Rüyalarımda gizli mabet moderatörlerini görüyorum.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben gördüğüm rüyaların bir çogunda -net olarak hatırlamadığım rüyalarım da dahil-Gizlimabet moderatörlerini görüyorum. Çogunlukla ayin yapar gibi oluyorlar. Rüyalarımda çok net olarak hatırladığım yüz, sayın Urum' un yüzü oluyor. Emin değilim ama sanırım hep aynı kişiyi görüyorum, yüz ifadeleri degişiyor.

Bu gün yine benzer bir rüya gördüm. Bir binanın içine toplanan insanlar vardı, ayakta duruyorlardı ve Urum en öndeydi. Anlayamadığım şeyler söyleyip gözlerini kapatarak zıplamaya başlıyordu ve bu şekilde kendi etrafında dönüyordu. Sonrasında diger kişiler de bunu yapıyorlardı. Sorduğumda pudra şekerini folyoya sardıklarını, onun yapısını bu şekilde değiştireceklerini söylediler. Bana da ayak hareketleriyle bir şeyler gösterip, bu şekilde onlara yardım edebilecegimi söylediler. Zorlanarak da olsa yapmaya çalıştım, pratiğe baglı ilerleyecek dediler. Bir süre sonra içinde bulunduğumuz odaya açılan bir kapı açıldı ve 3-4 tane akrep çıktı oradan. Kaçmaya çalışırken de bir tanesi beni soktu. Ardından bir arı geldi o da ayagımın farklı bir yerinden soktu. Aradan zaman geçtikten sonra bir arkadaşım beni akan bir suyun üzerinden hastahaneye götürdü, oldukça taşlı yollardan geçtik. Onun bir erkek çocugu olmuş onun arabasına bindirdi beni, çocukla birlikte götürdü. Doktor beni bekletti ve tedavi etmeden yolladı. Sonunu çok net hatırlamadığım için bu şekilde yazdım rüyamı.

Mabet sakinlerini sürekli görmem çok ilginç geliyor. Yardımcı olan olursa sevinirim.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Rüyanızı yorumladım ancak, bazı nedenlerden dolayı söyleyemeyeceğim. Ancak yerinizde olsam bir daha siteye girmezdim.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Etkilenmiş olabilir misiniz?Yani bu sitede okuduğunuz bazı şeyleri gözünüzde canlandırarak okuduysanız olabiliyor.İlk üye olduğum zaman da kendimi bayağı kaptırmışım rüyamda hem siteye giriyordum:)

işlemci

Kayıtlı Üye
Bende parapsikoloji siteleriyle ilk tanıştığım zamanlarda siteyle alakalı olan kişilerin büyü, ayin ve buna benzer şeylerle uğraştıklarını düşünür ve siteye girmekte tereddüt ederdim. Ama o kadarda kafama takmazdım. _evr_ 'ın dediği gibi etkisinde kalmış olabilirsiniz :)

mega_boy

Kayıtlı Üye
Rüyanızı yorumladım ancak bazı nedenlerden dolayı söyleyemeyeceğim ancak yerinizde olsam birdaha siteye girmezdim.

Bu nedenleri bizimlede paylaşırmısınız? Ben buradaki modaratörlerden boyle birşey beklemem. Başta urum olmaz üzere hepsi cana yakın ve güvenilir insanlar.

AJA

Elit Üye
İIginç, eminim ki rüya yorumlayan arkadaşlarımız yardımcı oIacaktır. Ayrıca whitedemon sizin yapmış oIupta açıklamadıgınız ise arkadaşımızı daha cok sıkıntıya sokacaktır, ''siteye girmezdim'' demek te hoş oImamış ki kalmış burda egitim veren bu biIgiIere sahip oImak için yıIIarını harcayan ustalarımıza saygısızlık olmuş.
İyi forumlar.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Etkilenmiş olabilir misiniz?Yani bu sitede okuduğunuz bazı şeyleri gözünüzde canlandırarak okuduysanız olabiliyor.İlk üye olduğum zaman da kendimi bayağı kaptırmışım rüyamda hem siteye giriyordum:)

Siteye her gün düzenli olarak giriyorum fakat, çok etkisinde kaldığımı düşünmüyorum. Buradaki kişilerin bilgi ve tecrübelerinden haberdar olmak hoşuma gidiyor. Her seferinde kişileri isimleriyle ve ayin ortamında görüyor olmam tekrar eden bir şey olduğu için merak ettim. Öyle ayin falan yapıldığını da düşünmedim, bilmiyorum :)

Ori

Kayıtlı Üye
Ben sizin vakanız gibi birçok olay okudum. Bunun nedenini sadece böyle şeylere yeni başlayıp, farkında olmadan etkilenmenizden kaynaklandığını düşünüyorum ve bilinçaltınızdan rüyanıza yansıdığı kanısındayım.

schutze07

Kayıtlı Üye
Tamamen yanılsama olduğunu ve şu sıralar değişen psikolojinizle alakalı bilinçaltı rüyalarından birini gördüğünüzü düşünüyorum:)

mally

Kayıtlı Üye
Rüyanızı yorumladım ancak bazı nedenlerden dolayı söyleyemeyeceğim ancak yerinizde olsam birdaha siteye girmezdim.

Ya daha açık olun, ya da boş, amaçsız, saçma yorumlarınızı kendinize saklayın. Ne gibi saçmalıklara cevap vermek zorunda bırakıyorsunuz bizi...

BlackMussels

Kayıtlı Üye
Bence bunlar senin bilincaltının oyunları :) Siteye yeni üye oldum henüz tanımasam da beklemem yani. Bence kafanı biraz dağıtmalısın :) Sürekli sitede okuduklarını falan düşünürsen normal yani günde normal olarak siteye ziyaretini yap ardından düsüncelerini yarına sakla. Umarım yardımcı olur sana :)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...

"Biliyorsan konus alim sansinlar, bilmiyorsan sus arif sansinlar". :) Konustugumuz laflara elimizden geldigince dikkat edelim arkadaslar. Kullandigimiz her kelimenin bir etkisi oldugunu hatirlatarak, söylediklerimizin nereye gittigi ve nasil bir etki birakacagi bilinmez, bu yuzden kimse kimsenin duygu ve dusuncelerini etkilemeye hakki yoktur.

Sevgi ve Isikla

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Bende ilk girdiğim zamanlar sürekli buradaki insanları görüyor, uygulamalar yapıyor, uykumda korkuyordum. Sonra geçti. Artık alıştım, görmüyorum. Okuduklarınız bence sizi çok etkilemiş. Geçici olduğunu düşünüyorum ben. Selametle...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bizler iş güç sahibi insanlarız, burda bulunma amacımız, gönüllü olarak tecrübe ve bilgilerimiz doğrultusunda üyelerimize faydalı olabilmektir.

Rüyanızı Duman Lekesi'ne yorumlatabilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlginç! Yukarıdaki yorumları okuyunca ister istemez gülümsüyor insan. :)

Moderatörlerin gönüllü hizmetleri size art niyetli bir yaklaşım veya yanlı bir yönlendirme mi verdi de, bu tip bir ima da bulundunuz?

Arkadaşlar bizler de aynı sizler gibi bu sitede üyeydik. Yani, ne bir yaratık ne de birer canavarız. Her birimizin bir mesleği, okulu, işi, ailesi ve sosyal çevresi var. Yine her birimizin aynı sizde mevcut olduğu gibi, bir uzmanlık alanı veya araştırma konusu. Dolayısıyla burada yetenek ve tecrübelerimizle gönüllü hizmet verirken, aynı zamanda forumda paylaşılan bilgi ve tecrübelerden bizler de faydalanmaktayız.

Lütfen bu tip havada ve saçma iddialarla, kimse kimseyi demoralize edip, temel ilkemiz olan karşılıklı bilgi paylaşımının önünü tıkamasın.

Sayın kirlikedi,
Sizden ricam “Haberci Rüya Analizi” bölümünde nickiniz başlığıyla yeni konu açıp, rüyanızı oraya yazmanız. Yorumunuzu oradan alabilirsiniz.

İyi forumlar