Musallat ile ilgili sorunlar ve sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginmert21

Kayıtlı Üye
Dostum senin iyi bir bakım onarıma ihtiyacın var. Bir bakışta halinden anlayacak hoc alar var. Onlarla iletişime geç. Rabbim şifanı verir inşaallah..

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Benim actigim konuyu okurmusunuz sanırım aynı şeyleri yaşıyoruz ve sonunda benim gibi birisiyke karşılaştım bir çözüme ihtiyacımız var ama nasıl bilmiyoruz. Hiç bir hoca hiç bir medyum yardım edemiyor. Onlardan cevap istiyoruz ama sanki bir engel var ben son zamanlar da fal ve rüya konusunda çok ilerlemeye başladım. Artık evden muskalar kime fal baktıysam verdiğim süre zarflarında gerçekleşen harfiyen ölümler ve olaylar. Bunun sonunun nereye varacağını bilmiyorum tek istedigim şey benim de cevaplar ama nasıl yıllardır bulabilmiş değilim kardeşim.

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Merhaba Ken. Sana yardım etmeyi çok isterdim ancak bende buna yakın durumlardan şikayetçiyim. Seninki kadar net ve kesin değil ama bende ailemi görünce sıkılıyorum ve onlara karşı çok vahşiyim. Bana birşey dediklerinde saldırganlaşıyorum. Hatta ablamı gördüğümde onu öldürmek istiyorum. Kendimi nasıl zor tutuyorum bir bilseniz. Arada bir 7. kattaki evimizin camından aşağı bakıyorum. Atlasam ne olurum diye düşünüyorum. Tabiki kendimi tutuyorum ama bunun içinden çıkılmaz bir hal almasından korkuyorum. Evde gram huzurum yok. Arkadaşlarıma kalmaya gittiğimde veya sevgilimleyken çok mutluyum. Ama edeyken bir yabancı oluyorum. Ailem de beni anlamıyor, üstüme geliyor iyice. Kendimi anlatmak için bile tek kelime etmek istemiyorum onlara. Babam 14 yıl önce öldü benim. Annem psikolojik olarak hasarlı biraz. O yüzden bende üzmek istemiyorum ama sesini duyduğumda kan beynime sıçrıyor. Beni tam olarak ele geçiremediler ama geçirmelerinden korkuyorum. Bir sonuca ulaşabilirsen benimle de paylaşır mısın?

AJA

Elit Üye
Bilincaltinizdaki hasarlarla musallatlatlari yada varlik tarafndan rahatsiz edilmeyi karistirmayin.Inanin ne kadar semptomlari benzesede durum farkli.Bilen birisine danismak sart.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bir insanın musallat hastalığına yakalanması kendisi ile alakalıdır.Varlıklar durup dururken kimseye sebepsiz yere musallat olmazlar.Yoksa herkes cinli olurdu.Bu dertlerden medyumlara gidenler,bence hata yapmaktadırlar.Bu size zaman kaybı ve maddi anlamda kayıptan başka bir şey değildir.Hastalığınızı kendi içinizde çözmelisiniz.İnanın ki insan zırhını bırakmadıkça,bırakın iblisi,ifriti,demonu,cini size hiçbirşey tesir etmez. Sen ne ekiyorsan hasat zamanı gelince onu biçiyorsun.Sonra toprağın kuruyunca,yağmur yağdırması için medyuma koşuyorsun.Oysa ki ALLAH sana şah damarından daha yakın değilmidir.?

ivantodie

Kayıtlı Üye
Davulun sesi uzaktan hos gelir kardes

Bir insanın musallat hastalığına yakalanması kendisi ile alakalıdır.Varlıklar durup dururken kimseye sebepsiz yere musallat olmazlar.Yoksa herkes cinli olurdu.Bu dertlerden medyumlara gidenler,bence hata yapmaktadırlar.Bu size zaman kaybı ve maddi anlamda kayıptan başka bir şey değildir.Hastalığınızı kendi içinizde çözmelisiniz.İnanın ki insan zırhını bırakmadıkça,bırakın iblisi,ifriti,demonu,cini size hiçbirşey tesir etmez. Sen ne ekiyorsan hasat zamanı gelince onu biçiyorsun.Sonra toprağın kuruyunca,yağmur yağdırması için medyuma koşuyorsun.Oysa ki ALLAH sana şah damarından daha yakın değilmidir.?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.ivandotie,mesajımı dikkatli okumadığınız için anlamamışsınız. Ben musallatlı hastaların ne çektiğini çok iyi bilen bir insanın.Hatta bu konu hakkında birçok paylaşımlarım vardır.Şunu iyi anlayın ki,insan sorununu kaynağından çözemediği müddetçe Musallat hastalığından kurtulamaz ve bir sonucada varamaz.Sizin tabirinize karşılık Davulun sesi anlamayana da az gelirmiş.

tbh

Kayıtlı Üye
Durumu genellememek lazım
İnsana başına gelen herşey hataların yüzünden gelmez.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Sana söylüceklerimi yaparsan kurtulursun öncelikle bir gusul abdesti al sonra namaza başla uvzularında olan iblis yada her neyse Alnın secdeye vardığı vakit çıkmak zorunda kalırlar bunu kimse bilmez ve tesbih çektikten sonra 25 defa estğfirullah de ve 101 kerede hasbinAllah ve nimel vekil ve nimel mevla ve nime'n nasir de seni ilk başlarda uzaktan izlerler baktılar rabbimin yanına verdiği melekler çok güçlü bir süre sonra vazgeçip terk ederler amaki yıllar geçse diyelim 3 4 sene sonra namazı bıraktın onlar seni tanıyolar hemen bulurlar gelirler bazı insanların negatif oranı diğer insanlardan fazladır ve birine bakınca Maşallah demeyi unutma nazarın senin çok değer..

Matisse

Banlı Kullanıcı
Oncelikle cok geçmiş olsun..bahsettiginiz durumlar musallat olabileceği gibi, psikolojik bir rahatsizliktan da kaynaklanabilir.
Medyuma danismadan once uzman bir psikologla bu konuyu konusmaniz daha saglikli karar vermenizi saglar.
acil şifalar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...