Bir Vefkin Hadimlerini Bulma Usulu

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir vefkin hadimlerini bulmada vefkin bazı noktalarını kulanarak hesap yoluyla bulunur. 8 ulvi 8 sulfi olmak üzere 16 vefk hadimi hesaplanır. hadim görevli demektir. yani vefkin görevlerini buluruz ve onu vefkin çalışması için görevlendiriz. hadimler bulunmadan vefkin çalışma olasılığı düşüktüktür.

vefkte 8 nokta bulunur. ve noktalardan yola çıkılıarak hesap yapılır. 8 nokta şunlardır:

1- Mebde: Vefkin ilk hanesidir.
2- Kutub : Vefkin son hanesidir.
3- Adil: Miftaf ve kutubun son toplamıdır.
4- Vefk: Bir sütun veya satırdaki adedlerin toplamıdır.
5- Mesahe: Bir vefkteki bütün satır ve ya bütün sütunların toplamıdır.
6- Zabit: Vefk ve mesahe'nin toplamıdır.
7- Gaye: Zabit adedinin iki katıdır.
8- Asıl: Gaye ve kutup adetlerinin çarpımıdır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ulvi hadimleri bulmak için hane sayılarından 41 çıkarılır ve kelime sonuna ail eklenir

örneğin sayımız 110 olsun

100-41 = 69

60 ve 9 çıkar

60= sin harfine denk gelir

9 = tı harfine denk gelir

s ve t olaral alınır

s ve t ye bir sesli harf eklenir

set olur onada ulvi melek sözü olan ail eklenir

setai olur.

diyelimki bizim hane sayımız 41 den çıkaramayacağımız bir rakam olsun

ozmaman o sayıya devri felak sayısı olan 361 eklenir sonra 41 çıkarılır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sulfi varlık hesaplamak için

hane sayımızdan 319 çıkarız ve ulvi hadim hesaplamadaki gibi harf olarak dönüştürdükten sonra sulfi varlık için tayşin eklenir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hadim leri görevlendirme duası vardır bunlar çeşit çeşittir kişiler istedikleri dua ile bu varlıkları görevlendirebilir ben bir öernek vereyim

hadim görevlerndime yemin ve duası
Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alihi bi adedi ilmullah madamel leyli ven nehar ila yevmil haşri vel karar. Elhamdulillahi Rabbil Alemin.Allahumme ente Rabbi ve ene abduke.allahumme a'malune kalikun ve hacetune kesirun ve İlahune basirun.Allahumme la mania lima a'tayte ve la mu'tiya lima mane'te ve la radde lima kadayte inneke ala kulli şeyin Kadir.Allahumme icma'beyni ve beyne haceti ve hiye sehhir ve harrik ve icme' kalbe Ahmet bin Leyla bi muhabbeti hatta yekune kel mecnun min hubbi ve yetini bi hurmeti ya ............ (hesapladığınız ulvi hadimlerin isimleri) ve bihakki ................ (hesapladığınız ulvi hadimlerin isimleri) ve bihakki ismikel.........(kullandığınız esmaların isimleri) ya Bedius Semavati vel Ard ve ya Zel Celali vel İkram ve Ehram errahimin. Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alihi bi adedi ilmullah madamel leyli ven nehar ila yevmil haşri vel karar, Amin.

bu duaya

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Cok süper olmus arkadasim,helal.Ya ama gercekten bu tarz uygulamalarin benzeri yahudilikte de var.Ismini unutum simdi ama nerdeyse aynisi,iste vefkler kareler ve görevlileri falan..zanediyorum enokyan ve kabala majisi ile alakali.Billiyorum desem yalan olur.Ama gercekten güzel bir paylasim olmus.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kabalada böyle bir uygulama yok çünkü kabala astral seyehat ile ilgili bir çalışmadır nasıl yapılcağı anlatılır ama neler olduğu elde edilen sonuçlar anlatılmaz astral sırasında vefk uygulaması bilgisi alındıysa bile kabalada alınan bilgilerin yazılması ve dağıtılması yasaktır. enokyanda ise bazı tablolar mevcuttur ama ama hadim hesaplama yoktur. şuur altı çalışmaları vardır varlıkları uyandırmak için onlardaki sistemde sayısal bir değerden çok dairesel bir grafik söz konusudur.

yahudilikle alakası olduğu doğru zaten arap alfabesi esmaül hüsna ebced ilk önce ibranicede ortaya çıkmıştır sonrada arapça olmuştur

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Cesitli amaclarda kulanilan vefkler.Istege özel bir sistem,
aslinda sevdigimi böyle özel bir vefk calismasila kendime bagliyabilirim, görevlileri yetkilendirerek ve yönlendirerek.Dikkatimi ceken sudur,Bazi davet uygulamalarinda cinler cagrilir ve bunlara cesitli seyler elde etmek icin bazi görevler verilir,bu vefk olayi herhalde biraz farkli,burda is otomatizasyona baglanip görevlilere "komuta "verebimek yada istekde bulunabilmek icin yazi tipinde birseler yapiliyor heralde.Üstelik varlik ve majisyen arasinda herhangi bir anlasma meydana gelmiyor diye tahmin ediyorum.Yani burdaki cinle insanin dogrudan bir görüsmesi söz konusu degil heralde? Neden aslinda hep arapca harfler ve kelimeler kulaniliyor urumhamatahayil,bunun türkce versyonu yokmudur?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
burda bahsedilen varlıklar kişinin görevlisi değil zaten bir harfin yada vefkin görevlisi o yüzden büyücü ile bir konuşmaya gerek yok. türkçenin titreşim seviyesi yok o yüzden kullanılmıyor

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Peki sence harfin yada vefkin görevlileri ve kisinin hadimleri ayni isi görebilir mi? aslinda bu vefkle hadim görevlendirme yöntemi insanin ruh sagligi icin da uygun degilmidir? Söyle düsünüyorum insan en azindan cinle dogrudan muharebe durumunda degildir ,vefk yöntemin avatanji ve desavatanji nedir diyer yöntemlerle kiyasliyacak olursak urumhamatahayil?

Aybars

Kayıtlı Üye
hadim leri görevlendirme duası vardır bunlar çeşit çeşittir kişiler istedikleri dua ile bu varlıkları görevlendirebilir ben bir öernek vereyim

hadim görevlerndime yemin ve duası
Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alihi bi adedi ilmullah madamel leyli ven nehar ila yevmil haşri vel karar. Elhamdulillahi Rabbil Alemin.Allahumme ente Rabbi ve ene abduke.allahumme a'malune kalikun ve hacetune kesirun ve İlahune basirun.Allahumme la mania lima a'tayte ve la mu'tiya lima mane'te ve la radde lima kadayte inneke ala kulli şeyin Kadir.Allahumme icma'beyni ve beyne haceti ve hiye sehhir ve harrik ve icme' kalbe Ahmet bin Leyla bi muhabbeti hatta yekune kel mecnun min hubbi ve yetini bi hurmeti ya ............ (hesapladığınız ulvi hadimlerin isimleri) ve bihakki ................ (hesapladığınız ulvi hadimlerin isimleri) ve bihakki ismikel.........(kullandığınız esmaların isimleri) ya Bedius Semavati vel Ard ve ya Zel Celali vel İkram ve Ehram errahimin. Allahumme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alihi bi adedi ilmullah madamel leyli ven nehar ila yevmil haşri vel karar, Amin.

bu duaya

Sayın urum.. bu yemin celb ve muhabbet içinmidir yoksa diğer uygulamalarda kullanılırmı..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Her türlü vefk uygulamasında kullanılabilir. Amaca uygun olarak "memnun min hubbi ve yetine bi hurmeti ye" kısmız değiştirilir. Fakat bir örnektir. Boşlukları doldurmayı bilmek için vefk yapmayı iyi bilmek lazım.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Urum bu vekf işlerini mabedin kütüphanesindeki kitaplardan öğrenebilir miyiz?

medcez

Kayıtlı Üye
Urumhama

Benim vefkimde sayım 3318111 çıktı bunu nasıl çevireceğim ben????

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir tane rakam cıkmaz ki. Ulvi hadim için 8, sulfi hadim için 8 şerli hadim için 8 sayı çıkar. Artı 3-11 vefkine göre ayrı sayı çıkar. Artı hangi elementin vefki ise onunda ayrı sayısı çıkar. Yanlış hesaplamışsınız yada vefk hesaplamayı bilmiyorsunuz. Yani tek sayı cıkması imkansız.

medcez

Kayıtlı Üye
tek sayı çıkmadı tabi ki, bu sonuncu çıkan sayı yani 8.si milyonlu çıktı

lacivert6

Kayıtlı Üye
Peki bu duayı vefki hazırladıktansonramı okuyorsunuz ve zikirleri nelerdir başka. Ben ulvi ruh çağırmaya başladım bir dua ile gelen giden yok tam olarak ulvi ruh nasıl çağrılır söylerseniz sevinirim

demonic

Kayıtlı Üye
Binden sonra devir daim yapar ve tekrar birden başlanır...yani 12345 ise 1,2000,300,40,5 şeklinde olur diye biliyorum ama sizin sayınızda bir tuhaflık var gibi...