davranışınızdan dolayı bir psikiyatriste görünün.

dexter

Elit Üye
Benimde 1 tane kedim var ve yeterince de huysuz. Birden ordan oraya koştuğu, enerjisini boşalttığı anlarda oluyor dediğiniz gibi. Fakat bilirsiniz ki kediler tüm gün uyurlar ve topladıkları enerjiyi boşaltma ihtiyacı duyduklarından birdenbire böyle enerjik olabilirler. Ayrıca benim kedimde durduk yere saldırır bana. Ama ben bilirim ki, o bütün gün ilgisiz kaldığı için sinirini benden çıkarmak ister, ya da oyun oynamak istediğinden ısırır. Dikkat ettiyseniz kediler birbirleriyle oynarlarken, birbirlerini ısırarak,iterek oynarlar. Doğal olarak sahibini ısırma ihtiyacı da burdan gelir. Açıkcası benim kedim kinci olduğundan çok saldırır bana, ama sonra siniri geçince gelir yanıma yatar affettirir kendini. Demem o ki, kedilerin doğal sebeplerinden ötürü sergiledikleri davranışları, cine vs. başka şeylere bağlamayın. Onları anlamaya ve sevmeye bakın:).
Ayrıca hayvana işkence edip bide burda bununla övünmek çok yanlış. Önce kendinizi düzeltin ve anlayın ki, hayvanlar bizlerden bin kat saf, masum ve düşünceli varlıklardır.

İyi forumlar.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Dışarıdan başka kişilerden birşeyler duyarak halk masalı haline dönüşmüş şekilde cin kediye bulaştı ve böyle davrandı gibi bir yorum yanıltıcı ve yanlış olur. İçine cin gire nkedi bu şekilde davranmaz. Böyle şeylere inanarak katliam yapıp bunu da utanmadan sitede bu kadar rahat ve açık şekilde ifade etmenizden dolayı da sizi esefle kınıyorum. Gidin sadistçe davranışlarınızı başka yerde anlatın. Burada bir daha yaparsanız siteden uzaklaştırılacaksınız.
İnşallah birisi dalga geçiyordur Yule böylesine hasta bir ruhla değil aynı siteyi aynı dünyayı paylaşmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...