Bağlantı

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Arkadaşlar öncelikle günaydın, sizlere bir sorum olacak.

Benim bir süredir üzerinde çalıştığım bir konu var. Bundan bir kaç ay önce bir kişi ile aramızda bir bağ kurduk ve sürekli olarak geliştiriyoruz.

Artık iş öyle noktalara geldi ki her bağ biz aktifleştirmemişken bile çalışıyor.
Bağ neye benziyor diye soracak olursanız, bluetooth un insan versiyonuymuş gibi geliyor bana çünkü birbirimize her düşünceyi, hayali, duyguyu ve daha aklınıza ne gelebilirse gönderebiliyorduk. Lakin bu bağ anne oğul ya da diğer bir değişle karı koca arasındaki bağa dönüştü.
Tıpkı bir adamın karısını aldattığında, karısının bunu anlaması gibi.

Dün gece yaşadığımız küçük olayı anlatırsam, daha iyi anlayabilirsiniz bu kısmı.

Bilen bilir fear2 adındaki korku oyununu oynuyordum, gecenin biri ikisi olmuş saat herkes uyuyor, benden başka kimse yok sanki. Evde ışıklar da kapalı ses de açık ben korkudan koltuğumda zor oturuyorum.

Saat iki buçukta uyuması gereken arkadaşımdan mesaj geldi uyuyor musun? diye. O anda aklıma geldi onun da korkumu hissetmiş olacağı ki hemen cevap attım korktun mu? Bu mesaja gelen cevapta her şeyi açıklıyordu zaten. Çok kötü bir kabus gördüm, tıpkı gerçek gibiydi kendimi iyi hissetmiyorum.

Neyse efendim oyunu kapattım hemen ve arkadaşımı sakinleştirmekle sabahlama işlemine devam ettim. Sakinleşip yeniden uyuyabilmesi güneşin doğuşundan bile sonra oldu.

Gelelim bu bağlantı hakkındaki soruma; normalde parapsikoloji ve hayatımı ayrı tutarım, yaptığım çalışmalarda bile tabu ve ön yargılarımı askıya alırım, çalıştığım kişi ile hasta doktor ilişkisinde oluruz. Bu bağlantı ise iyice özel hayata girmeye başladı. Bu bağlantının ilerleyen zamanlarda sorun yaratacağını düşünüyor musunuz ?

Bağı koparmak istediğim de söylenemez, çünkü muazzam bir şekilde gelişmeye devam ediyor.

Ayrıca öneri ve düşüncelerinizi de duymak isterim doğrusu, en doğru yöntem ve çareler hep farklı bakış açılarından çıkmıştır.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bu kadar güçlü bir bağ tehlikelidir diye düşünüyorum.
Çünkü ilerleyen zamanlarda benim tahminimce duygularınız karışmaya başlar sizinkiler ve onunkiler.
En basitinden aşık olduğunuz birine oda aşık olabilir yada olduğunu sanabilir.
Yada kendi duygularınızın sesini dinlemek istediğiniz zamanda bunun onun sesimi yoksa duygularınızın sesi mi olduğuna karar veremezsiniz.
Yani kontrolsüz güç güç değildir kontrol üzerine yoğunlaşın.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Duyguların bu kadar karışacağını tahmin etmemiştim.
Duygular fazlasıyla birbirine girmiş durumda, kendi korkularımı ve çekincelerimi, onun ağzından duyuyorum son günlerde.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
O zaman ya tamamen bitirin bu olayı yada kontrol üzerine çok ciddi şekilde çalışın kontrol edilmezse kendi hayatınız diye birşey kalmayacak anlaşılan sizin hayatınız olacak artık o.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Hayatımı daha önce de paylaşmıştım benim için sorun olacağını zannetmiyorum da karşı tarafı parçalamasından korkuyorum doğrusu. Biraz daha gitsin, eğer iş frekans oturmasından tamamen çıkarsa, ciddi yaptırımlar uygulamayı düşüyorum.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Tabi ki hayat sizin karar da sizin başarılar dilerim.
Umarım uygun bir yol bulunur.

descop

Kayıtlı Üye
İş
çabuk oldu belkide aptalca ama gücün vahşi bir kısrak gibi kendini geliştirmeye devam etmesine karar verdik

whitedemon

Kayıtlı Üye
Arkadaşınızla bağınızı nasıl kurdunuz,özel birşey yaptınızmı anlatırsanız sevinirim.

mercan82

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bir şey soracağım. Siz bu kadar birbirinizin duygularınızı hissedebiliyorsunuz da neden mesajlaşıyorsunuz? :)

descop

Kayıtlı Üye
İş
Arkadaşınızla bağınızı nasıl kurdunuz,özel birşey yaptınızmı anlatırsanız sevinirim.

Bu bağ benim kendi herkes arasında kurulabiliyor aslında. Sadece geliştirme teknikleri bana ait, normalde bir cümle bile konuşsanız ya da yolda biriyle göz göze gelseniz bile aranızda geçici bir bağ kurulur zaten. Eğer iki tarafta bu bağ üstünde çalışırsa, çok fazla şey yapılabilir.

descop

Kayıtlı Üye
İş
arkadaşım birşey soracağımda siz bu kadar birbirinizin duygularınızı hissedebiliyorsunuzda neden mesajlaşıyorsunuz :)

Gönderilen şey o kadar gerçek oluyor ki çoğu zaman bir resim gönderdiğinde bunu sen mi gönderdin yoksa benim hayal gücüm mü diye sormam gerekiyor. Bu karşı taraf için de geçerli, henüz o kadar geliştiremedik kendimizi. :D

vivalavida

Kayıtlı Üye
bu bağ benim kendi herkes arasında kurulabiliyor aslında sadece geliştirme teknikleri bana ait normalde bir cümle bile konuşsanız yada yolda biriyle göz göze gelseniz bile aranızda geçici bir bağ kurul zaten eğer iki tarafta bu bağ üstünde çalışırsa çok fazla şey yapılabilir
Çift taraflı değil de tek taraflı olarak bu yöntemleri öğrenmek isterdim. Sakıncası yoksa ve vaktiniz olursa paylaşmanızı isterim.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Çift taraflı değil de tek taraflı olarak bu yöntemleri öğrenmek isterdim. Sakıncası yoksa ve vaktiniz olursa paylaşmanızı isterim.

Tek taraflı zor olabilir, alıcı olmayacaksın sanırım, verici olduğunda karşı tarafın aldığını kesinleştirmek, insana kendinden eminlik ve azim katıyor.

Gün içerisinde nasıl başlayacağınızı anlatan bir yazı paylaşırım, geliştirmek tamamen kişi ve yaşantısına bağlı.