Eşzamanlı rüyalar

yağmur82

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 gün önce işyerinden bir arkadaşımı gördüm rüyamda benden küçük genç bir erkek bana küfretti bende sinirlendim ve kovalamaya başladım.rüya bu kadardı üstünde durmadım dün akşam o arkadaşı gördüm gülerek seni dövücem dedim neden abla dedi sen bana küfrettin dedim ne olduğunu anlamadı sonra rüyayı anlattım durdu kaldı 2 gün önce bende seni rüyamda gördüm ve ben kaçıyordum sen kovalıyordun yerden taş aldım sana attım ama neden kaçtığımı bilmiyordum dedi.ikimizde kaldık. nasıl birşey bu ne demek oluyor ilk defa başıma geldi

anlayan bilen biri varsa beni aydınlatsın lütfen

yağmur82

Kayıtlı Üye
yazıyı okudum evet benzer yönde fakat farklılık ben rüyamda gördüğüm arkadaş ile epeydir karşılaşmadım herhangi bir tartışmamız olmadı. gün içinde benzer birşey yaşasaydım yada sürekli karşılaşsaydım evet bende sizin gibi düşünürdüm.ben hala enteresan bir olay olarak yorumluyorum cidden merak ediyorum gerçek açıklamasını

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Gece uyurken aslında diğer insanlarla bağlantıya geçiyoruz deneyde bahsedildiği gibi ama sonra bunu hatırlamıyoruz genelde yada kendi kurmaca dünyamızda görüyoruz kişileri onlar bizi görmnüyor bu yüzden onların haberi olmuyor nadirende sizinkine benzer olaylar oluyor iki tarafta görüşüyor gerçek anlamda ve bunun için illa aynı ortamda bulunmak şart değil aynı ortamda bulunmak sadece bu olasılığı yükseltiyor.
Hatta hiç tanımadığınız biri ile bile görüştüğünüz olabilir rüyanızda.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Tam olarak ruh mu o konuda bir bilgim yok ama astral beden olabilir hani uykunun yarı ölüm olduğu söylenir bununla ilgili olsa gerek.

yağmur82

Kayıtlı Üye
anladım bende bunu anlamaya çalışıyordum farkında olmadan astral seyahatmi yaptım acaba diye araştırıp durdum teşekkür ederim.