falda anne adı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özgürrr_

Kayıtlı Üye
Meraba arkadaşlar,birşey sormak istiyorum,baktırdığımız fallarda tarot ya da kahve falında neden anne adını soruyorlar?başka varlıklarla baktıkları için mi ?birde bazıları sormuyor sadece isim yaş soruyorlar.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Benim bildiği kadarıyla yüz yüze olduğunda sormaya gerek kalmaz ama yüz yüze olunmadığında doğru kişinin falına bakılması için soruluyor tabi bakan kişi varlık aracılığı ile bakıyorsa varlıklar doğru kişiyi bulması için

özgürrr_

Kayıtlı Üye
ben bugün birtane falcıya gittim neden anne adını soruyosunuz dedim bilerek, adamın beni bi dövmediği kaldı bakmadı falıma :)

janet

Kayıtlı Üye
ben kendi ismini bile sormam tarot falı bakarken, hep %100 isabetli olmuştur. daha iyi konsantre olabilmek için soruyor olabilirler. soran kişinin hayatı gözümün önüne gelir film şeridi gibi, belki ondan gerek duymadım. hiç görmediğim ve sesini duymadığım kişilere de soruya odaklanmam yeterli oluyor. cevaplar akmaya başlıyor..
gerçekten niye soruyorlar bende merak ettim şimdi...

özgürrr_

Kayıtlı Üye
Güzelmiş,sen bayadır ilgilisin ozaman.Bende başka varlıklar yardımıyla baktıklarını düşündüm çünkü herkes böyle bakmıyor.önce tamam söyleme dedi tamam dedim sonra bi değişti yok ben sana bakmam canım istemiyor bakmam diye sinirlendi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...