kullanıcı

kullanıcı2

Kayıtlı Üye
Rüyamda kavun gördüm ama yetişmemiş, yeşil, kabukları soyulmuş ve dilimlenmiş, bende onu yedim.

kullanıcı2

Kayıtlı Üye
Rüyamda geniş bir bahçeli evdeyiz ve biri kapıya vurarak kaçıyor. Kimse farkına varmıyor. Ben gidip kapıyı açıyorum kimse yok. Ardından bir tavuk merdivenin altına bakıyor, ben de orada birisinin olduğunu düşündüm. Yavaşça bakarken adam karşıma çıkıyor ve ben hızlıca gidip, amcama haber veriyorum. Amcam silahını alıp adamın peşine düşüyor. Daha sonra bahçeye çıkıyoruz, her yer topak ve her yerde tavşan var ve taşın üstündeki pembe beyaz bir tavşana gözüm takılıyor, gidip onun yanına onla oynamaya başladım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir işiniz ve aynı zamanda da yakın çevrenize de mensup, sık görüştüğünüz bir düşmanınız var. İşinize engel olduğu gibi, yakın çevrede de arkanızdan iş çeviriyor.

Çabuk elde edeceğiniz kazanç veya bir para var. Ancak beraberinde gelecek haber ve şartı da mevcut.

Bir bayanla yaptığınız ahbaplığa dikkat edin, kendisi güçlü ve size destek olacak yapıda fakat hayallerle de yaşıyor bilesiniz.

Sevgiler…

kullanıcı2

Kayıtlı Üye
rüyamda tren garındaydım telefonda ablamla konuşuyordum yolda yürürken bi eve girdim. Ev bomboştu.Sadece bir odaya girdim orada yaşlı bir adam gördüm yüzünü göremedim sonra benden şeftali istedi bende verdim. Sonra koşarak eve geldim annemle beraber adama domates götürdük babam o domatesleri tarttı adama verdik sonra eve döndüğümüzde ben anne yatak götürelim dedim olur dedi yola çıktı yaz yağmuru yağmaya başladı yerlerde çim vardı ayağım kaydı düştüm yerde birçok arı vardı hepsi uçmaya başladı biri geldi beni soktu iğnesi içimde kaldı ama acımadı fazla ayağı kalktım annemle hızlıca gitmeye başladık ama bir kedi ve bir köpek bizi takip ediyorlardı. çeperden atladım ve beyaz bir kedi o sıra da hızla üstüme atladı koşmaya başladım kedi ve köpek sürekli beni takip ettiler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzaktan bir haber alacaksınız. Ticaret işinden bir menfaat elde edeceksiniz. Ailenizi de sevinç içinde bırakacak gelişmeler kapınızda. Birine yapacağınız özverili, özel yardımlar nedeniyle bolluk, bereket ve mükafat kazanacaksınız.

İçinizde taşıdığınız bir his tekrar yeşermeye başlayacak, ümitleriniz yakında hakikat olacak. Ama ufak bir aksilikle de karşılaşmanız mümkün. Kazancınızı kıskanan ve bunda da gözü olan biri var.

Bir dostunuz merak ve koruma nedeniyle, bir düşmanınız da haset ve kıskançlık nedeniyle sizin sırlarınız bilmek istiyor. Tüm bu gelişmelere rağmen aşama kaydedeceksiniz.

Sevgiler