Astral katlarda yükselmek için ve Astral Çıkış için(Zikir)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dediğiniz gibi siz kendi fikrinizi belirtmişsiniz. :) Ben zaten Esma ile astral seyahat yapılmaz demedim.Nelerin büyü kategorisine girdiğini söyledim.

Bir kişi olmasını istediği bir şey için istediği duayı okuyabilir ama ebced hesabıyla belirlenmiş sayılarla,özel vakitlerde,istediği şey olana kadar belirli bir duayı,esmayı okursa o büyüye giriyor.

Ama kişi astral seyahate çıkmaya çalışırken istediği esmayı fayda sağlasın diye okuyabilir.
Ben bir de diyorum ki siz bunun büyü kategorisine kesin olarak girip girmediğini bilemezsiniz. Sadece sizin fikriniz olabilir bu da. Ne siz ne ben kesinlik belirtemeyiz zira kaynağı yukarıda saydığım hangisidir onu bilmiyoruz. Bu bilgi hangi kanaldan geldi, insanlarla paylaşılmasına izin verildi mi verilmedi mi bilmiyoruz.
Ben de bir zamanlar buna büyü diyip geçiyordum ancak kesin bir şey söylemenin mantığı olmadığını daha iyi kavradım.
Doğrudur belki de bazı yasaklar çiğnenerek verilmiştir bu bilgi, doğrudur bu böyleyken büyü sınıfına giriyor.
Peki emin miyiz yasak kanaldan geldiğine? Hayır.
O halde kesin büyü diye kestirip atmanın da manası yok. Ne dediğim sanırım çok net, bir polemik meselesi de değil.

La-edri

Kayıtlı Üye
Rakam ve zaman ile beraber yapilan esma ve ayet calismalarina büyü demek yanlistir.

Büyü olmasi icin bir yapan birde niyet edilmis baska bir insan gerekir.

Ama kisi kendisi icin yapiyorsa yani aydinlanmak yada mental yükselmek icin yapiyorsa, bu calismalari zaten rakam ve zaman üzeri yapar.
Bu olay islam dininde tasavvuf dalinda cok yaygin hatta olmaz ise olmaz bir durumdur, adi seyrü sülük tür ve talib olanlar rakamlarla beraber esma ve ayet calismalari yaparlar ve belirli zamanlarda calismalar olabilir, zaman sart olmasada buda var duruma göre.Fakat buna büyü demek cok yanlis.

Konu zaten kisinin astral seyehati icin paylasilmis bir konu bu ve buna benzer temali konularda buna büyü yada günah denilmez, kisi kendisini yüseltme derdinde mental olarak aydinlanmaya giren bir calismadir bu ve buna benzerleri büyü degildir.

Seyrü sülük te ise kisinin durumuna göre zaten astral seyehat kalb gözü /kulagi acilmasi, meleklerle iletisime girmek gibi bir cok paranormal seyler mevcuttur.

AVP

Kayıtlı Üye
Bu yaziyi okuduktan sonra baya bir kafam karisti simdi bunu yapmak iyimi kotumu anlayamadim :S

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
direkt jüpiterde uyanmayalım sakın :D mizah vazgeçilmezdir af buyurun :) ben de deneyeceğim sevgiler :)

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı üç gün boyunca sırasıyla ayrıntılı bir şekilde neler yapmamız gerektiğini yazarmısınız ilginiz ve vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler....

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Uygulamayı yapıp başarılı olan kişi var mı ?

kralix21

Banlı Kullanıcı
az önce denedim hic birşey olmadı ama umut var :D

RustemAli

Kayıtlı Üye
Lucid rüya için elinde bunun gibi bir zikir olan varsa çok yardımcı olur, şimdiden teşekkürler.